همه چیز درباره خدمات

اجاره اتاق ایزوله و  I.C.U

در بسیاری از موارد برای بیماران بستری در منزل یا در بیمارستان  به دستگاهها و تجهیزاتی که با حفظ سلامتی و یا حیات بیمار در ارتباط مستقیم اند، نیاز است. در بسیاری از بیمارستان ها این تجهیزات موجود است اما در عین حال بعضی از مراکز درمانی به دلیل کمبود بودجه و امکانات قادر به تهیه برخی از این تجهیزات نیستند.


بیمارانی مانند بیماران آی.سی.یو ، تحرکی، روحی و بیمارانی که به تنفس مصنوعی نیاز دارند بهتر است برای دوری از فضای عفونی و آلوده بیمارستان ها در منزل بستری شود و روند درمان خود را طی کنند اما متأسفانه به دلیل وارداتی بودن و تحریم ها و نرخ روزافزون دلار قیمت این تجهیزات سرسام آور است.
مرکز خدمات پزشکی و درمانی آلفاطب با توجه به ارتباطات گسترده خود و طرف قرارداد بودن با شرکت های متعدد ، بزرگ و معتبر این امکان را برای شما عزیزان فراهم کرده است تا بدون نیاز به خرید این تجهیزات، در مدت زمانی که بیمار درمان خود را طی می کند و سلامتی خود را باز می یابد از تجهیزات مورد نیاز به صورت استیجاری استفاده کنید. به این صورت بیمار خود را در امن ترین و بهترین محیط یعنی منزل با آرامش درمان می کنید و هزینه بسیار کمتری را پرداخت می کنید.
برای این منظور فقط کافیست با مرکز آلفاطب تماس بگیرید و وضعیت فرد بیمار و متقاضی را با ما درمیان بگذارید. هم چنین اگر در ساعات شب نیاز به دریافت این خدمات کردید، فرم رزرو خدمات آنلاین را در سایت حاضر ثبت کنید تا در سریع ترین زمان ممکن کارشناسان ما با شما تماس بگیرند.
آلفاطب کلینیکی کامل در خانه تو
رزرو خدمات

خدمات اجاره اتاق ایزوله و ICU