همه چیز درباره خدمات

امور آزمایشگاهی و چک آپ

عوامل بیماری زا از علل اصلی مرگ زودرس و ناتوانی در انسان ها میباشد و بدلیل اینکه اکثر بیماری ها در مراحل اولیه فاقد علامت یا دارای علائم جزئی هستند ، بیمار زمان طلایی را برای تشخیص ، پیشگیری و درمان از دست میدهد. از آنجا که مقوله پیشگیری مقدم بر درمان است ، مبحثی به نام چک آپ یا پایش سلامت در علم پزشکی ایجاد شد که در آن افراد به ظاهر سالم تحت معاینات ، آزمایشات و تصویربرداری ها قرار گرفته و در صورت ابتلا به بیماری مورد درمان قرار می گیرند.
نمونه گیری در منزل :
یکی از اقدامات اصلی چک آپ های دوره ای مبحث نمونه گیری و آزمایش می باشد که با توجه به این که حضور در آزمایشگاهها در عموم کلانشهر ها بدلیل ترافیک و صرف بیهوده ی وقت بسیار پرهزینه خواهد بود و همچنین حضور افراد مسن یا ناتوان در بسیاری از این مراکز که بعضاً امکان رفت و آمد برای افراد معلول و کم توان را ندارند ، با مشکل بسیار همراه است ، شرکت خدمات پزشکی و درمانی آلفا طب این امکان را برای شما مراجعین گرامی فراهم کرده تا این خدمات را در منزل یا محل کار خود دریافت نمایید.
بدین منظور کافیست با مرکز آلفا طب تماس گرفته و با شرح خدمات مورد نیاز و وضعیت فرد بیمار یا متقاضی در خواست خود را ثبت نمایید.
این مرکز با اعزام کارشناس متخصص و مجرب اقدام به نمونه گیری کرده و با ارسال نمونه به مراکز آزمایشگاهی تحت پوشش خود نتیجه را در اسرع وقت به شما اعلام می کند.
برای اخذ این خدمات از طریق تماس با شماره های مرکز و یا با ثبت فرم رزرو خدمات بصورت آنلاین در سایت حاضر درخواست خود را با ما در میان بگذارید.

رزرو خدمات

خدمات امور آزمایشگاهی و چک آپ

22 371 371