همه چیز درباره خدمات

اکو

اکو تستی است که با استفاده از امواج صوتی ، تصاویر و نمودار های متحرکی از نحوه عملکرد قلب تشکیل و ارائه می دهد و به پزشک کمک می کند تا تشخیص مشکل قلبی و یا پایش چگونگی عملکرد قلب شما را راحت تر و سریع تر انجام دهد.  این خدمت درمانی بدون درد و نیاز به جراحبی بوده و در شرایط زیر نیاز است تا انجام شود:
1-    هنگامی که قلب شما دارای صداهای غیر طبیعی است .
2-    هنگامی که دچار درد قفسه سینه غیر قابل توجیه هستید.
3-    هنگامی که دچار یک نقص مادرزادی قلبی هستید و در حال حاضر شدت پیداکرده است .
4-    هنگامی که دچار حمله قلبی شده اید.
5-    هنگامی که دچار تب روماتیسمی شده اید.
در تمامی موارد فوق نیاز است تا شما اکو قلب انجام دهید و این خدمت پزشکی باید تنها توسط پزشک متخصص قلب و عروق انجام گیرد. اما ...
از آن جا  که حضور در مراکز و مطب های مشاوره و روانشناسی در عموم کلانشهر ها بدلیل ترافیک و صرف بیهوده ی وقت پرهزینه خواهد بود و همچنین حضور افراد مسن یا ناتوان وبیمارانی که توانایی مراجعه حضوری را ندارند در بسیاری از این مراکز که بعضاً امکان رفت و آمد برای افراد معلول و کم توان را ندارند ، با مشکل بسیار همراه است ، شرکت خدمات پزشکی و درمانی آلفا طب با گردآوری مجموعه ای از حاذق ترین و مجرب ترین پزشکان و متخصصان این حوزه این امکان را برای شما مراجعین گرامی فراهم کرده تا این خدمات را در منزل یا محل کار خود دریافت نمایید.
بدین منظور کافیست با مرکز آلفا طب تماس گرفته و با شرح خدمات مورد نیاز و وضعیت فرد بیمار یا متقاضی در خواست خود را ثبت نمایید.
برای اخذ این خدمات از طریق تماس با شماره های مرکز و یا با ثبت فرم رزرو خدمات بصورت آنلاین در سایت حاضر درخواست خود را با ما در میان بگذارید.
​​​​​​​

رزرو خدمات

خدمات اکو

22 371 371