همه چیز درباره خدمات

تهیه دارو و لوازم مصرفی پزشکی

​دارو و لوازم مصرفی پزشکی از نیازهای همیشگی بشر از گذشته تا به امروز بوده است. انسان در طول تاریخ همیشه بدنبال راهی برای کاهش درد ها و مشکلات جسمی و روحی خود بوده است در نتیجه همیشه در حال جستجو برای ماده های گیاهی و صنعتی برای ساخت دارو های متفاوت میباشد.
از آنجا که برخی از مواد تشکیل دهنده داروها از مواد گران قیمت یا کمیاب و یا نایاب موجود در طبیعت یا ساخته شده در آزمایشگاه هستند، در نتیجه بصورتی بسیار محدود تولید و همچنین پخش میگردند و یا درصورت وجود در داروخانه از قیمت های سرسام آوری برخوردارند.
همچنین بسیاری از مواد و لوازم مصرفی پزشکی مانند لوازم ارتوپدی ،  لوازم مصرفی اعمال جراحی ، انواع لوله های ساکشن ، سرنگ و سرم و سایر لوازم بدلیل تولید در خارج از کشور و وجود تحریم گاهاً با کمبود مواجه میشوند.
از آن جا  که اکثر مردم با مراکز اصلی تولید و پخش دارو و یا لوازم طبی مصرفی و یا قیمت درست و قانونی این مواد آشنا نیستند و یا حضور در این محل ها و تهیه این لوازم برای آنها بسیار سخت و وقت گیر می باشد، مرکز خدمات پزشکی و درمانی آلفا طب  این امکان را برای شما مراجعین گرامی فراهم کرده تا این خدمات را  براحتی در منزل یا محل کار خود و از طریق  اینترنت ویا بصورت تلفنی دریافت نمایید.
بدین منظور کافیست با مرکز آلفا طب تماس گرفته و با شرح خدمات مورد نیاز و وضعیت فرد بیمار یا متقاضی در خواست خود را ثبت نمایید.
 برای اخذ این خدمات بصورت شبانه روزی از طریق تماس با شماره های مرکز و یا با ثبت فرم رزرو خدمات بصورت آنلاین در سایت حاضر درخواست خود را با ما در میان بگذارید.

رزرو خدمات

​خدمات تهیه دارو و لوازم مصرفی پزشکی 

22 371 371