سوالی دارید؟

021-22371371

همه چیز درباره خدمات

درمان اعتیاد

به روند درمانی و مددکاری  معتادین به موادمخدر مانند : تریاک ، هروئین ، کوکایین ، برخی داروها و الکل اطلاق می شود . بهبودی یک فرآیند تغییر است که از طریق آن افراد برای بازیابی سلامت و رفاه و آسایش خود و بدست گرفتن اختیار زندگی تلاش کرده و سعی میکند تمامی امکانات و توانایی های بالقوه خود را مجدداً بدست آورند.
از آن جا  که حضور در مراکز درمان اعتیاد در عموم کلانشهر ها بدلیل ترافیک و صرف بیهوده ی وقت پرهزینه خواهد بود و همچنین حضور افراد مسن یا ناتوان وبیمارانی که توانایی مراجعه حضوری را ندارند در بسیاری از این مراکز که بعضاً امکان رفت و آمد برای افراد معلول و کم توان را ندارند و یا افرادی که بخاطر حفظ حریم خصوصی و آبرو مایل به مراجعه حضوری  نیستند ، با مشکل بسیار همراه است ، شرکت خدمات پزشکی و درمانی آلفا طب با گردآوری مجموعه ای از حاذق ترین و مجرب ترین پزشکان و کارشناسان ارشد این حوزه این امکان را برای شما مراجعین گرامی فراهم کرده تا این خدمات را در منزل خود دریافت نمایید.
خاطر نشان میکنیم ما در تمامی  مراحل ترک  و درمان بیماری شما در کنارتان خواهیم بود.
بدین منظور کافیست با مرکز آلفا طب تماس گرفته و با شرح خدمات مورد نیاز و وضعیت فرد بیمار یا متقاضی در خواست خود را ثبت نمایید.
برای اخذ این خدمات از طریق تماس با شماره های مرکز و یا با ثبت فرم رزرو خدمات بصورت آنلاین در سایت حاضر درخواست خود را با ما در میان بگذارید.

رزرو خدمات

 خدمات درمان اعتیاد

22 371 371