سوالی دارید؟

021-22371371

همه چیز درباره خدمات

دیالیز

فرآیندی است که در آن ترکیب مواد حل شونده در یک محلول با در معرض محلول دیگر قرارگرفتن که از طریق غشای نیمه تراوا از هم جداشده اند تغییر می کند و در بیمارانی که به نارسایی کلیوی و سایر این مشکلات انجام میگیرد.
همودیالیز:
یکی از شایع ترین روش های جایگزین وظایف کلیه در بیماران کلیوی می باشد . در این روش خونی که از مسیر عروق ثابت یا موقتی بدست می آید با سرعت 300 میلی لیتر در دقیقه یا بیشتر به درون مویرگ هایی که از غشاهای نیمه مصنوعی ساخته شده اند ، پمپ می گردد.
همه ما میدانیم بیماران کلیوی مصائب بسیاری درگیر هستند و تهیه دستگاه دیالیز غیرممکن است.
این عمل توسط کارشناسان پرستاری و توسط دستگاههای مجهز  و بصورت عادی تنها در مراکز درمانی معتبرانجام میگیرد.
از آن جا  که حضور در مراکز درمانی در عموم کلانشهر ها بدلیل ترافیک و صرف بیهوده ی وقت پرهزینه خواهد بود و همچنین حضور افراد مسن یا ناتوان و مراجعانی که توانایی و یا ترجیح مراجعه حضوری را ندارند در بسیاری از این مراکز که بعضاً امکان رفت و آمد برای افراد معلول و کم توان را ندارند ، با مشکل بسیار همراه است ، شرکت خدمات پزشکی و درمانی آلفا طب با گردآوری مجموعه ای از حاذق ترین و مجرب ترین پزشکان و کارشناسان ارشد این حوزه با دستگاههای پرتابل این امکان را برای شما مراجعین گرامی فراهم کرده تا این خدمات را در منزل یا محل کار خود دریافت نمایید.
بدین منظور کافیست با مرکز آلفا طب تماس گرفته و با شرح خدمات مورد نیاز و وضعیت فرد بیمار یا متقاضی در خواست خود را ثبت نمایید.
برای اخذ این خدمات بصورت شبانه روزی از طریق تماس با شماره های مرکز و یا با ثبت فرم رزرو خدمات بصورت آنلاین در سایت حاضر درخواست خود را با ما در میان بگذارید.

رزرو خدمات

خدمات دیالیز

22 371 371