همه چیز درباره خدمات

زخم بستر

زخم بستر یا زخم های فشاری ضایعه ای است که در پوست و بافت های زیر پوستی و بر اثر فشار ممتد و طولانی بر پوست ایجاد می شود.
زخم بستر اغلب در نقاطی از بدن ایجاد می شود که پوست روی یک برجستگی استخوانی قرار گرفته و در بین آنها عضله ای وجود ندارد . این معضل بیشتر در کسانی ایجاد می شود مجبورند برای مدتی طولانی در یک وضعیت ثابت به حالت خوابیده بمانند و توانایی تغییر وضیت خود در بستر را نداشته باشند.
درمان زخم بستر با توجه به درجه زخم و نوع داروهای مصرفی  و انواع پانسمان های مورد نیاز با روش های متفاوتی  انجام میگیرد که بهتر است برای اطلاع از از روشهای درست و اصولی با کارشناسان متخصص و یا پزشک مشورت گردد.
از آن جا  که حضور در مراکز درمانی در عموم کلانشهر ها بدلیل ترافیک و صرف بیهوده ی وقت پرهزینه خواهد بود و همچنین حضور افراد مسن یا ناتوان وبیمارانی که توانایی مراجعه حضوری را ندارند در بسیاری از این مراکز که بعضاً امکان رفت و آمد برای افراد معلول و کم توان را ندارند ، با مشکل بسیار همراه است ، شرکت خدمات پزشکی و درمانی آلفا طب با گردآوری مجموعه ای از حاذق ترین و مجرب ترین پزشکان و کارشناسان ارشد این حوزه این امکان را برای شما مراجعین گرامی فراهم کرده تا این خدمات را در منزل یا محل کار خود دریافت نمایید.
بدین منظور کافیست با مرکز آلفا طب تماس گرفته و با شرح خدمات مورد نیاز و وضعیت فرد بیمار یا متقاضی در خواست خود را ثبت نمایید.
این مرکز با اعزام پزشک یا کارشناس متخصص و مجرب اقدام به درمان و مراقبت از زخم های بیمار خواهد کرد.
 برای اخذ این خدمات بصورت شبانه روزی از طریق تماس با شماره های مرکز و یا با ثبت فرم رزرو خدمات بصورت آنلاین در سایت حاضر درخواست خود را با ما در میان بگذارید.

رزرو خدمات

 خدمات زخم بستر

22 371 371