همه چیز درباره خدمات

صدور گواهی فوت

مرگ یکی از مراحل زندگی است و بعد از مرگ افراد ، شناسنامه آنها باطل شده و بجای آن گواهی نامه فوت و سند فوت صادر می شود. همانطور که ولادت افراد باید توسط سازمان ثبت احوال ثبت شود. وفات افراد نیز باید توسط این سازمان ثبت گردد. کلیه مراحل قانونی انتقال ارثیه و غیره از متوفی به بازماندگان منوط به ثبت وفات در اداره ثبت و احوال می باشد. لزوم ثبت فوت توسط اداره ثبت برای ایرانیان مقیم ایران و ایرانیان مقیم خارج از ایران صادق است.
سند وفات چیست؟
سندی رسمی که وفات فرد درآن ثبت می شود. براساس این سند گواهی فوت صادر خواهد شد.
گواهی فوت صادر شده توسط پزشک
اگر شخص متوفی در منزل فوت کند، پزشک معالج میتواند بعد از بررسی کامل و تائید عدم احتمال قتل گواهی فوت صادر کند. درصورتیکه در مراحل کفن و دفن شواهدی مبنی بر عدم مرگ طبیعی پیدا شود. جنازه به پزشکی قانونی ارجاع داده شده و این سازمان بعد از آن موظف به تعیین تکلیف و صدور اجازه دفن میباشد.
با توجه به این که حضور در مراکز معتبر برای صدور سند و گواهی فوت در عموم کلانشهر ها بدلیل ترافیک و صرف بیهوده ی وقت بسیار پرهزینه خواهد بود و همچنین برای پرهیز از کاغذ بازی های متداول اداری و جلوگیری از سردر گمی شما هموطنان عزیز ، شرکت خدمات پزشکی و درمانی آلفا طب این امکان را برای شما مراجعین گرامی فراهم کرده تا این خدمات را در منزل یا محل کار خود دریافت نمایید.
بدین منظور کافیست با مرکز آلفا طب تماس گرفته و با شرح خدمات مورد نیاز و وضعیت فرد بیمار یا متقاضی در خواست خود را ثبت نمایید.
این مرکز با اعزام پزشک متخصص و مجرب و دارای مجوز رای صدور گواهی مورد نظر به بازماندگان محترم کمک میکند تا با توجه به وضعیت نامساعد روحی بتوانند مراحل قانونی مرگ متوفی خود را انجام دهند.
 برای اخذ این خدمات از طریق تماس با شماره های مرکز و یا با ثبت فرم رزرو خدمات بصورت آنلاین در سایت حاضر درخواست خود را با ما در میان بگذارید.

رزرو خدمات

خدمات صدور گواهی فوت

22 371 371