همه چیز درباره خدمات

مامایی

هدف این رشته مشاهده ، پیشگیری و درمان معضلات  محتمل در شاخه های قبل و بعد و هنگام ازدواج ، آموزش نحوه تنظیم خانواده ، بیماری های زنان ، مراقبت های دوران بارداری ، مراقبت های بهداشتی مادر وکودک ، بهداشت دوران بلوغ دختران است .
از آن جا  که حضور در مراکز و مطب های مشاوره و روانشناسی در عموم کلانشهر ها بدلیل ترافیک و صرف بیهوده ی وقت پرهزینه خواهد بود و همچنین حضور افراد مسن یا ناتوان وبیمارانی که توانایی مراجعه حضوری را ندارند در بسیاری از این مراکز که بعضاً امکان رفت و آمد برای افراد معلول و کم توان را ندارند ، با مشکل بسیار همراه است ، شرکت خدمات پزشکی و درمانی آلفا طب با گردآوری مجموعه ای از حاذق ترین و مجرب ترین پزشکان و کارشناسان ارشد این حوزه این امکان را برای شما مراجعین گرامی فراهم کرده تا این خدمات را در منزل یا محل کار خود دریافت نمایید.
بدین منظور کافیست با مرکز آلفا طب تماس گرفته و با شرح خدمات مورد نیاز و وضعیت فرد بیمار یا متقاضی در خواست خود را ثبت نمایید.
این مرکز با اعزام پزشک یا کارشناس متخصص و مجرب اقدام به ویزیت مددجو کرده و در صورت نیاز اقدام به ارائه خدمات مربوطه خواهد کرد.
 برای اخذ این خدمات بصورت شبانه روزی از طریق تماس با شماره های مرکز و یا با ثبت فرم رزرو خدمات بصورت آنلاین در سایت حاضر درخواست خود را با ما در میان بگذارید.

رزرو خدمات

 خدمات مامایی

22 371 371