سوالی دارید؟

021-22371371

همه چیز درباره خدمات

 مشاوره‌ی آنلاین رایگان درمانی

در این خدمت تعامل بین تماس گیرنده و مشاور ازطریق تلفن و اینترنت و بصورت گفتاری ، نوشتاری ، زنده و محرمانه انجام میگیرد.
این روش به منظور برطرف کردن نیازهای فوری واورژانسی مددجویان و حصول اطمینان از حس سلامت جسمی وروحی آنان در نظر گرفته شده است.
در این بخش مشاورین مجرب و متخصص ما به شما کمک می کنند تا مددجو نیازهای درمانی خود را بیان کند و همراه با دریافت حس آرامش و خونسردی راه حل های مختلف و روند بهبود خود یا بیمار خود را بیابند.و همچنین ریسک انتخاب بین مراکز درمانی مختلف و اتلاف وقت در هنگام اضطرار  را برای شما کاهش می دهد.
معمولا مشاوره های درمانی حضوری  شامل چند جلسه می شوند اما مددجویانی که بدنبال مشاوره تلفنی یا آنلاین اینترنتی هستند ، همگی نیاز دارند تا در کمترین زمان ممکن و به سهل ترین روش پاسخ پرسش ها و مشکلات خود را دریافت کنند.
با توجه به مطالب فوق  و از آن جا  که حضور در مراکز و مطب های مشاوره و روانشناسی در عموم کلانشهر ها بدلیل ترافیک و صرف بیهوده ی وقت پرهزینه خواهد بود و همچنین حضور افراد مسن یا ناتوان وبیمارانی که توانایی مراجعه حضوری را ندارند در بسیاری از این مراکز که بعضاً امکان رفت و آمد برای افراد معلول و کم توان را ندارند ، با مشکل بسیار همراه است ، شرکت خدمات پزشکی و درمانی آلفا طب با گردآوری مجموعه ای از حاذق ترین و مجرب ترین پزشکان و کارشناسان ارشد این حوزه در زمینه های : پزشکی ، پرستاری ، روانشناسی ، دارویی و سایر زمینه های درمانی این امکان را برای شما مراجعین گرامی فراهم کرده تا این خدمات را در منزل یا محل کار خود بصورت آنلاین ، تلفنی و رایگان دریافت نمایید.
بدین منظور کافیست با مرکز آلفا طب تماس گرفته و با شرح خدمات مورد نیاز و وضعیت فرد بیمار یا متقاضی در خواست خود را ثبت نمایید.
برای اخذ این خدمات شبانه روزی از طریق تماس با شماره های مرکز و یا با ثبت فرم رزرو خدمات بصورت آنلاین در سایت حاضر درخواست خود را با ما در میان بگذارید.

رزرو خدمات

خدمات​​​​​​​ مشاوره‌ی آنلاین رایگان درمانی

22 371 371