سوالی دارید؟

021-22371371

همه چیز درباره خدمات

مشاور و روانشناس

روانشناسی:
 علم مطالعه فرآیند های ذهنی و پیچیده انسانی است که می تواند در جهت هرچه صحیح تر و سالم تر زندگی کردن افراد با توجه به یکسری پروتکل های مشخص اعم از تشخیص ، پیشگیری و درمان موثر باشد.
 مشاوره :
یکی از اصلی ترین و متداول ترین راهکار ها و روش های تشخیص  و درمان بیماری های روحی و مشکلات اجتماعی و اخلاقی افراد است.
در نظر داشتن این نکته خالی از لطف نیست که مسئولیت روانشناسان ، روانپزشکان و مشاوران این نیست که به انسان ها بگویند چطور زندگی کنند و یا نکنند بلکه ابزاری را به آنان می دهند تا با سهولت بیشتری تغییرات فردی و سبک زندگی در خود ایجاد نمایند.
از آن جا  که حضور در مراکز و مطب های مشاوره و روانشناسی در عموم کلانشهر ها بدلیل ترافیک و صرف بیهوده ی وقت پرهزینه خواهد بود و همچنین حضور افراد مسن یا ناتوان وبیمارانی که توانایی مراجعه حضوری را ندارند در بسیاری از این مراکز که بعضاً امکان رفت و آمد برای افراد معلول و کم توان را ندارند ، با مشکل بسیار همراه است ، شرکت خدمات پزشکی و درمانی آلفا طب با گردآوری مجموعه ای از حاذق ترین و مجرب ترین پزشکان و کارشناسان ارشد این حوزه از جمله رشته های : عمومی ، بالینی ، تربیتی ، شخصیت ، روانسنجی و بهداشت وسلامت روان ، کودکان استثنایی ، اعتیاد ، کودکان اتیسم و .... و همچنین مشاوران متخصص در زمینه های : مشاوره قبل و بعداز ازدواج ، سکس تراپی ، اعتیاد ، افسردگی ، اضطراب و استرس، بیش فعالی ، عدم تمرکز ، گروهی و فردی و.... این امکان را برای شما مراجعین گرامی فراهم کرده تا این خدمات را در منزل یا محل کار خود دریافت نمایید.
بدین منظور کافیست با مرکز آلفا طب تماس گرفته و با شرح خدمات مورد نیاز و وضعیت فرد بیمار یا متقاضی در خواست خود را ثبت نمایید.
این مرکز با اعزام پزشک یا کارشناس متخصص و مجرب اقدام به ویزیت مددجو کرده و در صورت نیاز اقدام به ارائه جلسات و خدمات مربوطه خواهد کرد.
 برای اخذ این خدمات از طریق تماس با شماره های مرکز و یا با ثبت فرم رزرو خدمات بصورت آنلاین در سایت حاضر درخواست خود را با ما در میان بگذارید.

رزرو خدمات

خدمات​​​​​​​ مشاور و روانشناس

22 371 371