همه چیز درباره خدمات

سونداژ

کارگذاری سوند ادراری :
سوند وسیله ای درمانی و پزشکی است که در زمانی که امکان خروج ادرار از کلیه ها و مثانه بطور طبیعی وجود نداشته باشد ، مورد استفاده قرار میگیرد.
سوند های ادراری  با توجه به زمان استفاده به دو دسته تقسیم میشوند :
 1- دائمی 2- یکبار مصرف
 کارگذاری سوند ادراری در دسته اول برای مردانی که دچار سرطان پروستات هستند با دسته دوم در مردان و زنانی که به بی اختیاری ادراری یا تکرر ادرار یا عفونت ها و سوزش های ادراری و در اثر کم کاری کلیوی و مثانه دچار هستند ، متفاوت است.
برای دسته اول توصیه میشود کارگذاری سوند توسط پزشک اورولوژ و یا مشاور نفرو انجام گیرد.
برای دسته دوم بهتر است توسط کارشناسان پرستاری با مدارک آکادمیک صورت پذیرد.
سوند ادراری در مردان و زنان باید هر 14 روز تعویض گردد اما اگر لرت داشته باشد یا بیمار دچار سوزش زیاد و درد های مکرر گردد ، باید هر 12 روز تعویض شود.
با توجه به این که حضور در مراکز درمانی در عموم کلانشهر ها بدلیل ترافیک و صرف بیهوده ی وقت بسیار پرهزینه خواهد بود و همچنین حضور افراد مسن یا ناتوان در بسیاری از این مراکز که بعضاً امکان رفت و آمد برای افراد معلول و کم توان را ندارند ، با مشکل بسیار همراه است ، شرکت خدمات پزشکی و درمانی آلفا طب این امکان را برای شما مراجعین گرامی فراهم کرده تا این خدمات را در منزل یا محل کار خود دریافت نمایید.
بدین منظور کافیست با مرکز آلفا طب تماس گرفته و با شرح خدمات مورد نیاز و وضعیت فرد بیمار یا متقاضی در خواست خود را ثبت نمایید.
 برای اخذ این خدمات از طریق تماس با شماره های مرکز و یا با ثبت فرم رزرو خدمات بصورت آنلاین در سایت حاضر درخواست خود را با ما در میان بگذارید.​​​​​​​

رزرو خدمات

خدمات کارگذاری نصب سوند

22 371 371