همه چیز درباره خدمات

نوار قلب

یا الکترو کاردیوگرام به نمودار ثبت شده تغییرات پتانسیل الکتریکی ناشی از تحریک عضله قلب گفته میشود که معمولا با علامت مخفف ECG   یا  EKG  نمایش داده می شود.
اطلاعاتی که روی نوار قلب ضبط می شود نشان دهنده امواج الکتریکی محرک قلب است. این امواج نمایشگر مراحل تحریکات قلبی هستند و برای پایش وضعیت ضربان و سایر اوضاع قلب مددجو استفاده میشود.
معمولا برای انجام این عمل باید پزشک متخصص دستور صادر کرده و باز هم پزشک متخصص به تنهایی یا با حضور تکنیسین این خدمت را انجام میدهد.
از آن جا  که حضور در مراکز درمانی در عموم کلانشهر ها بدلیل ترافیک و صرف بیهوده ی وقت پرهزینه خواهد بود و همچنین حضور افراد مسن یا ناتوان وبیمارانی که توانایی مراجعه حضوری را ندارند در بسیاری از این مراکز که بعضاً امکان رفت و آمد برای افراد معلول و کم توان را ندارند ، با مشکل بسیار همراه است ، شرکت خدمات پزشکی و درمانی آلفا طب با گردآوری مجموعه ای از حاذق ترین و مجرب ترین پزشکان و کارشناسان ارشد این حوزه  و همچنین ایجاد این مزیت که پزشک متخصص ویزیت کننده و اجرا کننده یک نفر باشد ، این امکان را برای شما مراجعین گرامی فراهم کرده تا این خدمات را در منزل یا محل کار خود دریافت نمایید.
بدین منظور کافیست با مرکز آلفا طب تماس گرفته و با شرح خدمات مورد نیاز و وضعیت فرد بیمار یا متقاضی در خواست خود را ثبت نمایید.
برای اخذ این خدمات از طریق تماس با شماره های مرکز و یا با ثبت فرم رزرو خدمات بصورت آنلاین در سایت حاضر درخواست خود را با ما در میان بگذارید.

رزرو خدمات

خدمات نوار قلب

22 371 371