همه چیز درباره خدمات

پانسمان

واژه ای فرانسوی به معنای شستشو ، مرهم گذاری و بستن جراحات با باند های پزشکی است. که هدف از پانسمان زخم ، تسهیل در بهبودی ، پیشگیری از عفونت ، جلوگیری از خونریزی ، کمک به فرآیند التیام زخم، عایق دما ، حفظ رطوبت و حفاظت از زخم دربرابر صدمات فیزیکی است.
تمامی پانسمان ها از نظر مراحل شبیه بوده ولی بر اساس نوع زخم و عامل ایجادکننده آن و محل زخم متفاوت اند.
پانسمان های جدید شامل : آلژینات ، هیدروکلوئید ، فرم ، هیدروژن و ... میباشند.
بهتر است پانسمان توسط افراد کارآزموده و بصورت کاملا استری انجام شود .
از آن جا  که حضور در مراکز درمانی در عموم کلانشهر ها بدلیل ترافیک و صرف بیهوده ی وقت پرهزینه خواهد بود و همچنین حضور افراد مسن یا ناتوان وبیمارانی که توانایی مراجعه حضوری را ندارند در بسیاری از این مراکز که بعضاً امکان رفت و آمد برای افراد معلول و کم توان را ندارند ، با مشکل بسیار همراه است ، شرکت خدمات پزشکی و درمانی آلفا طب با گردآوری مجموعه ای از حاذق ترین و مجرب ترین پزشکان و کارشناسان ارشد این حوزه این امکان را برای شما مراجعین گرامی فراهم کرده تا این خدمات را در منزل یا محل کار خود دریافت نمایید.
بدین منظور کافیست با مرکز آلفا طب تماس گرفته و با شرح خدمات مورد نیاز و وضعیت فرد بیمار یا متقاضی در خواست خود را ثبت نمایید.
این مرکز با اعزام پزشک یا کارشناس متخصص و مجرب اقدام به ویزیت مددجو کرده و در صورت نیاز اقدام به ارائه جلسات و خدمات مربوطه خواهد کرد.
 برای اخذ این خدمات بصورت شبانه روزی از طریق تماس با شماره های مرکز و یا با ثبت فرم رزرو خدمات بصورت آنلاین در سایت حاضر درخواست خود را با ما در میان بگذارید.

رزرو خدمات

خدمات پانسمان

22 371 371