همه چیز درباره خدمات

پانسمان

 پانسمان واژه ای فرانسوی به معنای شست و شو، مرهم گذاری و بستن جراحات با باندهای پزشکی است. هدف از پانسمان زخم تسریع بهبودی، پیشگیری از عفونت، جلوگیری از خونریزی، کمک به فرآیند التیام زخم، عایق دما، حفظ رطوبت و حفاظت از زخم دربرابر صدمات فیزیکی است. پانسمان ها براساس نوع و محل زخم و عامل ایجاد کننده آن متفاوت اند.
پانسمان های جدید شامل آژینات، هیدروکلوئید، فرم، هیدروژن و.. هستند که حتما توصیه می شود همه پانسمان ها توسط افراد کارآزموده و به صورت کاملا استریل انجام شود.
اگر به هر دلیلی دچار زخم یا جراحت شدید از عمل خودسرانه و خود مداوایی پرهیز کنید. هم چنین برای تسهیل در روند پانسمان و بهبودی بهتر است پانسمان در منزل را جایگزین رفتن به مراکز درمانی کنید. مرکز آلفاطب در امر پانسمان هم با اعزام پرستاران و در صورت لزوم پزشکان متبحر بهترین گزینه برای شما در این مواقع مهم و ضروری است. پزشکان و پرستاران آلفاطب در سریع ترین زمان ممکن با همراه داشتن ست پانسمان و بخیه به منزل شما می آیند تا در روند بهبودی در کنار شما باشند. با افتخار می گوییم که این بار هم هزینه خدمات در منزل آلفاطب هیچ تفاوتی با مراکز درمانی و بیمارستان ها ندارد و چه بسا شما خدمات با کیفیت تری نسبت به  بیمارستان ها به خصوص در این روزهای سخت کرونایی دریافت خواهید کرد. فقط کافیست با شماره های مرکز تماس بگیرید و درخواست خود را با کارشناسان آلفاطب درمیان بگذارید تا با توجه به مشکل و جراحت شما بهترین پرستار مربوطه را اعزام کنند. هم چنین می توانید از طریق ثبت فرم رزرو خدمات آنلاین به صورت شبانه روزی درخواست خود را ثبت نمایید.
آلفاطب کلینکی کامل در خانه تو 
رزرو خدمات

خدمات پانسمان

22 371 371