همه چیز درباره خدمات

پرستاری از بیمار

رزرو خدمات

خدمات پرستاری از بیمار

22 371 371

 در بسیاری از موارد پس از این که بیمار بخشی از مراحل درمان خود را طی کرد، برای دور ماندن  از محیط عفونی، شلوغ و افسرده کننده مراکز درمانی به دستور پزشک به منزل منتقل می شود. چه بسا طی کردن دوران نقاهت در محیط گرم و آرامش بخش منزل تأثیر دو چندانی در روند بهبودی بیمار می گذارد. اما به دلیل عدم تجربه، دانش ومهارت کافی خانواده بیمار، حضور یک نیروی متخصص و مجرب ضروری است، تا به صورت شبانه روزی یا مقطعی در کنار بیمار حضور داشته باشد و وضعیت او را کنترل و روند بهبودی را تسریع کند.
​​​​​​​

​​​​​​​


I.C.Uبخش مراقبت های ویژه بزرگسالان  و N.I.C.U  بخش مراقبت های ویژه کودکان ونوزادانی است که به علت سکته مغزی، اکسیژن رسانی به سلول های مغزی آن ها انجام نمی شود. به این حالت  C.V.A  می گویند.


C.C.U بخش مراقبت های ویژه بزرگسالان  و N.C.C.U  بخش مراقبت های ویژه کودکان و نوزادانی است که به علت سکته قلبی، اکسیژن رسانی به سلول های قلبی آن ها انجام نمی شود. به این حالت  M.I می گویند.
در همه این بخش ها وضعیت بیماران به صورت لحظه ای و شبانه روزی تحت کنترل است و درمان ها به صورت تهاجمی و نیمه تهاجمی روی بیماران صورت می گیرد. افرادی که بیماری در آن ها بسیار پیشرفته شده است و ادامه حیاتشان ملزم به استفاده از دستگاه های مراقبت های ویژه است؛ ادامه حضور بیمار در مراکز درمانی ریسک های عفونی بالا دارد. بنابراین توصیه پزشکان انتقال بیمار به منزل است؛ تا با خدمات مراقبتی ویژه در منزل، ادامه روند درمان با خاطری آسوده تر و هزینه های بسیار کمتر انجام گیرد.

A.L.S یک بیماری عصبی پیش رونده است و سبب زوال تدریجی سلول های عصبی که وظیفه کنترل حرکت ماهیچه ها را به عهده دارند می شود. فرد مبتلا به مرور زمان توانایی حرکت خود را از دست می دهد.
 
M.S یک بیماری مزمن سیستم عصبی مرکزی است که باعث نابود شدن غلاف میلین در اطراف سلول های عصبی و اختلال در پالس های عصبی می شود.
در این گونه بیماران هم با توجه به محدودیت در حرکت و هم چنین اهمیت روند درمانی آنان بهتر است از خدمات پرستاری و مراقبتی در منزل استفاده شود.

بیماران جراحی شده جراحی بخشی از علم پزشکی است که طی آن پزشک برای تشخیص و یا درمان بیماری ، عضو یا بافت آسیب دیده را بررسی و سپس معالجه می نماید که با توجه به هزینه های بالای بستری در بیمارستان و بالا رفتن ریسک های عفونی بهتر است بیمار برای طی کردن دوران نقاهت به منزل منتقل شود. هم چنین برای جلوگیری از ایجاد عفونت در محل جراحی و مراقبت بیشتر از بخیه ها و محل زخم و پایش وضعیت بیمار تا بهبودی کامل ، استفاده از مشاوره و امکانات  پرستاری در منزل یک گزینه طلایی است.

​​​​​​​بیماران اعصاب و روان، پارکینسون، آلزایمری، سرطانی، قلبی عروقی و سالمندان
بسیاری از ما تجربه پرستاری در منزل از سالمندان و افراد مبتلا به بیماری های مذکور را داریم که قادر به انجام کارهای شخصی و بهداشتی خود نیستند. از این رو برای جلوگیری از بدخیم شدن بیماری، خوردن دارو در زمان مشخص شده و هم چنین با توجه به عدم وقت کافی ما برای رسیدگی به امورشان  بهتر است یک فرد با تجربه و حتی متخصص و دوره دیده از این افراد مراقبت درمانی انجام دهند. برای سالمندان مراقب ساده و برای بیماران ، متناسب با وضعیت و شرایطشان از کمک بهیار تا پرستار تخصصی اعزام می شود.
 
شرکت خدمات پزشکی و درمان در منزل آلفاطب با گردآوری کادری مجرب و متخصص از مراقب ساده تا تخصصی ترین پرستاران بخش های مختلف این امکان را برای شما فراهم کرده است تا بدون کوچکترین دغدغه و با خاطری مطمئن و آسوده، ادامه درمان و مراقبت از مددجوی خود را به متخصصین این کار بسپارید. برای اخذ این خدمات از طریق تماس با شماره های مرکز یا ثبت فرم رزرو خدمات آنلاین در این سایت درخواست خود را با ما در میان بگذارید.​​​​​​​
 
درمان و بهبودی عزیزان خود را به ما بسپارید.

آلفاطب کلینیکی کامل در خانه تو
​​​