سوالی دارید؟

021-22371371

همه چیز درباره خدمات

پرستاری از بیمار

رزرو خدمات

خدمات پرستاری از بیمار

22 371 371

در بسیاری از موارد بیمار پس از طی شدن قسمتی از درمان خود  در بیمارستان و یا مراکز درمانی ،برای اجتناب از محیط های عفونی و شلوغ و افسرده کننده بیمارستان ها به دستور پزشک و یا به درخواست خانواده برای ادامه درمان و طی دوره نقاهت به منزل منتقل می شود.
در این هنگام به دلیل عدم داشتن تجربه  و دانش ومهارت کافی توسط خانواده بیمار لازم است تا یک نیروی متخصص و مجرب در طول این دوره در کنار بیمار بصورت شبانه روزی و یا مقطعی حضور داشته و وضعیت بیمار را کنترل و درمان اورا ادامه دهد.
پرستاری از بیماران  I.C.U  ،C.C.U ،  N.I.C.U و N.C.C.U :
در این بخش هاوضعیت بیماران بصورت لحظه ای وشبانه روزتحت پایش شده و درمان ها بصورت تهاجمی و نیمه تهاجمی روی آن ها انجام می گیرد.
I.C.U  بخش مراقبت های ویژه بزرگسالان و N.I.C.U   بخش مراقبت های ویژه کودکان ونوزادان است که سکته مغزی کرده اند و عدم اکسیژن رسانی به سلول های مغزی داشته اند که به این حالت  C.V.A   گویند.
C.C.U  بخش مراقبت های ویژه بزرگسالان و  N.C.C.U  بخش مراقبت های ویژه کودکان و نوزادان که سکته قلبی داشته اند و عدم اکسیژن رسانی به سلول های قلبی دارند که به این حالتM.I می گویند.
افرادی که بیماری آنها بسیار پیشرفته شده است و ادامه حیات این دسته افراد ملزم به استفاده از دستگاه های مراقبت های ویژه است ، افرادی هستند که نیازبه خدمات مراقبتی ویژه در منزل دارند.
ازآنجا که ادامه حضور بیمار در بیمارستان ریسک های عفونی بالا دارد و همچنین با توجه به اهمیت بخش های مراقبت های ویژهو هزینه بسیار بالای این بخشها بهتر است از خدمات مراقبتی ویژه در منزل استفاده شود.
 
پرستاری از بیماران A.L.S ، M.S :
A.L.S   :  یک بیماری عصبی پیش رونده است که سبب زوال تدریجی سلول های عصبی می شود که وظیفه کنترل حرکت ماهیچه ها را به عهده دارند . فرد مبتلا به مرور زمان توانایی حرکت خود را از دست میدهد.
M.S : یک بیماری مزمن سیستم عصبی مرکزی می باشد که باعث نابود شدن غلاف میلین در اطراف سلول های عصبی شده و سبب اختلال در پالس های عصبی می گردد.
با توجه به محدودیت در حرکت در افراد فوق و همچنین اهمیت روند درمانی آنان بهتر است از خدمات پرستاری و مراقبتی در منزل استفاده شود.
پرستاری از بیماران جراحی شده :
جراحی بخشی از علم پزشکی است که طی آن پزشک برای تشخیص و یا درمان بیماری ، عضو یا بافت آسیب دیده را بررسی و سپس معالجه می نماید.با توجه به  هزینه های بالای بستری در بیمارستان و بالا رفتن ریسک های عفونی بهتر است بیمار خود را برای طی دوران نقاهت به منزل منتقل کنید. همچنین به دلیل امکان ایجاد عفونت در محل جراحی و مراقبت از بخیه ها و محل زخم و همچنین پایش وضعیت بیمار تا بهبودی کامل ، میتوایند از مشاوره و امکانات  پرستاری در منزل استفاده نمایید.
پرستاری از افراد سالمند ، اعصاب و روان ، پارکینسون، آلزایمری ، سرطانی و قلبی عروقی:بسیاری از ما سالمندان و افراد مبتلا به بیماری های بالا را در منزل داریم که خود قادر به انجام کارهای شخصی و بهداشتی خود نیستند. از این رو برای جلوگیری از بد خیم شدن بیماری و یا ابتلا به بیماری های گوناگون، استفاده دارو هه در تایم مورد نظر و همچنین با توجه به عدم وقت کافی ما برای رسیدگی به امورشان  بهتر است یک فرد با تجربه و حتی متخصص و دوره دیده از این افراد مراقب درمانی انجام دهند. برای سالمندان مراقب ساده و برای بیماران از کمک بهیار تا پرستار تخصصی متناسب با وضعیت و شرایط مددجو مورد استفاده قرار میگیرند.
 
شرکت خدمات پزشکی و درمان در منزل آلفاطب با گردآوری کادری مجرب و متخصص از مراقب ساده تا تخصصی ترین پرستاران بخش های مختلف این امکان را برای شما تداریک دیده تا بدون سردرگمی و با اعتماد کامل ادامه درمان و یا مراقبت از مددجوی خود را به متخصصین این کار بسپارید.
برای اخذ این خدمات از طریق تماس با شماره های مرکز و یا با ثبت فرم رزرو خدمات بصورت آنلاین در سایت حاضر درخواست خود را با ما در میان بگذارید.​​​​​​​​​​​​​​