همه چیز درباره خدمات

گاواژ

این عمل به معنای تغذیه و وارد کردن مایعات غذایی از راه لوله بطور مستقیم به معده است.یکی از مصارف این لوله ، تغذیه بیمارانی است که قادر به تغذیع از راه دهان نیستند . از دیگر راههای کمک کننده به تغذیه کسانی که توانایی بلع ندارند ، پگ معده و ای ان جی  میباشد. به تغذیه ازطریق راه فرعی به معده از روی شکم  ، پگ گویند و ای ان جی هیمن عمل از طریق بینی میباشد.
این اعمال با استفاده از لوازم تخصصی و همچنین توسط  پزشک جراح ( پگ و گاواژگذاری و ای ان جی گذاری)  در اتاق عمل و همچنین توسط پرستاران و بهیاران ( برای عمل ورود مواد غذایی در همه روش ها)  انجام میگیرند.
 از آن جا  که حضور در مراکز درمانی  در عموم کلانشهر ها بدلیل ترافیک و صرف بیهوده ی وقت پرهزینه خواهد بود و همچنین حضور افراد مسن یا ناتوان وبیمارانی که توانایی مراجعه حضوری را ندارند در بسیاری از این مراکز که بعضاً امکان رفت و آمد برای افراد معلول و کم توان را ندارند ، با مشکل بسیار همراه است ، شرکت خدمات پزشکی و درمانی آلفا طب با گردآوری مجموعه ای از حاذق ترین و مجرب ترین پزشکان و کارشناسان ارشد این حوزه با لوازم تخصصی مورد نیاز این امکان را برای شما مراجعین گرامی فراهم کرده تا این خدمات را در منزل یا محل کار خود دریافت نمایید.
بدین منظور کافیست با مرکز آلفا طب تماس گرفته و با شرح خدمات مورد نیاز و وضعیت فرد بیمار یا متقاضی در خواست خود را ثبت نمایید.
برای اخذ این خدمات بصورت شبانه روزی از طریق تماس با شماره های مرکز و یا با ثبت فرم رزرو خدمات بصورت آنلاین در سایت حاضر درخواست خود را با ما در میان بگذارید.

رزرو خدمات

خدمات گاواژ

22 371 371