همه چیز درباره خدمات

گاواژ

گاواژ به معنای تغذیه و وارد کردن مایعات غذایی از راه لوله به طور مستقیم به معده است. یکی از مصارف این لوله، تغذیه بیمارانی است که قادر به تغذیه از راه دهان نیستند. پگ معده و ای ان جی یکی دیگر از روش های تغذیه افرادی است که توانایی بلع ندارند که پگ معده تغذیه از راه فرعی به معده از روی شکم و ای ان جی تغذیه به همین روش از راه بینی است.
همه این اعمال با استفاده از لوازم تخصصی و توسط پزشک جراح (پگ و گاواژ و ای ان جی گذاری) در اتاق عمل و یا توسط بهیاران و پرستاران (برای عمل ورود مواد غذایی در همه روش ها) انجام می گیرند.
اگر در منزل از بیمارانی با سطح هوشیاری پایین نگه داری می کنید و نگران مشکلات تغذیه ای این بیماران هستید، تیم آلفاطب در کنار شماست.  متخصصان و کارشناسان ارشد آلفاطب در امر گاواژ بسیار متبحر بوده و این کار را در منزل به صورت تغذیه روده ای کامل ( TEN ) یا تغذیه از طریق لوله انجام می دهند که طی آن محلول های غذایی از راه لوله وارد دستگاه گوارش می شود و این لوله ها را از راه بینی ( TGT)، دهان ( OGT) دیواره شکم ( گاستروستومی) یا ( ژژنوستومی ) تعبیه می کنند.
به این ترتیب مرکز آلفاطب با اعزام پزشکان مربوطه با مجموعه ای از کامل ترین لوازم تخصصی مورد نیاز در این زمینه دغدغه شما را برای تغذیه عزیزانتان با سطح هوشیاری پایین کاملا رفع کرده است. با شماره های مرکز تماس بگیرید و یا با ثبت فرم رزرو خدمات به صورت آنلاین  گاواژ را فقط از متخصصان آلفاطب بخواهید.
 
آلفاطب کلینیکی کامل در خانه تو
رزرو خدمات

خدمات گاواژ

22 371 371