ویزیت متخصص قلب در منزل

امروز با موضوع ویزیت متخصص قلب در منزل در خدمت شما هستیم.
متخصص قلب، پزشک قلب است. آنها در درمان بیماری های قلبی  و همچنین کمک به بیماران در مدیریت بیماری های قلبی خود تا حد ممکن تخصص دارند.

مجموعه آلفا طب با اخذ مجوز رسمی از دانشگاه علوم پزشکی ایران و وزارت بهداشت ، درمان و آموزش پزشکی و با در اختیار داشتن کادر متخصص و مجرب آماده است تا در سریع ترین زمان ممکن برای ارائه خدمات پزشکی و پیرا پزشکی در منزل یا محل کار شما در کنار شما باشد.

تمامی پرسنل دارای مدارک و تضامین کافی نزد شرکت می باشند.

*پوشش دهی کلیه مناطق تهران

*نازل ترین قیمت و بهترین کیفیت

*امکان صدور گواهی برای ارائه به بیمه درمانی شما

تلفن های تماس :

021-22371371 

021-26851095

09124885082

 

ویزیت متخصص قلب در منزل

یک متخصص قلب و عروق علائم بیماری قلبی را که دارید درمان می کند و هرگونه بیماری احتمالی را تشخیص می دهد.

در ادامه به سوالات زیر پاسخ خواهیم داد:

متخصص قلب چه کاری انجام می دهد؟

چه چیزی باعث حمله قلبی می شود؟

بیماری عروق کرونر چیست؟

نارسایی قلب چیست؟

بیماری دریچه ای قلب چیست؟

فشار خون بالا چیست؟

ویزیت متخصص قلب در منزل

متخصص قلب چه کاری انجام می دهد؟

ویزیت متخصص قلب در منزل کاری بسیار رایج است. متخصص قلب شما از طریق غربالگری و معاینه به جلوگیری از بیماری های قلبی کمک می کند. آنها علائم بیماری های قلبی یا بیماری های قلبی را درمان می کنند. این بیماری ها می توانند شامل موارد زیر باشند:

حملات قلبی، وقتی که جریان خون در قلب شما مسدود شود.

چه چیزی باعث حمله قلبی می شود؟

وقتی عروق که خون را به قلب شما می رسانند مسدود می شوند، قلب اکسیژن کافی دریافت نمی کند. این باعث حمله قلبی می شود.

متخصصان قلب در مرکز قلب و عروق هم در تعیین علت حمله قلبی و هم در درمان های احتمالی متخصص هستند. از آنجایی که حملات قلبی می تواند توسط چندین مورد مختلف ایجاد شود، مهم است که یک متخصص وضعیت فردی خود را ارزیابی کند. پس از ارزیابی، متخصصان ما می توانند بهترین گزینه های درمانی شما را تعیین کنند.

چه چیزی باعث حمله قلبی می شود؟

از آنجا که مرکز قلب و عروق بخشی از یک مرکز پزشکی آکادمیک است، همچنین تکنیک های پیشرفته و ویزیت متخصص قلب در منزل با تجربه ای را که در حال تحقیق در مورد همه جنبه های بیماری قلبی و شرایط مرتبط هستند، ارائه می دهد.

این به تجربه بیمار می افزاید زیرا شما نه تنها بهترین مراقبت، بلکه آگاهانه ترین مراقبت را در خدمات بهداشتی دریافت می کنید.

بیماری قلبی (یا بیماری عروق کرونر)، هنگامی که رگ های خونی که مواد مغذی را به قلب شما می آورند مسدود شده اند.

بیماری عروق کرونر چیست؟

بیماری عروق کرونر حمل خون به قلب را برای عروق دشوارتر می کند. عروق کرونر شما در نزدیکی آئورت قرار دارند و خون مورد نیاز قلب خود را می دهند.

با گذشت زمان، پلاک می تواند در داخل این عروق جمع شده و عروق شما را باریک کند. این می تواند عبور خون از عروق و رسیدن به قلب را برای شما دشوار کند.

بیماری عروق کرونر چیست؟

اگر خون کافی به قلب شما نرسد، ممکن است دچار حمله قلبی شوید. به همین دلیل، بیماری عروق کرونر نیز نامیده می شود:

CAD،
بیماری کرونر قلب،
. بیماری قلبی آترواسکلروتیک یا فقط
بیماری قلبی
تصلب شرایین بیماری است که باعث می شود رگ های خونی در قلب شما وقتی پلاک درون آنها جمع می شود، تنگ شوند.

نارسایی قلبی، هنگامی که قلب شما نمی تواند خون را به درستی پمپاژ کند.

نارسایی قلب چیست؟

وقتی افراد دچار نارسایی قلبی می شوند، این بدان معناست که قلب آنها آنطور که باید پمپ نمی کند. مایعات می توانند در پاها، مچ پا و پاها جمع شوند - معروف به ادم - یا مایعات در ریه ها جمع شوند، معروف به ادم ریوی. وقتی این اتفاق می افتد، اندام هایی مانند کلیه ها، کبد و ریه ها خون کافی دریافت نمی کنند و اکسیژن، بنابراین آنها به طور معمول کار نمی کنند.

نارسایی قلب چیست؟

طبق تخمین انجمن نارسایی قلب آمریکا، حدود 6.5 میلیون آمریکایی بالای 20 سال دچار نارسایی قلبی هستند و سالانه حدود 960 هزار مورد جدید تشخیص داده می شود.

این جدی است، اما با مراقبت های پزشکی ویزیت متخصص قلب در منزل، افراد مبتلا به نارسایی قلبی می توانند علائم خود را مدیریت کنند و به خوبی زندگی کنند.

انواع نارسایی قلب

نارسایی قلبی می تواند مزمن باشد (بیماری با گذشت زمان بدتر می شود) یا حاد باشد (بیماری به شکل ناگهانی آغاز می شود). نارسایی مزمن قلب معمولاً می تواند به عنوان نارسایی احتقانی قلب شناخته شود.

ما چندین نوع مختلف نارسایی قلبی را درمان می کنیم، از جمله:

نارسایی قلبی دیاستولیک - هنگامی که عضله قلب سفت می شود و در اثر انقباضات آرام نمی شود.
نارسایی سیستولیک قلب - عضله قلب شما ضعیف و بزرگ می شود. در نتیجه، وقتی قلب شما منقبض می شود، نمی تواند خون کافی را به جلو پمپ کند،
نارسایی قلبی سمت راست - این حالت وقتی اتفاق می افتد که اتاق سمت چپ قلب شما توانایی پمپاژ خون را از دست می دهد. مایعات احتمال دارد به شکم، پاها و پاهای شما برگردد و باعث تورم شود.
نارسایی قلبی چپ - این حالت زمانی اتفاق می افتد که اتاق راست قلب شما توانایی پمپاژ خون را از دست می دهد. این احتمال دارد باعث شود مایعات به داخل ریه ها برگردد و منجر به تنگی نفس شود.

انواع پیچیده تر نارسایی قلبی ممکن است شامل موارد زیر باشد:

نارسایی قلبی پیشرفته،
نارسایی قلبی مادرزادی (در بدو تولد وجود دارد)،
کاردیومیوپاتی هیپرتروفیک، وضعیتی که در آن بخشی از عضله قلب بدون دلیل واضح غیر طبیعی ضخیم می شود،
آمیلوئیدوز قلب، و
سارکوئیدوز قلب، یک بیماری التهابی نادر است که در آن خوشه هایی از گلبول های سفید در عضله قلب تشکیل می شود. این وضعیت می تواند موجب ضربان نامنظم قلب (آریتمی) شود.
دلایل نارسایی قلب
بیماری عروق کرونر (تجمع پلاک در عروق قلب شما) شایع ترین دلیل نارسایی قلبی است. علت های دیگر عبارتند از:

حمله قلبی،
ویروسی که قلب را آلوده می کند،
ژن های غیرطبیعی که در یک خانواده منتقل می شوند (کاردیومیوپاتی خانوادگی)،
فشار خون بالا،
دریچه های قلب معیوب،
ریتم غیر طبیعی قلب (آریتمی)،
نقص قلب در بدو تولد (بیماری قلبی مادرزادی)،
بارداری،
مصرف الکل یا مواد مخدر، و
برخی از داروهای سرطان
در حالی که هدف ما کمک به افراد برای مدیریت علائم خود در خانه با رژیم غذایی سالم و ترکیب صحیح داروها است، ما تشخیص می دهیم که برخی از آنها به سطح مراقبت بالاتری نیاز دارند.

این ممکن است شامل پیوند قلب و دستگاه کمکی بطنی (VAD) باشد. برنامه های پیوند قلب و VAD ما با موفقیت در یافتن راه حل هایی برای هر تشخیص نارسایی قلبی ارائه می شود تا بیماران بهترین شانس موفقیت را داشته باشند.

انواع پیچیده تر نارسایی قلبی ممکن است شامل موارد زیر باشد:


 
ریتم های قلب (یا آریتمی)، هنگامی که قلب شما خیلی سریع، خیلی کند یا نامنظم می زند. 

در حال درمان ضربان قلب نامنظم آریتمی ها ضربان های نامنظم قلب هستند. این موارد وقتی بوجود می آید که قلب شما خیلی آروم ، خیلی سریع می زند یا قلب شما در ریتم ثابت نمی تپد. در صورت آریتمی مهم است که به پزشک خود مراجعه کنید. در صورت عدم درمان، برخی از آریتمی ها ممکن است خطرناک باشند.

مرکز قلب و عروق ما یکی از جامع ترین برنامه ها را برای درمان آریتمی های پیچیده در کوه غرب ارائه می دهد. ما پیشرفته ترین روش ها را برای تشخیص و درمان آریتمی های قلبی به بیماران از هر گروه سنی ارائه می دهیم، از جمله:

کاردیوورژن،
ضربان سازهای قلب،
دفیبریلاتورهای قلب و عروق قابل کاشت (ICD)، و ما
پیشرفته ترین روش 
تیم های تخصصی چند رشته ای شامل الکتروفیزیولوژیست ها، متخصصان قلب و عروق است که آموزش های بیشتری در زمینه تشخیص و درمان آریتمی های غیرطبیعی قلب دارند. ویزیت متخصص قلب در منزل همچنین شامل متخصصان قلب، جراحان، رادیولوژیست ها، متخصصان بیهوشی و پرستاران است.
مشکلات دریچه، هنگامی که قلب شما به درستی باز یا بسته نمی شود.

بیماری دریچه ای قلب چیست؟

بیماری دریچه ای قلب زمانی اتفاق می افتد که دریچه های قلب شما به درستی کار نکنند. این موجب می شود عضله قلب شما بیشتر کار کند بنابراین می تواند مقدار مناسب خون را در بدن شما گردش دهد. بیماری دریچه می تواند در آخر منجر به نارسایی قلبی یا HF شود.

بیماری دریچ

انواع بیماری دریچه ای قلب:

بیماری دریچه آئورت
تنگی آئورت
نارسایی آئورت
بیماری دریچه میترال
بیماری دریچه سه گوش
بیماری دریچه ریوی

کلینیک دریچه قلب

کلینیک دریچه قلب و عروق دانشگاه یوتا پیشرفته ترین خدمات تشخیص و درمان را برای بیماران مبتلا به بیماری دریچه قلب ارائه می دهد.

جراحان قلب و عروق، متخصصان تصویربرداری و متخصصان قلب با هم همکاری می کنند تا گزینه های درمانی بهتری را برای بیماران مبتلا به شرایط دریچه قلب، از جمله تعویض دریچه مبتنی بر کاتتر و ترمیم نقص قلب فراهم کنند.

زمانی که درخواست ویزیت متخصص قلب در منزل انجام می شود،  بیماران همزمان به چندین متخصص دسترسی دارند. این سرعت مراقبت را تسریع می کند و به تعیین بهترین برنامه درمانی برای هر بیمار کمک می کند.

10 دلیل ممکن است باعث شوند ویزیت متخصص قلب در منزل انجام شود
اکثر بیماران وقتی احساس خوبی نمی کنند اما ممکن است این کار را به تعویق بیندازند، به فکر دیدن پزشک می افتند یا ممکن است منتظر یک جسمی سالانه با پزشک خانواده خود باشند تا در مورد هرگونه درد یا علائم جسمی سوالات کنند. اما علائم قبل از مراجعه به متخصص قلب (متخصص قلب) باید چقدر شدید باشد؟ چگونه می توانید تشخیص دهید شخصی که دوستش دارید باید به متخصص قلب مراجعه کند؟

توصیه پزشک

اگر پزشک مراقبت از خانواده شما را به مراجعه به متخصص قلب توصیه می کند، این کار را انجام دهید. آن را به تعویق انداخت پشیمان خواهید شد

درد قلب

این تقریباً مسلم است. در زیر می توانید لیست کاملی از علائم بیماری قلبی را مشاهده کنید. اگر در مورد اینکه آیا علائمی را تجربه می کنید یا نه تردید دارید، لطفاً این مورد را بررسی کنید.
3. تاریخچه خانواده
اگر کسی از خانواده شما دارای مشکلات قلبی است یا باید از علائم بیماری قلبی مطلع باشید و در مورد آنها با یک متخصص قلب صحبت کنید.

درد قلب

کلسترول کل بالا

کلسترول تام مجموع کل کلسترول موجود در خون است. هرچه کلسترول کل شما بیشتر باشد، خطر ابتلا به بیماری قلبی نیز بیشتر خواهد بود (سطح کلسترول 200 میلی گرم در دسی لیتر یا بیشتر)

فشار خون بالا

شما فشار خون بالا یا تعداد سیستولیک بالا دارید. عدد سیستولیک در فشار خون شما اولین عدد است. (به عنوان مثال، اگر میزان شما 120/80 (120 بیش از 80) باشد، فشار خون سیستولیک شما 120 است.) بیاموزید که چگونه فشار خون خود را کنترل کنید.

فشار خون بالا چیست؟

تعریف فشار خون بالا فشار سیستولیک یا عدد بالایی 130 یا بالاتر یا فشار دیاستولی 80 یا بالاتر است. هنگامی که فشار خون از 120 سیستولیک (عدد بالایی) بالا می رود حتی اگر فشار دیاستولیک (عدد پایینی) زیر 80 باشد، ما آن را فشار خون بالا تعریف می کنیم و به بیماران خود توصیه می کنیم تغییر سبک زندگی خود را ایجاد کنند.

اگر عدد دیاستولیک 130 باشد، بسته به میزان خطر فرد، ممکن است داروی کاهش فشار خون را توصیه کنیم. برای سطح 140/90 ما دارو را بدون در نظر گرفتن خطر توصیه می کنیم.

انجام: هدف BP خود را بشناسید و برای دستیابی به آن با پزشک خود کار کنید.
فشار خون خود را تحمل کنید (BP)

تجهیزات مورد نیاز شما

صندلی و میز
کاف فشار خون
* فقط از کافهای بازویی بالا استفاده کنید (ماشین های اتوماتیک باید دارای گواهینامه "AAMI" یا "BHS" باشند)

تجهیزات مورد نیاز شما


قبل از اینکه تو شروع کنی 30 دقیقه قبل از خواندن سیگار نکشید، الکل بنوشید یا کافئین مصرف نکنید.
آستین کوتاه بپوشید تا بازوی شما در معرض دید قرار گیرد.
همه لباسهای تنگ را بردارید.
قبل از مطالعه از سرویس بهداشتی استفاده کنید. مثانه کامل می تواند فشار خون شما را تغییر دهد.
در حالی که پشت خود را نگه داشته و پاها را صاف روی زمین قرار دهید، به مدت پنج دقیقه بی حرکت بنشینید.
بازوی خود را بر روی یک میز قرار دهید، در همان سطح قلب قرار بگیرید.
در طول آزمون صحبت نکنید.
گرفتن BP خود را دکمه سر را در اطراف بازو قرار دهید و کاملاً مناسب باشد، اما خیلی محکم نیست. لبه زیرین کاف باید تقریباً نیم اینچ بالای آرنج باشد.
بازوی خود را با کف دست به سمت بالا و روی قلب خود آرام کنید.

کاف را باد کنید

در ابتدا از همان بازو (حداقل 60 ثانیه با فاصله) استفاده کنید.
این کار را روی بازوی دیگر تکرار کنید و اندازه گیری BP بالاتر را ثبت کنید.
جدول زمانی برای مصرف BP هنگام شروع یا تغییر داروها یا دوزها
چهار هفته اول روزانه BP خود را بررسی و ضبط کنید.
در طول پنج روز اول، دو بار BP خود را در صبح و دو بار در PM (با 60 ثانیه استراحت در این بین) بررسی کنید.
با مراجعه به پزشک خود، این مقادیر BP را با ویزیت خود همراه کنید.

سیگاری هستند یا بودند

سیگار کشیدن یک عامل خطرناک بزرگ برای بیماری های قلبی است. جریان اکسیژن به قلب را کم می کند و فشار خون، ضربان قلب و لخته شدن خون را زیاد می کند و همچنین به سلولهای داخلی عروق آسیب می رساند.

دیابتی

متاسفانه دیابت می تواند به بیماری های قلبی کمک کند. اگر علائم مشکلات قلبی را تجربه کردید و دیابت دارید، باید به متخصص قلب مراجعه کنید.
برنامه سلامت قلب و بدن سالم یک برنامه شخصی سازی شده برای بهبود سلامت و سبک زندگی است که متناسب با نیازهای فردی بیمار با تمرکز بر دیابت و پیشگیری از بیماری های قلبی طراحی شده است

بارداری دشوار، پره اکلامپسی

پره اکلامپسی اغلب یک عامل خطر پنهان برای بیماری های قلبی است. دو باری که یک زن به احتمال زیاد به بیماری قلبی مبتلا می شود در دوران بارداری یا بعد از یائسگی است.

شروع یک برنامه تمرینی جدید

شما بیش از 40 سال سن دارید و یک برنامه ورزشی جدید را شروع می کنید. شما ممکن است در حال حاضر با پزشک در مورد تحرک بیشتر کار کنید، اما یک متخصص قلب می تواند سلامت قلب شما را بررسی کند و ورزش هایی را که برای قلب شما مفید هستند توصیه کند.

بیماری لثه

باور کنید یا نکنید، بیماری لثه می تواند هنگامی رخ دهد که بدن ملتهب شود. بیماران مبتلا به تورم لثه اغلب به بیماری قلبی مبتلا هستند.

علائم بیماری قلب

بسیاری از ما با علائم بیماری قلبی مانند حمله قلبی یا سکته مغزی آشنا هستیم. علائم دیگری از بیماری قلبی نیز وجود دارد، اما باید از آنها آگاه باشید:

فشار شدید، فشار دادن، درد یا ناراحتی در قفسه سینه
درد یا ناراحتی که به شانه ها، گردن، بازوها یا فک گسترش می یابد
درد قفسه سینه که شدیدتر می شود
درد قفسه سینه که با استراحت رفع نمی شود
درد قفسه سینه همراه با علائم زیر:
عرق کردن، پوست خنک، نرم و یا رنگ پریدگی
تنگی نفس
حالت تهوع یا استفراغ
سرگیجه یا غش کردن
ضعف یا خستگی غیرقابل توضیح
نبض سریع یا نامنظم
درد در فک، گردن، قسمت فوقانی کمر و / یا قفسه سینه
گرفتگی صدا به دلیل فشار بر تارهای صوتی
مشکل در بلعیدن
تپش قلب
اضطراب
فشار خون پایین
اگر علائم ذکر شده در بالا را دارید یا پزشک مراقبت های اولیه به شما توصیه می کند به یک متخصص قلب و عروق مراجعه کنید، این کار را انجام دهید! قلب شما مهمترین عضله بدن شماست، بنابراین از آن مراقبت کنید.

بیماران در طول بازدید از چه چیزی باید سوال کنند؟

"خوب است که بپرسیم آیا درمان های جایگزین برای یک مشکل خاص قلبی وجود دارد و آیا دکتر شما راحت آنها را به شما پیشنهاد می کند. پزشک شما همچنین باید در مورد تجربه آنها در زمینه مقابله با مشکلات مشابه و میزان موفقیت کلی صحبت کند. " - دکتر دابوس

"برای بیمار مهم است که به بیمار علاقمند باشد و درمورد تشخیص خود س askال کند، اینکه چگونه ممکن است به وجود آمده باشد و چه کاری می تواند برای کمک به خود انجام دهد." - کاویتا چیناییان، MD، متخصص قلب و عروق بومونت

وی گفت: "من انتظار دارم بیماران در مورد تغییر شیوه زندگی، اینکه چرا ما داروهای خاصی را تجویز می کنیم و نحوه کار آنها سوال کنند. همچنین، چرا ما آزمایش خاصی را سفارش می دهیم. " - دکتر توشیارون

مراجعه به پزشک مراقبت های اولیه برای جسمی سالیانه یا اینکه شما مورد شدید ویروس آنفولانزا قرار گرفته اید یک چیز است.

برای اولین بار مراجعه به متخصص قلب برای مشکلات احتمالی قلب مسئله دیگری است.  دکتر کلر بوکیا لیانگ، مدیر برنامه قلب زنان در مرکز پزشکی موریستاون، که بخشی از سیستم بهداشتی آتلانتیک در موریستاون، نیوجرسی است، می گوید: "مراجعه به قلب و عروق برای اولین بار ترسناک است.

" من به بیماران توصیه می کنم لیستی از سوالات را بیاورند. این به عنوان یخ شکن عمل می کند و می تواند به آنها کمک کند موضوعاتی را که می خواهند درباره آنها به خاطر بسپارند.

" محدود به لیست خود نباشید - ممکن است بعد از غربالگری اولیه سوالات بیشتری داشته باشید. در اینجا 11 سوالی وجود دارد که باید در اولین بازدید از متخصص قلب خود بپرسید

چه علائمی برای بیماری قلبی معمول است؟

دکتر جولی راموس، متخصص قلب و عروق با پزشکان کلمبیا در شهر نیویورک می گوید، اگرچه اکثر مردم آگاه هستند که درد یا فشار قفسه سینه می تواند نشانه ای از بیماری قلبی باشد، اما بسیاری از بیماران ممکن است از علائم غیرمعمول اطلاعاتی نداشته باشند.

چه علائمی برای بیماری قلبی معمول است؟

علائم غیرمعمول بیماری قلبی می تواند شامل تنگی نفس، خستگی، سرگیجه و تورم پا باشد. مهم است که به خاطر داشته باشید که مردان و زنان اغلب علائم متفاوتی دارند، می گوید دکتر جرالد فلچر، متخصص قلب در مایو کلینیک جکسونویل در جکسونویل، فلوریدا و سخنگوی انجمن قلب آمریکا.

به عنوان مثال، مردان معمولاً آنچه فلچر توصیف می کند علائم کلاسیک مانند فشار قفسه سینه است که ممکن است از پایین بازو پایین برود و با فعالیت بدنی یا اضطراب افزایش یابد. در همین حال، زنان ممکن است بگویند که "احساس خنده داری در قفسه سینه دارند" یا احساساتی مانند ضربان قلب فراموش شده را توصیف کنند.

چه آزمایشاتی لازم است انجام شود؟

دکتر فیل آدامسون، متخصص قلب و عروق سابق در بیمارستان قلب اوکلاهما در اوکلاهاما و مدیر پزشکی Abbott، یک شرکت بهداشتی جهانی که می گوید محصولات پزشکی آدامسون می گوید:

"درک اینکه چرا متخصص قلب از رویکرد خاصی استفاده می کند، مانند سفارش آزمایش ورزشی، آزمایش تصویربرداری یا آزمایش تهاجمی تر، به بیماران این امکان را می دهد که سوالات بیشتری درباره آنچه انتظار دارند بپرسند، که می تواند آرامش خاطر را فراهم کند.

وزن ایده آل من چیست؟

دکتر ریچارد رایت، متخصص قلب در مرکز بهداشت پراویدنس سنت جان در سانتا مونیکا، کالیفرنیا، می گوید: وزن مطلوب شما به قد و وزن شما بستگی دارد.

یک سوال بهتر ممکن است این باشد که "دور کمر ایده آل من چیست؟" او توضیح می دهد. دلیل آن این است که چربی شکم احتمال حمله قلبی در آینده را افزایش می دهد، بنابراین کاهش اندازه شکم بسیار مهم است.

یک زن متوسط آمریکایی باید حداکثر دور تا دور کمر 35 اینچ یا کمتر اندازه بگیرد. یک مرد معمولی آمریکایی باید حداکثر دور 40 اینچ یا کمتر داشته باشد.

این اندازه گیری با اندازه کمر شما اندازه گیری نمی شود، که برای تعیین اینکه چه اندازه از شلوار استفاده کنید استفاده می کنید. رایت می گوید: "این اندازه گیری شامل دسته های عشق است و معمولاً بالاتر از جایی است که افراد معمولاً کمربند خود را می بندند.

" طبق موسسه ملی قلب، ریه و خون، که یکی از موسسات ملی ملی است، دور زیاد وزن با افزایش خطر ابتلا به دیابت نوع 2، فشار خون و دیس لیپیدمی، که مقدار غیرطبیعی چربی در خون است، در ارتباط است. سلامتی.

وزن ایده آل من چیست؟

فشار خون ایده آل من باید چگونه باشد؟

راموس می گوید، فشار خون کمتر از 120/80 میلی متر جیوه برای اکثر بزرگسالان بهینه تلقی می شود. طبق کلینیک مایو، فشار خون بالا می تواند منجر به حمله قلبی و سایر مشکلات جدی بهداشتی از جمله آنوریسم، سکته مغزی و توانایی شما در فکر، یادآوری و یادگیری شود.

با ایجاد تغییر در سبک زندگی، مانند ورزش منظم، محدود کردن مصرف بیش از حد الکل، نزدیک شدن هرچه بیشتر به وزن ایده آل بدن و داشتن رژیم غذایی سالم با نمک کمتر، می توانید با فشار خون بالا مبارزه کنید.

یک روش برای تغذیه سالم، رژیم غذایی DASH است که مخفف "رویکردهای رژیم غذایی برای جلوگیری از فشار خون بالا" است.

میزان کلسترول LDL یا "بد" من باید چقدر پایین باشد؟

لیپوپروتئین با چگالی کم یا کلسترول "بد" با افزایش خطر بیماری قلبی در ارتباط است زیرا LDL باقیمانده به رگهای خونی شما رسوب می کند. پزشکان در گذشته محدوده های خاصی را برای LDL توصیه می کردند.

طبق گفته انجمن قلب آمریكا، امروزه آنها سطح LDL را به عنوان یكی از عوامل ارزیابی خطر قلبی عروقی در نظر می گیرند. دکتر Edgar Carell، متخصص قلب و عروق در م Instituteسسه قلب و عروق سلامت AMITA در منطقه شیکاگو می گوید، هرچه میزان LDL شما پایین باشد، بهتر است.

وی می گوید: "ما می خواهیم این تعداد برای بیشتر افراد كمتر از 70 [در هر دسی لیتر خون] باشد." شما می توانید LDL خود را از طریق رژیم غذایی، ورزش و دارو کاهش دهید.

آیا باید روزانه آسپرین مصرف کنم؟

طبق کلینیک مایو، مصرف روزانه یک دوز کم آسپیرین - به دستور پزشک - می تواند از چسبیدن سلولهای خونی کوچک یا پلاکت ها به یکدیگر جلوگیری کرده و باعث ایجاد لخته شود.

این می تواند به جلوگیری از حمله قلبی کمک کند. در صورت ابتلا به دیابت یا عامل خطر دیگر مانند فشار خون بالا، پزشک ممکن است درمان روزانه با آسپرین را توصیه کند اگر شما مرد 50 ساله یا بیشتر یا زن بالای 60 سال هستید ؛ یا اگر قبلاً سکته قلبی یا مغزی داشته اید.

آیا باید روزانه آسپرین مصرف کنم؟

دکتر پاول خوزه، متخصص قلب در مرکز پزشکی ساتر در ساکرامنتو، کالیفرنیا می گوید: "استاتین ها میزان چربی در خون را کاهش می دهند و می توانند برای حفظ سلامت قلب بسیار مفید باشند." رژیم روزانه آسپرین با دوز پایین برای همه مناسب نیست.

رایت هشدار می دهد که ممکن است خطر خونریزی را برای برخی افراد افزایش دهد و برای کاهش خطر قلبی عروقی در افراد سالم توصیه نمی شود.

آیا باید روزانه آسپرین مصرف کنم؟

آیا فعالیت هایی وجود دارد که باید از آنها اجتناب کنم؟

رایت می گوید، برای تقویت و حفظ سلامت قلب شما فعالیت های کمی وجود دارد که مضر باشند. وی اضافه می کند: "اگر بیماری بالقوه تهدید کننده زندگی مانند سرطان یا شریانهای مسدود شده دارید که با دارو یا روش درمانی درمان نشده اند، ممکن است فعالیت های هوازی مضر باشد" "شما باید این موضوع را با پزشک خود در میان بگذارید."

سابقه خانوادگی من چه تاثیری در تشخیص من دارد؟

دکتر گارت گراهام، رئیس بنیاد Aetna، که بودجه ای را برای سازمان های غیرانتفاعی در سراسر کشور برای انجام اقدامات بهداشتی تأمین می کند، می گوید: عوامل خطر و احتمال بیماری قلبی ارتباط نزدیکی با سابقه سلامت خانواده و ژنتیک شما دارند.

گراهام می گوید: "در مورد سابقه خانوادگی خود به عنوان تصویری از متخصص قلب خود در نظر بگیرید تا محیط و ژنتیک را در جایی که بیماری ها رخ داده است ارزیابی کند.

 "مطمئن باشید اعضای درجه یک خانواده خود را که مبتلا به بیماری ایسکمیک قلب تشخیص داده شده اند یا قبل از 55 سالگی اگر مرد باشند و 65 ساله اگر زن هستند، ناگهان فوت کرده اند.

" ارائه چنین اطلاعاتی برای آفریقایی-آمریکایی ها و لاتینایی ها از اهمیت ویژه ای برخوردار است، زیرا افراد در این گروه ها که برخی از آنها در مناطق کم پزشکی زندگی می کنند، با خطر بیشتری برای فشار خون بالا، کلسترول بالا، دیابت و سکته مغزی روبرو هستند.

اگر از سابقه پزشکی کامل خانواده خود آگاهی ندارید، با پرسیدن از اعضای فامیل خانواده خود شروع کنید. ببینید پدر و مادر، پدربزرگ و مادربزرگ یا خواهر و برادر شما بیماری قلبی یا سکته مغزی دارند و هنگام تشخیص چند سال دارند.

سابقه سلامتی شخصی من چه تاثیری در تشخیص من دارد؟

برای ویزیت متخصص قلب در منزل برای بیماری قلب و عروق شما مهم است که پزشک  بداند آیا شما علائمی از ناراحتی قلبی مانند خستگی، تنگی نفس، مشکل تنفس هنگام خوابیدن و ضربان های سریع یا نامنظم را تجربه کرده اید.

گراهام می گوید: "اطمینان حاصل کنید که همه بیماری های عمده قبلی یا مداوم یا بیماری هایی را که تجربه کرده اید به اشتراک بگذارید.

"جزئیات آن را به متخصص قلب خود اطلاع دهید: چه مدت قبل، چه مدت دوام داشته و هر دارویی که در آن مدت مصرف کرده اید. همین مورد در مورد روشهای جراحی نیز صدق می کند. نتایج هر آزمایش اخیر آزمایشگاهی یا مراجعه به پزشک را به اشتراک بگذارید."

برای مقابله با بیماری های قلبی چه کاری می توانم انجام دهم؟

دکتر جولیو پانزا، رئیس قلب و عروق در شبکه بهداشتی مرکز پزشکی Westchester در Valhalla، نیویورک می گوید، اگرچه شما نمی توانید در مورد سابقه خانوادگی خود کاری انجام دهید

اما استراتژی های خاصی برای کاهش سایر عوامل خطر بیماری قلبی وجود دارد. وی می گوید: فشار خون، فشار خون بالا، کلسترول بالا، سیگار کشیدن و دیابت از جمله عواملی هستند که می توانید آنها را کاهش دهید.

پانزا می گوید: "برای درمان فشار خون بالا و کلسترول، بیماران باید با ورزش منظم و داشتن رژیم غذایی سالم برای قلب و چربی و سدیم، از یک سبک زندگی سالم پیروی کنند و در صورت نیاز از داروهای مناسب استفاده کنند.

"از نظر سیگار کشیدن، بیماران باید کاملاً سیگار را ترک کنند. برای دیابت، بیماران باید قند خون خود را تحت کنترل شدید با رژیم غذایی، ورزش و در صورت نیاز با دارو نگه دارند."

برای مقابله با بیماری های قلبی چه کاری می توانم انجام دهم؟

چه منابعی برای کمک به من در درک و تقویت سلامت قلب وجود دارد؟

دکتر سیتارامش ایمانی، متخصص قلب در مرکز پزشکی وکسنر دانشگاه ایالتی اوهایو می گوید آیا گروه های پشتیبانی، وب سایت ها و برنامه های تلفن همراه ممکن است زمینه بیشتری در مورد سلامت قلب و راهکارهای محافظت از آن به شما ارائه دهند. ایمانی می گوید، مارشال سازی هر منبع موجود می تواند منجر به نتایج بهتری شود.
به طور خلاصه، در اینجا 11 سوالی وجود دارد که باید در اولین بازدید از متخصص قلب خود بپرسید:

چه علائمی برای بیماری قلبی معمول است؟
چه آزمایشاتی را سفارش می دهید؟
دور کمر ایده آل من چیست؟
فشار خون ایده آل من باید چگونه باشد؟
میزان کلسترول LDL یا "بد" من باید چقدر پایین باشد؟
آیا باید روزانه آسپرین مصرف کنم؟
آیا فعالیت هایی وجود دارد که باید از آنها اجتناب کنم؟
سابقه خانوادگی من چه تاثیری در تشخیص من دارد؟
سابقه سلامتی شخصی من چه تاثیری در تشخیص من دارد؟
برای مقابله با بیماری های قلبی چه کاری می توانم انجام دهم؟
چه منابعی برای کمک به من در درک و تقویت سلامت قلب وجود دارد؟

 

مزایای داشتن پزشک متخصص در خانه

این روز ها  با  بالا رفتن هزینه های بیمارستان ها و مراقبت از بیماران در این محیط، بیشتر افراد در صف های شلوغ بیمارستان های دولتی در صف می مانند و در بیمارستان های خصوصی نیز مجبورند هزینه های زیادی را برای درمان بپردازند.

همچنین از نظر زمان نیز مدت بسیاری را از دست می دهند و در این میان ممکن است حال بیمار وخیم تر شود.

مزایای داشتن پزشک متخصص در خانه

امروزه، به دلیل آلودگی هوا و غذای بی کیفیت، اکثر مردم، به ویژه افراد مسن، از بیماری های قلبی عروقی رنج می برند، که برای باز کردن رگ های قلب مجبور به عمل جراحی قلب می شوند.

وقتی یکی از اعضای خانواده دچار حمله قلبی می شود، به هیچ وجه نگران نباشید یا سعی کنید بیمار را جابجا کنید، زیرا در بیشتر موارد بیمار دچار حمله قلبی می شود، بدن وی مسدود می شود.

در چنین شرایطی، تنها کاری که باید انجام دهید این است که با یکی از مراکز  تماس بگیرید و پس از  مشاوره در مورد وضعیت بیمار، با یک متخصص قلب در خانه تماس بگیرید.

پس از دریافت اطلاعات در مورد این مرکز، متخصص قلب با خانواده بیمار تماس می گیرد تا اعضای خانواده بتوانند سابقه پزشکی بیمار را برای متخصص قلب تعیین کنند تا متخصص قلب و عروق بتواند تجهیزات و ملزومات مورد نیاز برای معاینه بیمار را بردارد.

خدمات تماس پزشکی تمام هزینه ها و وقت اضافی بیمارستان را کاهش می دهد و شما می توانید در هر منطقه ای که مشکل یا بیماری دارید، متخصص را به راحتی با خود به خانه ببرید و فکر نکنید بیمارستان مراقبت بیشتری خواهد کرد. از تجهیزات مورد نیاز برای درمان جدا خواهد شد. 

شرایط و نشانه هایی که توسط متخصص قلب و عروق در خانه انجام می شود
آریتمی
سندرم های حاد کرونر
بیماری های عروق بزرگ
نارسایی قلبی
بیماری های دریچه قلب
فشار خون
قسمت های سینکپال
میوکاردیت
پریکاردیت
آندوکاردیت
کاردیومیوپاتی
اقدامات پزشکی توسط متخصص قلب و عروق
تریپلکس
مانیتور فشار خون
مانیتور ضربان قلب
تروپونین
کمبود دیابت
اکسیژن رسانی
الکتروکاردیوگرام
خودروی قلب و عروق
برای پوشش کامل و فوری در خانه، پزشکان SOS وسیله نقلیه ای را مجهز می کنند که مخصوص اورژانس های قلب و عروق مجهز است و این کار 24/7 در تماس است.

این وسیله نقلیه مجهز به جدیدترین فناوری، از قبیل سونوگرافی قلب (سه گانه) با چاپ فوری در محل نتایج نتایج و گزارش پزشکی امضا شده، قلب و عروق قابل حمل، آنالیز کننده میکروبیولوژیک، دفیبریلاتور، بطری اکسیژن و فشار خون و ضربان قلب هولتر است. نظارت، برای استفاده فوری برای بیمار.

متخصصان قلب و عروق SOS قادر به مقابله سریع و کارآمد با هر مشکل ضروری قلب هستند، زیرا آنها تجربه زیادی در پزشکی فوری دارند و جدیدترین تجهیزات پزشکی را با خود دارند.
متخصصین قلب و عروق SOS با تهیه یک گزارش پزشکی دقیق، هم به بیمار و هم به پزشک معالج اطلاع می دهند.

به هیچ وجه قصد ما جایگزینی پزشک معالج بیمار یا پزشک خانواده نیست. ما در یک لحظه مهم جای آنها را می گیریم اما آنها را با یک گزارش پزشکی کامل در مورد مشکل سلامتی ناگهانی بیمارشان به روز می کنیم.
ویزیت در منزل توسط متخصصان قلب، خدماتی است که توسط پزشکان حاذق  ارائه می شود و تمام استانداردهای عملکرد را دارد.

قلب و عروق مطالعه و درمان اختلالات قلب و رگ های خونی است. فرد مبتلا به بیماری قلبی یا بیماری های قلبی عروقی ممکن است به متخصص قلب ارجاع شود.

قلب و عروق شاخه ای از طب داخلی است. متخصص قلب با جراح قلب یکی نیست یک جراح قلب قفسه سینه را باز کرده و جراحی قلب را انجام می دهد.

یک متخصص قلب در تشخیص و درمان بیماری های سیستم قلبی عروقی تخصص دارد. متخصص قلب آزمایشاتی را انجام می دهد و احتمال دارد بعضی از روش ها مانند سوند زدایی قلب، آنژیوپلاستی یا قرار دادن ضربان ساز را انجام دهد.

بیماری قلبی به طور خاص به قلب مربوط می شود، در حالی که بیماری های قلبی عروقی قلب، رگ های خونی یا هر دو را تحت تأثیر قرار می دهد.

برای تبدیل شدن به یک متخصص قلب و عروق در ایالات متحده، لازم است 4 سال دانشکده پزشکی، 3 سال آموزش پزشکی داخلی و حداقل 3 سال تخصص قلب و عروق داشته باشید.

چه موقع به یک متخصص قلب نیاز دارم؟

قلب و عروق با سلامت قلب سروکار دارد.
اگر فردی علائم بیماری قلبی را داشته باشد، پزشک ممکن است او را به یک متخصص قلب ارجاع دهد.

علائمی که می توانند نشان دهنده یک مشکل قلبی باشند عبارتند از:

تنگی نفس
سرگیجه
درد قفسه سینه
تغییر در ضربان قلب یا ریتم
فشار خون بالا
یک متخصص قلب می تواند آزمایشاتی را برای سوفل قلب یا ریتم غیر طبیعی قلب انجام دهد.

آنها اغلب بیمارانی را که دچار حمله قلبی، نارسایی قلبی یا سایر مشکلات قلبی شده اند، درمان می کنند. آنها به تصمیم گیری در مورد جراحی قلب، کاتتریزاسیون قلب و آنژیوپلاستی و استنت کمک می کنند.

اگر سابقه خانوادگی بیماری قلبی یا کلسترول بالا داشته باشد، سیگاری باشد یا دیابت داشته باشد، یا اگر یک برنامه ورزشی جدید را شروع می کند، ممکن است فرد حتی بدون علائم به یک متخصص قلب و عروق مراجعه کند.

زنی که پره اکلامپسی داشته است ممکن است در بارداری بعدی یا در دوران یائسگی بیشتر در معرض خطر مشکلات قلبی باشد.

قلب و عروق شامل چه مواردی است؟

یک متخصص قلب، سابقه پزشکی بیمار را بررسی می کند و معاینه فیزیکی انجام می دهد.

آنها ممکن است وزن، قلب، ریه ها، فشار خون و رگ های خونی فرد را بررسی کنند و برخی آزمایشات را انجام دهند.

یک متخصص قلب و عروق ممکن است روش هایی مانند آنژیوپلاستی، استنت گذاری، والوپلاستی، اصلاح مادرزادی نقص قلب و ترومبکتومی کرونر را انجام دهد.

تست ها

آنها همچنین ممکن است آزمایشاتی را که در لیست ذکر شده است انجام دهند 

الکتروکاردیوگرام (ECG یا EKG):

این فعالیت الکتریکی قلب را ثبت می کند.

نوار قلب آمبولاری:

این ریتم های قلب را در حالی که فرد ورزش یا فعالیت های منظم خود را انجام می دهد، ثبت می کند. الکترودهای کوچک فلزی به قفسه سینه چسبیده اند، و این ها توسط سیم به یک مانیتور هولتر متصل می شوند، که ریتم ها را ضبط می کند.

نوار قلب آمبولاری:

یک تست ورزش یا تست استرس:

این تغییرات ریتم قلب هنگام استراحت و ورزش را نشان می دهد. عملکرد و محدودیت های قلب را اندازه گیری می کند.

اکوکاردیوگرام:

این یک تصویر سونوگرافی را نشان می دهد که ساختار اتاق های قلب و مناطق اطراف آن را نشان می دهد و می تواند نشان دهد که قلب چگونه خوب کار می کند.

اکوکاردیوگرافی می تواند میزان خوبی که قلب خون را پمپ می کند اندازه گیری شود، که به عنوان برون ده قلب شناخته می شود.

این ماده می تواند التهاب اطراف قلب را که به عنوان پریکاردیت شناخته می شود، تشخیص دهد. همچنین می تواند ناهنجاری های ساختاری یا عفونت دریچه های قلب را تشخیص دهد.

کاتتریزاسیون قلب:

یک لوله کوچک در قلب یا نزدیک آن داده ها را جمع آوری می کند و ممکن است به رفع انسداد کمک کند. این می تواند عکس گرفته و عملکرد قلب و سیستم الکتریکی را بررسی کند.

از روش های مبتنی بر کاتتر با استفاده از فلوروسکوپی می توان برای درمان بیماری های مادرزادی قلب، دریچه ها و عروق کرونر استفاده کرد.

قلب و عروق هسته ای:

در تکنیک های تصویربرداری هسته ای از مواد رادیواکتیو برای بررسی اختلالات قلبی عروقی و بیماری ها به روشی غیرتهاجمی استفاده می شود.

به عنوان مثال می توان به تصویربرداری از انفارکتوس، توموگرافی رایانه ای با انتشار تک فوتون (SPECT)، تصویربرداری مسطح و تصویربرداری پرفیوژن میوکارد اشاره کرد.

الکتروفیزیولوژی قلب

الکتروفیزیولوژی قلب یک فوق تخصص قلب و عروق است. پزشک به نحوه کار جریان های الکتریکی درون بافت عضله قلب، نحوه انتشار جریان و معنی الگوی جریان ها می پردازد.

متخصص قلب ممکن است یک ضربان ساز قلب را توصیه کند.
مطالعه الکتروفیزیولوژی قلب (EPS) قلب: در این آزمایش، کاتتر درون رگ بالای پا نخ می شود. تحت هدایت فلوئوروسکوپی، به قلب راه می یابد. کاتتر سیگنال های الکتریکی درون قلب را اندازه گیری می کند.

الکتروفیزیولوژی قلب

یک EPS قلب می تواند:

برای نشان دادن علت ایجاد علائم کمک می کند
تصمیم بگیرید که آیا بیمار به ضربان ساز قلب نیاز دارد یا خیر
تصمیم گیری در مورد بهترین درمان برای بیماران مبتلا به آریتمی یا ریتم غیرطبیعی قلب
تعیین کنید که احتمال ابتلا به تاکی کاردی یا ضربان قلب سریع در بیمار وجود دارد
یک الکتروفیزیولوژیست قلب می تواند برای ریتم های غیر طبیعی از جمله فرسایش قلب، دفیبریلاتورهای قلبی عروقی قابل کاشت یا ضربان سازهای قلب درمان کند.

انتخاب متخصص قلب و عروق

بیماران اغلب توسط پزشک خود به متخصص قلب ارجاع می شوند، اما ممکن است مایل باشند متخصص خود را انتخاب کنند.

انجمن قلب آمریكا (AHA) به افراد توصیه می كند كه بررسی كنند كه آیا متخصص قلب و عروق آنها دارای بورد است. بیماران می توانند این کار را از طریق هیئت پزشکی داخلی آمریکا (ABIM) یا هیئت پزشکی خانواده آمریکایی (ABFM) بررسی کنند.

همچنین انتخاب پزشکی که سبک ارتباطی او با آنها متناسب باشد بسیار مهم است.

اگر متخصص قلب و عروق درمانی را توصیه می کند که خطرناک یا گران قیمت به نظر می رسد، یا اگر بیمار مطمئن نیست که چرا به این روش درمانی احتیاج دارد، AHA به دنبال نظر دوم است

مراقبت از قلب

مراقبت های قلب و عروق همیشه یک معامله بزرگ است. وقتی صحبت از امور مربوط به قلب شما می شود، شما نمی خواهید ساعت ها در اتاق انتظار بیمارستان گیر بیفتید - ترسیده، استرس زده و نگران این که استرس شما واقعاً وضعیت سلامتی شما را بدتر کند!

در عوض، با دکتر هوس مکالمه در لس آنجلس تماس بگیرید تا دکتر مایکل فرزام و تیمش از طریق راحتی در منزل، مطب، اتاق هتل یا هرجای دیگری که احتمالاً در آنجا باشید، مشکلات قلبی عروقی شما را درمان کنند.

ممکن است پزشک تماس با منزل از قرن 19 و اوایل قرن 20 مفهومی قدیمی به نظر برسد، اما پیشرفت های مدرن پزشکی باعث شده است که قدرتمندترین فناوری های پزشکی قابل حمل باشند.

این به دکتر فرزام امکان می دهد بسیاری از بیماری ها و آسیب هایی را که یک کلینیک مراقبت فوری یا بیمارستان می تواند درمان کند، از جمله بیماری های قلبی و نارسایی قلبی، و همچنین توانایی انجام آزمایش های قلبی مشترک مانند EKG را درمان کند.

مراقبت فوری برای بیماری های قلبی و نارسایی قلبی

مقابله با شرایطی مانند بیماری قلبی و نارسایی قلبی می تواند برای هرکسی ترسناک باشد، اما واقعیت این است که این موارد نگرانی های سلامتی است که باید با آنها کنار آمد. بدیهی است، در صورت امکان حمله قلبی یا هر رویداد بالقوه تهدید کننده زندگی، باید سریعاً با 911 تماس بگیرید.

با این حال، اگر وضعیت به طور فوری تهدید کننده زندگی نباشد، تماس تلفنی با دکتر House Call Los Angeles به جای مراجعه به ER می تواند استرس اضافی و دردسرهای اتاق های مسافرت و انتظار را از معادله خارج کند.

بیماران در حالی که منتظر رسیدن ما هستند، معمولاً در کمتر از یک ساعت می توانند تا آنجا که ممکن است استراحت و آرامش داشته باشند.

شاید خوشحال باشید که بدانید متخصصین سیار ما رایج ترین داروهایی را که از قبل در دسترس هستند، دارند، بنابراین معمولاً نیازی به ترک و مراجعه به داروخانه نیست.

همچنین بسته به بیمه درمانی، ویزیت تماس خانگی با ما در واقع می تواند هزینه کمتری نسبت به مراجعه به اورژانس داشته باشد!
بیماران قلب و عروق شما ممکن است از مراقبت های بهداشتی در منزل بهره مند شوند:

مراقبت فوری برای بیماری های قلبی و نارسایی قلبی

تشدید مکرر نارسایی قلبی، فیبریلاسیون دهلیزی، فشار خون بالا یا آنژین داشته و برای مدیریت وضعیت خود و جلوگیری از بستری شدن در بیمارستان به چندین دارو نیاز دارند.
در مدیریت داروهای قلبی خود با مشکل روبرو هستید و نیاز به مداخلات مکرر و مراجعه به مطب دارید.
در استفاده موثر از داروهای ادرار آور و درک نحوه مصرف صحیح آنها مشکل دارید.
به تازگی اکسیژن تجویز شده و به اطلاعات مربوط به آموزش و ایمنی نیاز دارد.
با کمترین فعالیت، مانند بازگشت به اتاق امتحان علامت دار هستند.

آیا تماس گیرندگان عادی با سوالات در مورد وضعیت قلبی، داروها یا علائم آنها به مطب شما می آیند و می توانند از طریق پرستار ماهر برای آموزش مدیریت دارو، ارزیابی اثربخشی داروها و اطمینان از کنترل علائم، از مزایای آن استفاده کنند.

از وضعیت قلبی خود ضعیف شده اند، در مراقبت از خود و تحرک مشکل دارند و می توانند از طریق درمان برای ارائه تمرینات تقویت کننده و دستورالعمل های مربوط به صرفه جویی در انرژی بهره مند شوند.

پس از بستری شدن به مراقبت پیگیری، آموزش دارو یا مدیریت نیاز دارید.
در کنترل وزن آنها مشکل دارید.
می تواند از نظارت مکرر در مورد درمان ضد انعقادی بهره مند شود و یا به دلیل وضعیت حصار در خانه در بدست آوردن نظارت مورد نیاز مشکل دارد.

مراقبینی داشته باشید که در مدیریت مراقبت از عزیزشان در خانه چالشهای چشمگیری دارند.
از توسعه یا بهبود مهارتهای خود مدیریتی برای مدیریت وضعیت قلبی آنها سود می برد.
می توان از یک برنامه عملیاتی برای کمک به مدیریت تشدید مشکلات قبل از شدید شدن آنها بهره مند شد.

مزایای درمان تخصصی

دریافت معالجه از یک متخصص قلب یا قلب و عروق، مزایای متعددی نسبت به درمان توسط پزشک عمومی یا متخصص داخلی دارد. برخی از این مزایا عبارتند از:

دانش تخصصی تر - همه پزشکان باید چهار سال در دانشکده پزشکی تحصیل کنند تا مجوز بگیرند. با این حال، برای تبدیل شدن به یک متخصص قلب، یک پزشک باید شش تا هشت سال آموزش اضافی را بگذراند. در این مدت، متخصص قلب و عروق دانش خاصی کسب می کند که به او امکان می دهد درمان موثرتری ارائه دهد.

تجربه مرتبط تر - متخصصان قلب و عروق هر روز بیماران دارای مشکلات قلبی را درمان می کنند. در نتیجه، آنها در این زمینه تجربه تخصصی کسب می کنند که به آنها کمک می کند مشکلات را با دقت بیشتری تشخیص داده و درمان کنند.

دسترسی به تجهیزات لازم - در حالی که پزشکان عمومی ممکن است دسترسی فوری به تجهیزات مورد نیاز برای بررسی دقیق قلب بیمار نداشته باشند، بسیاری از متخصصان قلب این تجهیزات را در مطب خود دارند.

این امر به متخصص قلب و عروق اجازه می دهد آزمایش را به سرعت انجام دهد. برخی از آزمایشاتی که متخصص قلب ممکن است انجام دهد شامل الکتروکاردیوگرام، سونوگرافی، آزمایش استرس و موارد دیگر است.

همکاری با متخصصان دیگر - متخصصان قلب و عروق اغلب با سایر متخصصان قلب مانند جراحان ارتباط دارند. به دلیل این ارتباطات، متخصص قلب می تواند در صورت لزوم از شما مشاوره بگیرد و در صورت نیاز به درمان اضافی می تواند شما را به سرعت به متخصص دیگری ارجاع دهد.

مزایای درمان تخصصی

انتصاب یک متخصص قلب و عروق

چندین علائم مختلف ممکن است مراجعه به متخصص قلب را تضمین کند. برخی از علائمی که بیش از همه نگران کننده هستند شامل درد قلب، فشار خون بالا، کلسترول کامل خون، تنگی نفس، غش، تپش قلب، ضعف و حالت تهوع است. در بسیاری از موارد، بیمار به طور همزمان دو یا چند مورد از این علائم را تجربه خواهد کرد.

اگر علائم بیماری قلبی را تجربه می کنید، یا اگر پزشک فعلی شما توصیه کرده است که به یک متخصص قلب و عروق مراجعه کنید، فرصتی برای اتلاف وجود ندارد. امروز برای تعیین وقت قبلی با یک متخصص قلب واجد شرایط قلب تماس بگیرید.

چند وقت یکبار باید یک متخصص را ملاقات کنم؟

ممکن است بیماران درباره ی وضعیت سلامت خود نگران باشند، با تنظیم برنامه ای برای قرار ملاقات ها که اطمینان حاصل می کند وضعیت آنها کنترل و کنترل می شود، می توان این ناراحتی را برطرف کرد.

بعد از اینکه بیماری قلبی تشخیص داده شد یا دچار حمله قلبی شدید، سوالی که پیش خواهید آمد این است که هر چند وقت یک بار باید به یک متخصص قلب مراجعه کنید.

عواملی که برنامه زمان بندی شما را تعیین می کنند بعضی از مشتریان فقط باید هر سه ماه یکبار به متخصص قلب مراجعه کنند، در حالی که دیگران طبق برنامه هفتگی هستند. . در اینجا برخی از عواملی وجود دارد که ممکن است در تعداد دفعاتی توصیه شود که متخصص قلب شما مراجعه به شما را انجام دهد:

درجه نارسایی قلبی:

اگر نارسایی قلبی شما در محدوده خفیف تا متوسط قرار داشته باشد، ممکن است از شما خواسته شود هر 6 ماه یکبار سه ماهه وارد شوید.

علائم:

در صورت مشاهده علائم خاصی از جمله تنگی نفس، سرگیجه دوره ای یا تورم اندام، از طرف متخصص قلب به شما دستور داده می شود تا برای ارزیابی با مطب تماس بگیرید. پس از آن ممکن است به شما آموزش داده شود که به دنبال کمک فوری پزشکی باشید. بعد از آزادی برای رفتن به خانه، ممکن است بازدیدهای هفتگی یا ماهانه توصیه شود.

وضعیت فعلی بهداشت:

اگر از سایر بیماری ها مانند دیابت یا پره اکلامپسی رنج می برید، ممکن است ویزیت های شما به صورت هفتگی یا دو ماهانه برنامه ریزی شود تا شرایط شما تثبیت شود. علاوه بر این، اگر بیمار شوید، از شما خواسته می شود که به دفتر مورد ارزیابی بروید.

افزایش وزن: افزایش غیرمنتظره وزن در مدت زمان کوتاهی باعث ویزیت متخصص قلب در منزل شما می شود.

داروها:

هرگونه افزودن یا تغییر در داروها نیاز به مراجعه به مطب برای نظارت بر اساس نوع دارویی است که مصرف می کنید.

رژیم جدید ورزشی:

شروع یک برنامه ورزشی جدید مستلزم این است که از نظر آمادگی جسمانی برای شرکت در آن ارزیابی شوید.

قلب خود را سالم نگه دارید

سالم نگه داشتن قلب کاری است که می توانید هر روز روی آن کار کنید.

آنچه می خورید، چه حرکتی دارید، چه سیگار می کشید و چه کلسترول و فشار خون را کنترل می کنید، پنج مورد است که می تواند تأثیر زیادی روی قلب شما بگذارد.

دلیل اهمیت آنها را بیابید و نکاتی کاربردی درباره زندگی در یک زندگی سالم در قلب خود دریافت کنید.

نکاتی برای داشتن رژیم غذایی سالم برای قلب

تغذیه سالم برای قلب سالم الگویی است. این مورد بر روی یک نوع غذا یا ماده مغذی متمرکز نیست، بلکه بیشتر به آنچه در طول روزها، هفته ها و ماه ها می خورید تمرکز می کند.

این سبک از غذا خوردن به طور طبیعی دارای چربی های اشباع شده و ترانس، نمک و شکر اضافه شده است. سرشار از غلات کامل، فیبر، آنتی اکسیدان و چربی های اشباع نشده است.

میوه و سبزیجات بیشتر بخورید

یک رژیم غذایی پر از انواع میوه ها و سبزیجات با سلامت قلب ها و کاهش خطر بیماری های قلبی مرتبط است.

به مغز سبوس دار بروید

غلات سبوس دار حاوی مقدار بیشتری از دانه های طبیعی هستند. این بدان معنی است که آنها عناصر غذایی بیشتری مانند فیبر غذایی، ویتامین های گروه B، ویتامین E و چربی های سالم دارند.

چربی های سالم انتخاب کنید

بهترین چربی هایی که باید در رژیم غذایی خود بگنجانید، چربی های اشباع نشده و چند غیر اشباع (امگا 3 و امگا 6) هستند. این چربی های سالم را می توانید در آووکادو، آجیل، ماهی و دانه های آفتابگردان پیدا کنید.
به جای نمک از گیاهان و ادویه ها استفاده کنید
خوردن نمک زیاد برای قلب شما ضرر دارد. سدیم موجود در نمک می تواند خطر ابتلا به فشار خون بالا، یک عامل خطر عمده برای بیماری های قلبی را افزایش دهد.
درباره الگوهای تغذیه سالم قلب بیشتر بدانید

چربی های سالم انتخاب کنید

نکاتی برای فعالیت بیشتر

انجام فعالیت بدنی منظم، خطر حمله قلبی یا ابتلا به بیماری قلبی را کاهش می دهد. فعال نگه داشتن به کنترل عوامل خطرناک بیماری های قلبی شایع کمک می کند، از جمله:
فشار خون بالا،
کلسترول بالا، و
اضافه وزن داشتن.
فعالیت بدنی منظم همچنین می تواند به تقویت استخوان ها و عضلات کمک کند. این می تواند به شما کمک کند تا احساس انرژی، شادی و آرامش بیشتری داشته باشید.
بیشتر حرکت کن
هرگونه فعالیت بدنی از هیچ یک بهتر است.
اهداف واقع بینانه تعیین کنید
با اهداف كوچك و واقع بینانه شروع كنید و در بیشتر روزهای هفته به 60-30 دقیقه توصیه شده برای انجام فعالیت بدنی با شدت متوسط (همچون پیاده روی سریع) ادامه دهید.
کارهایی را که از آنها لذت می برید انتخاب کنید
وقتی از فعالیت لذت می برید، بیشتر اوقات مرتباً باید این کار را انجام دهید.
اجتماعی شدن
با انجام فعالیت بدنی همراه با گروهی از دوستان یا خانواده یا حتی با سگ خود انگیزه خود را حفظ کنید.
کمتر بنشینید
در بزرگسالانی که در طول روز کمتر می نشینند، خطر مرگ زودرس، به ویژه از بیماری قلبی، کمتر است.

نکاتی برای فعالیت بیشتر

چربی های سالم بخورید ، نه چربی های ترانس. ما در رژیم غذایی خود ، از جمله چربی های اشباع و چند غیر اشباع و اشباع نشده ، به چربی ها نیاز داریم. چربی مورد نیاز ما چربی ترانس است که شناخته شده است و خطر ابتلا به بیماری قلبی یا سکته مغزی را در طول زندگی افزایش می دهد.

این به این دلیل است که چربی ترانس با افزایش سطح کلسترول بد خون (LDL) و کاهش سطح کلسترول خوب خون (HDL) ، عروق شما را مسدود می کند.

با قطع آنها از رژیم غذایی ، جریان خون را در سراسر بدن بهبود می بخشید. بنابراین ، چربی های ترانس چیست؟ آنها چربی هایی هستند که در صنعت تولید می شوند و اغلب در کالاهای پخته شده بسته بندی شده ، غذاهای میان وعده ای ، مارگارین و فست فودهای سرخ شده استفاده می شوند تا طعم و بافت ایجاد کنند.

نکته: برچسب روی همه مواد غذایی را بخوانید. چربی ترانس به عنوان روغنهای نیمه هیدروژنه در لیست مواد تشکیل دهنده ظاهر می شود. به دنبال 0 درصد چربی ترانس باشید. نکته ای را برای جلوگیری از خوردن غذاهای چربی ترانس بیان کنید

بهداشت دندانی را رعایت کنید ، به خصوص با نخ دندان روزانه استفاده کنید. سلامت دندان به خوبی نشانگر سلامت کلی ، از جمله قلب شما است ، زیرا کسانی که به بیماری پریودنتال (لثه) مبتلا هستند ، اغلب عوامل خطر یکسانی برای بیماری های قلبی دارند.

مطالعات در مورد این موضوع ادامه دارد ، اما بسیاری نشان داده اند که باکتری های موجود در دهان که در ایجاد بیماری لثه نقش دارند می توانند به جریان خون منتقل شده و موجب افزایش پروتئین واکنش پذیر C شوند ، که نشانگر التهاب در رگ های خونی است.

این تغییرات احتمال دارد به نوبه خود خطر بیماری قلبی و سکته را زیاد کند. نکته: برای جلوگیری از بیماری لثه ، روزانه نخ دندان بکشید و مسواک بزنید. اگر با بیماری لثه مبارزه می کنید ، بیش از حفره هایی است که ممکن است با آنها کنار بیایید.

به اندازه کافی خوابیدن. خواب یک قسمت اساسی در سلامت قلب شما است. اگر به اندازه کافی نخوابید ، بدون توجه به سن یا سایر عادات سلامتی ، ممکن است در معرض خطر بیشتری برای بیماری های قلبی عروقی باشید.

یک مطالعه با بررسی 3000 بزرگسال بالای 45 سال نشان داد که کسانی که کمتر از شش ساعت در شب می خوابند تقریباً دو برابر بیشتر از افرادی که هر شب شش تا هشت ساعت می خوابند دچار سکته یا حمله قلبی می شوند.

محققان معتقدند کم خوابی باعث اختلال در شرایط زمینه ای سلامتی و فرآیندهای بیولوژیکی از جمله فشار خون و التهاب می شود. نکته: خواب را در اولویت قرار دهید. بیشتر شب ها 7 تا 8 ساعت بخوابید. اگر دچار آپنه خواب هستید ، باید تحت درمان قرار بگیرید زیرا این بیماری با بیماری های قلبی و آریتمی مرتبط است.