دکتر در منزل تهران شبانه روزی

در این مقاله درباره ی حضور دکتر در منزل تهران شبانه روزی صحبت می کنیم. برای به دست آوردن اطلاعات بیشتر و بهتر با ما همراه باشید.

در واقع زمانی که پس از مدتی بیمار از بیمارستان مرخص می شود ولی هنوز هم نیاز به به مراقبت دارد می توان از پرستار در منز  و یا پزشک در منزل کمک گرفت . این گروه ها در هر لحظه می توانند پیش شما باشند و در روند بهبودی شما بسیار تاثیر گذار و خوب باشند.

آنها بسیار با تجربه و مجرب و همچنین با مهارت هستند و می توانند در انجام کارهایتان به شما کمک های بسیاری بکنند.

مجموعه آلفا طب با اخذ مجوز رسمی از دانشگاه علوم پزشکی ایران و وزارت بهداشت ، درمان و آموزش پزشکی و با در اختیار داشتن کادر متخصص و مجرب آماده است تا در سریع ترین زمان ممکن برای ارائه خدمات پزشکی و پیرا پزشکی در منزل یا محل کار شما در کنار شما باشد.

تمامی پرسنل دارای مدارک و تضامین کافی نزد شرکت می باشند.

*پوشش دهی کلیه مناطق تهران

*نازل ترین قیمت و بهترین کیفیت

*امکان صدور گواهی برای ارائه به بیمه درمانی شما

 

 

 

دکتر در منزل تهران شبانه روزی

این پرستاران علامه بر یک سری از نکات در موارد دیگر نیز می توانند دست به کمک شما باشند که در این مقاله کامل تر راجب همه ی این نکته ها توضیح داده شده است.

منظور از حضور داشتن پزشک در منزل چیست؟
پزشک در منزل در چه چیز هایی می تواند به بیمار کمک کند؟
دکتر در منزل در تهران چه طور می تواند از طریق مشاوره های  تخصصی به ما کمک کند؟
دکتر در منزل در تهران چه طور  می تواند از طریق فیزیوتراپی در منزل به بیمار خود کمک کند؟
دکتر در منزل در تهران چه طور از طریق کار درمانی به بیمار خود کمک می کند؟
کار درمان گر چه کسی است؟
دکتر در منزل در تهران چه طور می تواند از طریق گفتار درمانی به بیمار خود کمک کند؟
دکتر در منزل در تهران چه طور می تواند از طریق مراقبت های تسکینی به بیمار کمک کند؟
دکتر در منزل در تهران چه طور می تواند از زوال مغزی بیمار خود مراقبت کند؟
دکتر در منزل در تهران  چه طور می تواند از طریق کمک های انتقالی به بیمار خود کمک کند؟
دکتر در منزل در تهران چه طور می تواند از طریق مشاوره های دیابتی به بیمار کمک کند؟
 دکتر در منزل در تهران چه طور می تواند به وسیله ی مراقبت از زخم بستر به بیمار خود کمک کند؟
دکتر در منزل در تهران چه طور می تواند از طریق انجام تزریق هوا به بیمار کمک کند و در روند بهبودی او تاثیر گذار باشد؟
 دکتر در منزل در تهران چه طور می تواند از طریق سونداژ کردن در منزل به بیمار خود کمک کند؟
تراشه گذاری در منزل توسط پزشک چه طور انجام می شود؟
 هزینه ی دکتر در منزل چه طور است؟

 

ویزیت کردن بیمار ها با حضور دکتر در منزل در تهران

برای همه ی ما و یا حتی در اطرافیانمان دیده ایم که برای افراد سالمند و یا کسانی که تحت نظر پزشک هستند و نمی توانند برای خیلی از کار های خود حتی مسئله های پزشکی از خانه بیرون بروند به راه حل دکتر در منزل در تهران رجوع می کنند تا این مشکل را از راه درست ان حل کنند.

ویزیت کردن بیمار ها با حضور دکتر در منزل در تهران

بسیاری از افراد وجود دارند که در محیط هایی مثل بیمارستان و یا مطب های شلوغ و پر از بیماریهای مختلف دچار احساس ناامیدی می شوند و ممکن است امید خود را درباره ی بهبودی اش از دست بدهد.

این طور افراد ترجیح می دهند که در منزل و در محیط خانه ی خودشان بمانند چون احساس می کنند این محیط می تواند به بهبود آنها بیشتر از همه ی جا های دیگر کمک کند.

بنابراین در همه جای جهان این موضوع رواج دارد و باعث شده است که مراکز درمانی و بیمارستان ها به فکر این باشند که یک عده از پرستاران عالی و درجه یک و همچنین با تجربه ی خود را برای این موضوع به کار بگیرند.

تا بتوانند به افرادی که این طور راحت هستید کمک کنند تا بهبودی کامل خود را در مدت زمان کمتری در محیطی که خود آنها دوست دارند به دست بیاورند.

حتی یک سری از افراد که هستند که بعد از انجام عمل ها و جراحی های خود ترجیح می دهند ادامه ی درمان خود را در منزل خودشان و در کنار خانواده شان باشند.

این بیماران هم می توانند از این دسته از خدماتی که پرستار ها در این زمینه ها ارائه می کنند استفاده ی ویژه ای بکنند.

در واقع این راه حل هم مقرون به صرفه می باشد و هم بیمار را از مسیر های شلوغ و پر از ترافیک مخصوصا در شهر بزرگ که پر رفت و آمد تر هم هستند راحت میکند و به عبارتی دیگر از هدر رفتن زمانی که برای رفت و آمد خود می گذارند هم جلوگیری می کنند.

مزایای وجود پزشک در منزل و استفاده از خدمات آنها

این راه حل که بیشتر افراد امروزه هم آن را به کار میگیرند و به آن بها داده اند بسیار می تواند برای بیمار سودمند و مفید باشد.

یکی از مزیت هایی که حضور پزشک در منزل برای فرد بیمار دارد این می باشد که می تواند به راحتی بیمار خود را بشناسد و راه و روش های درمانی بیمار خود را متناسب با همان ویژگی ها چه اخلاقی و چه رفتاری و چه جسمی  انجام دهد تا نتیجه ی بهتر و مفید تریدر مدت زمان کمتری بگیرد.

هم خود دکتر موفق می شود و هم روند بهبودی بیمار او زودتر پیش می رود. و هر چیزی طبق خواسته ی بیمار با توجه به علایق و خواسته هایش انجام خواهد شد.

هم چنین افرادی که از خدمات حضور دکتر در منزل در تهران استفاده می کنند می توانند از یک سری از خدمات دیگر نیز استفاده کنند که این کادر پزشکی مجرب به بهترین نحو آن ها را هم برای بیمار خود و حفظ سلامتی او انجام خواهند داد.

مزایای وجود پزشک در منزل و استفاده از خدمات آنها

مثل انواع کمک های اولیه ای که ممکن است بیمار به آنها نیاز داشته باشد. این افراد می توانند از خدماتی که مربوط  به فیزیوتراپیست و... هست نیز استفاده ی کامل را بکنند.

کار درمانگران و گفتار درمانگران از جمله خدماتی هستند که در طی استفاده از این برنامه می توانند به آنها دسترسی داشته باشند و از خدمات عالی ای که می دهند بهره مند شوند.

دکتر در منزل در تهران تهران و یا در هر شهر دیگری و حتی در کشور های دیگر می تواند خدمات زیر را در این پلن ها انجام دهد:

1 – این پرستاران و دکترهای با تجربه می توانند در زمینه ی کمک های اولیه از هر نوعی به بیمار خود کمک کنند.

2 – ان ها همچنین می توانند پیگیری های معمول را برای بیمار در هر زمانی انجام دهند و رضایت بیمار خود را در این زمینه نیز کسب کنند.

3 – این دکتر ها کادر های درمانی ویژه می توانند به بیمار خود در زمینه دادن مشاوره های تخصصی هم کمک ویژه ای بکنند. تا بیمار روحیه اش ضعیف نشود و به طور کامل و در هر لحظه بتواند راجب بیماری اش از پزشک متخصص خود کمک بگیرد.

4 – همان طور که قبل تر هم توضیح دادیم این کادر  درمانی ویژه و موفق و پر تجربه از از پرستار هایی با تجربه هم در کار خود استفاده میکند  تا انواع مراقبت های پرستاری به صورت ماهرانه برای بیمار ان ها انجام شود و به روند بهبودی بیمار کمک ویژه بشود.

5 – این دسته از کادر درمان می توانند در امور مربوط به فیزیوتراپی ها هم به بیمار خود خدمات ویژه و عالی ای برساند.

6 – کاردرمانی دسته ی دیگری از آن خدمات ویژه است که می تواند به بیمار خود در این زمینه ها هم رسیدگی کند. در ادامه راجب تمامی موارد بالا و موارد که پایین تر گفته می شود توضیح داده می شود.

7 – این دسته از کادر درمان می توانند به بیمار خود  در گفتار درمانی نیز کمک های ویژه ای برسانند تا از روند بیماری جلوگیری بشود.

8 – مراقبت های تسکینی نوع دیگری از خدمات است که این نوع از کادر های درمانی می توانند به بیمار های خود به بهترین نحو ارائه بدهند. و رضایت بیمار های خود را از این طریق و از طریق مراقبت های ویژه ی خود در هر موردی به دست بیاورند.

این موضوع هم به نفع بیمار است چون زود تر از همیشه بهبود می یابد. و هم به تجربه و سابقه ی کاری  خود دکتر هم سابقه های خوب و درخشانی وارد می شود که در آینده شغلی او بسیار ویژه و تاثیر گذار است.

9 – از دیگر خدماتی که این کادر های درمانی ویژه می توانند به بیمار های خود ارائه دهند مراقبت از زوال مغز و یا همان از دست دادن حافظه است. مخصوصا که در این دوره نیاز این طور از افراد به پرستار و کادر درمانی عالی صد برابر بیشتر از قبل می شود.

10 – یکی دیگر از خدمات مهم این افراد این است که مصرف داروی بیمار را کنترل می کند و تایم به موقع آن ها را به او یادآوری می کند. خوردن دارو آن هم در سر موقع بسیار مهم است و در بهبود بیمار و پیشرفت روند آن بسیار تاثیر گذار و مهم است.

11 – این کادر ویژه در تمامی مراقبت های انتقالی تخصص داشته است و می تواند به بهترین نحو به بیمار خود کمک کند تا در این زمینه ها اذیت نشود.

12 – انواع مشاوره های دیابتی را این نوع از کادر درمان در دسته ی خدماتی که قرار است به بیمار خود ارائه بدهند تحت پوشش قرار داده اند که بسیار مهم و تاثیر گذار در روند بهبودی بیماری ها هم می باشد.

13 – در دوره ای که این کادر مشغول مراقبت از بیمار های خود هستند تغذیه و بهداشت او را نیز به صورت پیگیرنه کنترل می کنند. این مورد بسیار مهم است. و حتما باید آنها را رعایت کرد.

14 – این دسته از افراد ممکن است که به زخم بستر دچار شوند اما این این کادر با برنامه ریزی ویژه ای که دارد سیستم مراقبتی مراقبت از زخم ها در لیست خدمات خود قرار داده است و از این موضوع جلوگیری می کنند و یا به بیمار هایی که دچار این نوع از زخم شده است در تغییر پوزیشن آنها کمک ویژه می کند.

15 – انجام انواع تزریق های وریدی و عضلانی
16 – سونداژ
17 - گاواژ و لاواژ
18 – تراشه گذاری
19 – مانیتور کردن ضربان قلب و تعداد تنفس های افراد و همچنین دمای بدن آهن ها
20 – پانسمان کردن زخم ها
21 – مراقبت کردن از زخم های دیابتی
این نوع از کادر های درمانی حتی می توانند بر اساس آن چیزی که بیمار می خواهد و با توجه به به وضعیت بیماری اش به او خدمات برسانند و ممکن ات که یک بیمار نتواند از تمامی خدماتی که این دسته از کادر درمان به بیمار ها می دهند استفاده کنند.

مزایای وجود پزشک در منزل و استفاده از خدمات آنها

مشاوره های تخصصی پزشک در منزل

انسان ها امروزه ممکن است که به مشکلات مختلفی در هر زمینه ای بر بخورد و در زندگی با مسئله های کوچک و بزرگ روبه رو شود و نتواند از پس ان ها بر بیاید و یا اگر هم بتواند به کمک نیاز دارد.

او به کمک نیاز دارد تا بتواند بهترین تصمیم را در کمترین زمان بگذرد تا مشکل های خود را در مدت زمان کمتری حل کند. این مسائل می تواند شامل تمامی این موارد باشد:

1 – بزرگ کردن یک بچه ی کوچک

2 – تربیت بچه ی کوچک

3 – مسائل مربوط به ازدواج

4 – انتخاب رشته ی تحصیلی خود در آینده

5 – انتخاب شغل مورد نظر در اینده

6 – راه های مختلفی که بتوان با حقیقت ها رو به رو شد و نترسید

7 – توانایی این که آیا می تواند به ترس هایی که دارد غلبه کند یا نه؟

8 – ارتباط برقرار کردن با رئیس خود و یا حتی همکار خود و... این  ها تنها از یک دسته از آن مشکلاتی هستند که انسان می تواند در یکی دوره از زندگی خود با آنها روبه رو شود. حتی موضوعات زیادی می تواند به این موارد اضافه شود.

حتی این که فرد بیمار که الان دارد از خدمات کادر درمانی در منزل خود استفاده می کند در چه مواردی می تواند از این نوع از مشاوره ها استفاده کند؟

برای بیمار ممکن است دغدغه های زیادی وجود داشته باشد و یا نگرانی هایی که راجب بیماری خود دارد و میخواهد که از دست آنها راحت شود .

مشاوره های این کادر های درمان این طور عمل می کنند که ابتدا از بیمار خود می خواهد که به او بگوید از این که این دسته از خدمت ها را انتخاب کرده است چه منظور و هدفی داشته است تا تا حدودی بیمار خود را بتواند بشناسد.

یک مشاور عالی و کاربلد فعالیت خود را در زمینه ی مشاوره دادن به بیمار خود اینطور آغاز می کند. پس از آن درباره ی این که جلسه های مشاوره ای او قرار است چه طور گذرانده شود با او صحبت می کند تا بیمار با روند کاری این مشاور به طور کامل اشنا شود.

او در طی جلسه ی اول سیعا به سراغ مشاوره نمی رود بلکه از خودش و میزان تحصیل خود برای بیمار خود صحبت می کند تا بتواند خود را به بیمارش بشناساند و اعتماد بیمار خود را نسبت به خود و این که می تواند به او کمک کند جلب می کند.

این طوری بیمار نه تنها در جلسه ی اول استرسش از بین می رود بلکه چون با شیوه ی درمان مشاور خود آشنا شده است برای جلسه های بعدی مشاوره اش هم استرس نخواهد داشت و می تواند راحت تر از همیشه با مشاور خود ارتباط برقرار کند و مشکل هایش را برای او بیان کند.

البته فرد بیمار باید در هر موردی به هر مشاوری رجوع کند. او باید به خاطر یک موضوع مهم که واقعا او را اذیت می کند به مشاور خودش مراجعه کند و از او در این زمینه کمک بخواهد.

هم چنین مشاور هم بهتر است اگر در مشاوره دادن درباره ی آن موضوع تخصصی ندارد بهتر است که به بیمار مشاوره ای ندهد. تا اگر اشتباه کرد اسی های روحی بدی روی بیمار نداشته باشد.

مشاوره های تخصصی پزشک در منزل

خدمات مربوط به فیزیوتراپی در منزل

فیزیوتراپی یک نوع فیزیک درمانی محسوب می شود و براساس تجربه هایی که تا به حال از درمان با این مورد به دست آمده است بسیار اثر بخش و عالی بوده است و بیماران بسیار از این نوع از درمان راضی بوده اند.

این نوع درمان مربوط به بیماری هایی است که به اندام های ماهیچه ای ما مربوط می شود و با استفاده از وسیله ها و تجهیز های مختلف مکانیکی  و یا انواع تمرین های ورزشی و  و یا حتی جریان های الکتریکی انجام می شود.

در واقع فیزیوتراپیست ها  از یک سری روش های مختلف  برای کمک به بیماریها استفاده می کنند تا درد آن ها را کاهش بدهند و اندام های شما را تقویت کند و به روند بهبودی آن ها کمک کنند.

در فیزیوتراپی های که انجام می شود ممکن است از روش های درمانی به وسیله ی گرما و سرما و سونوگرافی ها و یا انواع تحریک ها از نوع الکتریکی برای بیمار انجام شود.

همه ی این روش ها در بهبود بیمار و پیشرفت به روند بیماری او بسیار موثر است. در فیزیوتراپی ها علاوه بر مورد های دیگر از انواعی از ورزش های درمانی هم استفاده می کنند.

در فیزیوتراپی ها قبل از این که کار های درمان را شروع کنند روش های درمانی را برای بیمار به طور کامل توضیح می دهند همچنین این که از وضعیت بیماری بیمار به طور دقیق اطلاعات کامل را کسب می کند .

این طوری باعث می شود تا پزشک معالج شما روش هایی که برای درمان شما مناسب می باشد را به شما ارائه کند و در روند بهبودی شما بسیار کمک کند.

حتی در یک سری از موارد تعدادی از حرکت ها به بیمار آموزش داده می شوند تا او در موارد که در برگشت پذیر داشت ان ها را انجام دهند و از درد های خود کم کنند.

این بیمار ها می توانند به علل مختلف از این خدمات فیزیوتراپی ها استفاده کنند مثلا:

1 – بیماریهایی که مشکل های ارتوپدی  دارند. این دسته از بیماری ها شامل هر طور از درد های مفصلی و یا عضله ای و آرتروز و درد های گردن و انواع درد های کمر و سفت شدن مفصل ها و تغییر شکل در در مفصل ها و شانه های یخ زده و ....

2 – بیماریهایی که مشکل های عصب شناختی دارند. مثل بیماری های سیاتیک و آسیب های عصبی محیطی و آسیب های عصبی جمجمه ای و فلج صورت و یا فلج شدن بل و نوروپاتی  و پارکینسون و فلج مغزی و یا سکته های مغزی

3 – بیمار هایی که مشکل های قلب و عروقی دارند. مثل بیماری ها و شرایطی که بعد از عمل های جراحی بای پس سرخرگ های کرونر و حتی بیماری های مزمن ریه ها و ....

4 – هر گونه از مشکل هایی که مربوط به بیماریها می باشد. بیماری هایی از قبیل تاخیر در رشد کودک و انواع فلج های مغزی و ناهنجاری های مادرزادی که کودک می تواند به آنها مبتلا باشد.

5 – افرادی که در طی ورزش های طولانی و یا ورزش های نادرست دچار مشکل شده اند. آسیب هایی ممکن است به ربات ها برسد و یا آسیب های منیسک و پیچ خوردگی ها و فشار های ناشی از تمرینات که منجر به صدمه هایی ب عضله ها شده است ...

6 – برای شرایط بعد از عمل  هم می تواند از خدمات این نوع از فیزیوتراپیست ها استفاده کند. مثل جایگزین شدن مفصل ها و انعطاف پذیر نشدن بعد از انجام جراحی های مختلف و قطع شدن اعضای فرد بیمار و ایجاد شدن جراحت هایی در سر بیمار و اسیب هایی نخاعی و شکستگی های سطحی و....
و بقیه ی شرایط که بیمار می تواند از ان ها برای بهبود و پیشرفت در بیماری های خود استفاده کند. این شرایط شامل: 1 – توانبخشی به سالمند ها 2 – مشکل های وضعیتی 3 – تمامی مشکل هایی که مربوط به راه رفتن بیمار می باشد. 4 – اسکلروزهای چند گانه  و یا بیماری ام اس و میاستنی گراویس و مشکلات ناشی از تعادل و هماهنگی در بیمار  و آموزش های سرپایی به بیمار برای بهبود یافتن روند بیماری ...

خدمات مربوط به فیزیوتراپی در منزل

کار درمانی توسط تیم دکتر در منزل در تهران

یکی دیگر از شاخه های توانبخشی اکیو پیشنال یا همان کار درمانی می باشد. و یک نوع رشته می باشد که جزییات را نه بلکه کلیات را در نظر میگیرد و تمام بعد های جسمانی و روحی و روانی بیمار را بررسی می کند و تاثیراتی که بعد از انجام آنها بر بیمار دارد را مورد بررسی قرار می دهد. و راه حل هایی را برای بهبود درمان بیمار ارائه می کنند.

کار درمانگر

کاردرمانگر به شخصی گفته می شود که بر علم های فیزیولوژی و یا رویکرد هایی از نوع جبرانی و تطابقی به مردم خدمت رسانی می کنند.

این افراد یا همان افراد کار درمان گر تلاش می کنند که وضعیت فردی که به آنها مراجعه کرده است را هم در نظر بگیرند و با توجه به شرایط او به او خدمت رسانی های کامل را برسانند.

هدف آنها از انجام این کارها رضایت مردم می باشد و همچنین کمک به سلامت آن ها . به طور کلی افراد زیر نیاز است که حتما کار درمانی را انجام دهند تا به ان ها در سلامت شان کمک کنند:
1 – افرادی که دارای اختلال های جسمی می باشند: برای مثال تاخیر هایی که در حرکت بعضی از افراد وجود دارد و الگوهای حرکتی نادرست
2 – افرادی که به اختلال های نورولوژیکی مبتلا هستند مثل پارکینسون و ام اس و...
3 -  افرادی که به اختلال های ارتوپدی مبتلا هستند مثل: ایجاد شدن ضایعات تاندونی و سوختگی ها و بیماری های مختلف دیگر...
4 – انواع اختلال های ذهنی در کودکان:بیش فعالی و اختلال ها در یادگیری افراد و اختلال هایی که در توجه و تمرکز انسان ها با مرور زمان ممکن است ایجاد شود.
اختلال های روانی که ممکن است افراد را درگیر خود بکند:
1 – اختلال های کودکانه مثل :مشکل های رفتاری در انواع مختلف و هذیان گویی و بی قراری های بی دلیل و ....
2 – اختلال هایی که بزرگسالان را درگیر خود میکند: مثل اسکیزوفرنی و استفاده از مواد مخدر
دوره ای که برای افراد نیازمند به خدمت های کار درمانی می توان پیش بینی کرد از دوره ی کوتاه مدت برای افرادی که بیماری آنها درجه ی پایینی دارد و دارای دوره ی بلند مدت برای افرادی است که بیماری شان نسبت به گروه اول حاد تر است.

کار درمانگر

خدمت رسانی دکتر در منزل در تهران از طریق گفتار درمانی

گفتار درمانی یکی از انواع درمان است  که به مهارت در گفتار و زبان کمک می کند . این رشته نیز یکی از شاخه های توانبخشی است  که اختلال های مربوط به زبان و گفتار کمک می کند تا حل شود چون همانطور که می دانیم گفتار و زبان از نکته های مهمی است که در ارتباط افراد با یکدیگر نقش ویژه دارد.

گفتار درمان گر به کسی گفته میشود که به بررسی و تشخیص بیماری ها و اختلال ها در ارتباط با زبان می پردازد . در واقع شخصی که گفتار درمانی را انجام می دهد یک ارتباط درمان گر است . همان طور که می دانیم بین گفتار و زبان تفاوت وجود دارد.

مثلا زمانی که ما داریم به طور معمولی صحبت می کنیم  عمل صحبت کردن در مغز اتفاق می افتد  و فرایند ذهنی زبان است  و بخش هایی هم به وسیله ی ریه ها  و عضله های حنجره و لب و ...  انجام می شود.و صدا و کلمه ها را تولید می کند و به عبارتی ما صحبت می کنیم.
یک گفتار درمانگر در زمینه های زیر به بیمار خود می تواند کمک رسانی کند:
1 – افرادی که لکنت زبان دارند.
2 – افرادی که دچار اختلال های تولیدی و تلفظی در صحبت کردن خود هستند.
3 – افرادی که دچار اختلال هایی در صدا یا صوت خود هستند.
4 – افرادی که در یادگیری های خود دچار اختلال هایی هستند.
5 – افرادی که به آنها آسیب های  شنوایی وارد شده است.
6 – افرادی که به بیماری آفازی یا زبان پریشی مبتلا هستند.
7 – افرادی که به گفتار فلجی مبتلا هستند.

خدمت رسانی دکتر در منزل در تهران از طریق گفتار درمانی

8 – افرادی که دارای ارتباط های مکمل و جایگزین هستند.
9 – افرادی که دارای شکاف هایی در کام و لب های خود هستند.
10 – بچه هایی که بیش فعال هستند.
11 – افرادی که به بیماری اوتیسم مبتلا هستند.
12 – افرادی که کم توانی ذهنی دارند.
13 – افرادی که در بلع خود مشکل دارند.

افراد زیر می توانند برای درمان به گفتار درمانی مراجعه کنند:

1 – افرادی که لکنت زبان دارند.
2 – افرادی که دارای مشکل های تلفظی هستند.
3 – افراد مبتلا به اوتیستیک
4 – افرادی که در خواندن و نوشتن و یا درک ریاضیات مشکل دارند.
5 – دیزارتریک ها
این دسته از افراد حتما باید به گفتار درمانی مراجعه کنند تا پزشک هایشا به آن در این مورد ها کمک ویژه کنند تا آنها هم روند بهبودی شان را به سرعت طی کنند.
گفتار درمانی می تواند به افراد کمک کند مثلا درباره ی کودکان می تواند به این کمک کند تا بتوانند راحت تر صحبت کنند.

مراقبت های تسکینی

یکی از راه هایی که باعث می شود به افراد کمک ویژه  شود تا بهبود پیدا کنند مراقبت های حمایتی و تسکینی می باشد . این شیوه ی درمان یک نوع روش سنتی محسوب می شود . تاثیر زیادی هم هم در نجات دادن افراد دارد.

این شیوه ی درمانی یک نوع نگرش سازمان جهانی هم محسوب می شود. در گذشته استفاده از روند درمانی مراقبت های تسکینی و حمایتی را در زمان آخر عمر و یا زمانی که از ان ها قطع امید میشد استفاده می کردند.

اما کاملا برعکس است و این روش را باید از لحظه ای که بیماری فرد تشخیص داده می شود انجام شود تا بیمار امید خود را از دست ندهد. وقتی امید بیار به زندگی و رمان خود زیاد شود روند بهبود او هم به مراتب بیشتر خواهد شد. و نیاز به درمان های او نسبت به قبل کمتر خواهد شد.

هدف از انجام دادن این نوع از روش های درمانی این است که :

1 – کم تر شدن و توانایی کنترل کردن علائمی که برای بیمار آزار دهنده است مثل : 1 – در 2 – استفراغ و حالت تهوع  3 – ایجاد شدن تنگی نفس در بیمار  و ....
افرادی که حتما باید مراقبت های تسکینی را انجام دهند 3 دسته هستند :

1 – گروه اول شامل آنهایی است که به بیماری های مزمن مبتلا هستند و این بیماری تاثیرات منفی زیادی هم در زندگی آنها خواهد داشت.

این گروه افرادی هستند که مبتلا به بیماری سخت سرطان هستند . افرادی که به بیماری هایی مثل بیماری های عروقی و مغزی و نارسایی های قلبی و اچ آی وی و یا ایدز  و اختلالات و نارسایی هایی که به صورت مزمن تنفسی هستند .

افراد نورودژنراتیو و بیماریهایی که ممکن است هر سالمندی به آن مبتلا شود. و نیاز دارند که این شیوه ی درمانی را حتما انجام دهند تا نسبت به درمان شدن خود ناامید نباشند. و کیفیت میزان امید به زندگی خود را از این طریق بالا ببرند.

2 – گروه دوم این افراد که به درمان از طریق این  نوع از روش درمانی نیاز دارند خانواده های افراد مبتلا به بیماری های سخت هستند آنها نیز امید خود را خیلی از جاها ممکن است که از دست بدهند و از نظر روحی و روانی و اقتصادی و حتی از لحاظ های اجتماعی تحت فشار قرار بگیرند.

3 – گروه سوم افراد که به این شیوه ی درمانی بسیار نیاز دارند پرسنل و پرستاران هایی هستند که به طور مستقیم با افراد در ارتباط هستند و آن هم با بیماریهایی که صعب العلاج هستند.

این طور پرستاران هم خیلی می توانند از لحاظ روحی آسیب ببینند بنابراین به این روش درمانی نیاز شدید دارند تا روحیه ای ان ها حفظ شود و بتوانند به خدمت رسانی خود ادامه دهند.

مراقبت های تسکینی

مراقبت پزشک معالج از زوال مغزی

این نوع از مراقبت ممکن کمی سخت و آزاردهنده باشد چرا که فردی که مبتلا می باشد ممکن است حرکاتی را از خودش نشان دهد که باعث ناراحتی پرستار و یا پزشک خودش بشود اما این را هم می دانیم که دست خودش نیست و به خاطر بیماری اش است.

اما این که افراد مبتلا توسط یک پرستار مراقبت شوند بسیار خوب است برای مثال به موارد زیر می توان اشاره کرد:
1 – خدمت کردن به بیمار و همراهی کردن او تا زمان بهبودی او و یا حداقل پیشرفت در بهبودی اش
2 – استحکام بخشیدن به رابطه های عاطفی بیمار با اطرافیان خود
3 – باعث می شود بیمار با کمک پرستار و پزشک معالج خود استقلال داشته باشد.
پرستار هایی که دارند از یک بیمار آلزایمری مراقبت می کنند احتمالا تجربه ی زیادی در کار خود دارند.

اما به طور کلی کسی را که برای پرستار مراقبت از یک بیمار آلزایمری انتخاب می کنیم باید فردی مجرب و با تجربه و همچنین با مهارت بالا باشد تا در مورد نگهداری از بیمار به مشکل بر نخورد . و یا حتی اگر به مشکل برخورد توانایی این را داشته باشد که روحیه ی خود را حفظ کند و مشکل را سریع و به راحتی حل کند.

مراقبت پزشک معالج از زوال مغزی

پرستار هایی که مراقبت از یک بیمار آلزایمری را بر عهده دارند موارد زیر را حتما باید رعایت کنند تا بتواننند به خوبی از پس بیمار خود بر بیایند:

1 – مراقبت از بیمار به صورت 24 ساعته

2 – توجه به تایم دقیق دارو های بیمار

3 – باید به اطرافیان بیمار کمک شود تا بتوانند روحیه خود را حفظ کنند و امید شان را زود و به راحتی از دست ندهند.

4 – برای مراقبت از بیمار از روش های درمانی جدید و به روز استفاده کند و فقط از روش های قدیمی استفاده نکند. استفاده از روش های جدید م تواند باعث فراخواندن بیمار به رعایت نکته های پزشکی کرده و به بهبود او بسیار کمک کند و تاثیر گذار باشد.

5 – از تمرین ها و تکنیک هایی استفاده کند که بتواند به آرامش بیمار کمک ویژه کند. و در صد بهبودی او را بالا ببرد.

6 -  پرستار باید حواسش باشد تا کار های روزمره ی فرد مبتلا را کنترل کند. به عبارت دیگر پرستار باید تمام وقت خود را صرف بیمار بکند.

7 – پرستار باید به استقلال بیمار آلزایمری کمک کند. و کارهایش را به او آموزش داد.

مراقبت پزشک معالج از زوال مغزی

کمک های انتقالی به بیمار

به طور کلی انتقال به معنی حرکت دادن بیمار از یک مکان به به مکان دیگر است. به محض این که اجازه از سمت پزشک صادر شود بیمار می تواند از خط تو خود خارج شود کمک های انتقالی هم شروع می شود و بیمار باید به مریض خود در انجام این کار کمک کند.

شخصی که مراقب بیمار است وضعیت بیمار را در طی هر روز بررسی می کند و گزارش کار خود را به پزشک معالج خود می دهد.

و در صورت نیاز وسایل و موارد مورد نیاز بیمار را برای او تهیه می کنند. بیشترین وسیله ای که معمولا برای این نوع از بیماران ضروری است مثل :

1 – صندلی چرخدار های سبک  دارای ترمز و دستگیره برای محافظت از بیمار و همچنین دارای قسمتی برای جای پای بیمار این مورد می تواند به بیمار بسیار کمک کند.

در مورد درمان بیمار هایی با این وضعیت این که بتواند قدرت خود را در حفظ ماهیچه ها پیشرفت دهد بسیار مهم است .

بنابراین به او تمرین هایی را می دهند تا ماهیچه های لو تقویت شوند. برای انجام یکی از این تمرین ها برای مثال باید:

اول این که بیمار به صورت صاف روی تخت خود بنشیند برای این که سطح زیر دست ها سفت باشد می توان از کتاب برای زیر دست هایش استفاده شود. مراقب بیمار باید حواسش باشد تا بیمار را تشویق کند تا بتواند روحیه اش حفظ شود.

کمک های انتقالی به بیمار

مشاوره های دیابتی

مدیریت کردن دیابت و بیماران دیابتی از نظر روانی می توان حتی به اندازه ی مدیریت کردن جسمی آنها تاثیر گذار باشد.

با توجه به مطالعات انجام شده متوجه می شویم که استفاده کردن از روش هایی که مشاوره در آن نقش دارند می توانند به کاهش دادن علائم مثل افسردگی کمک کند و مثلا مشاوره های آنلاین که در هر لحظه و در هر زمان از شبانه روز می توان از آن استفاده کرد.

با توجه به مطالعه هایی که انجام شده است این موضوع به دست آمده است که افرادی که به بیماری دیابت از نوع دوم آن  مبتلا هستند بیشتر در خطر هستند که به بیماری افسردگی مبتلا شوند. مشاوره های آنلاین هم مثل مشاوره های حضوری می توانند بازدهی و کارایی خوب خود را داشته باشند .

برای مدیریت دیابت چه نوع 1 باشد و چه نوع 2 باید انرژی زیادی را بابت آن صرف کرد  و یک پرستار یا مراقبی را پیدا کرد و از ان ها کمک خواست که انرژی کافی برای مراقبت از بیمار دیابتی را داشته باشد.

همان طور که گفته شد افرادی که به دیابت مبتلا می شوند امار شان برای بیماری دیابت بسیار بیشتر از افراد معمولی می باشد.

و افسردگی آنها نیز شدت بیشتری نسبت به بیماری افراد معمولی دارند. افسردگی اساسی نوعی از انواع افسردگی می باشد که باعث ایجاد تغییراتی در خلق  خوی بیمار مبتلا می شود که بیمار در تمام لحظه های خود غمگین است و علایق خود را برای ادامه دادن از دست میدهد.

افسردگی در واقع با تاثیرات بزرگی که روی عقل و ذهن بیمار می گذارد می تواند افکار مختلف و احساس های غم و نا امیدی را در بیمار به وجود بیاورد. حتی ممکن است که بیمار دیگر کار های روزمره ی خودش را هم انجام ندهد و بسیار ناامید شود.

و و فکر کند که این زندگی دیگر ارزشی ندارد و چرا باید آن را ادامه داد. بنابر این جزو بیماری های خطرناک که می تواند منجر به اتفاقات بدی بشود محسوب می شود. افسردگی یک ضعف نیست که انسان با احساس کردن این که افسرده شده است احساس خجالت و یا نا امیدی بکند.

این بیماری به راحتی از طریق جلسه های روان شناسی و راه حل های دارویی و یا حتی روان درمانی ها می تواند به طور کامل بهبود پیدا کند.

اما مدت زمانی که طول می کشد که روند بهبودی طی شود متفاوت است و بستگی به روحیه و قدرت بیمار مبتلا در حفظ خود و روحیه اش دارد.

مشاوره های دیابتی

از طریق علائم زیر که ممکن است برای افراد رخ بدهد می توان فهمید که فرد دارای افسردگی می باشد.

1 – این نوع از بیماریها به طور مداوم احساس خستگی می کنند  و انرژی ای برای انجام کار های معمولی روزمره ی خود ندارند.
2 – این افراد در تمام لحظه های خود اضطراب دارند و یا احساس آشفتگی و بی قراری دارند.
3 – این افراد نسبت به خود احساس بی ارزشی می کنند و یا اگر کاری را انجام دهند مدام خودشان را سرزنش می کنند.
4 – این افراد احساس غم می کنند و مدام گریه می کنند و احساس پوچ بودن دارند و نسبت به همه چی نا امید هستند.

5 – این افراد به مرور زمان کم اشتها می شوند  و وزن شان کم و کم تر می شود.

6 – برخی دیگر دچار پرخوری می شوند و وزن ان ها افزایش پیدا می کند . در واقع اصل موضوع این است که هر دوی این موضوع ها خوب نیست و می تواند به بیمار مبتلا ضرر برساند.

7 – اختلال ایجاد شدن در خواب بیمار مبتلا به دیابت  برای مثال کم و زیاد شدن خواب او و همان طور که می دانیم بیداری زیاد می تواند اختلال های دیگری برای انسان ایجاد کند.

8 – در فکر کردن ان ها اختلال هایی ایجاد می شود یعنی نمی توانند درست فکر کنند و در نتیجه گیری های خود مدام دچار مشکل می شوند. حتی ممکن است که در به یاد اوردن موارد نیز به مشکل بر بخورند.

9 – این افراد  در طی این دوران خیلی به مرگ و خودکشی کردن و به عواملی که به این موضوع مربوط است فکر می کنند. در بعضی از افراد که روند بیماری شدید تر بود و حاد  تر است افراد حتی اقدام خودکشی هم می کنند.

10 – برای این افراد علاوه بر مشکل های ذهنی مشکل های روحی و جسمی هم ممکن است رخ بدهد. مثلا کمر درد شدن و یا سردرد های غیر قابل تحمل

11 – این افراد خیلی زود عصبانی می شوند و کنترل خود را از دست می دهند . تحریک پذیر هستند و به کوچکترین حرف یا موضوع واکنش نشان می دهند.

12 – این نوع از افراد علاقه های خود را نسبت به چیزی هایی که در گذشته برای ان ها خیلی جذاب و جالب بوده است را هم از بین می برد.

برای مثال فرد نسبت به نیاز های جنسی خود بی میل می شود. و یا اگر در گذشته به ورزش و یا کارهای دیگر علاقه داشته است دیگر دوست ندارد آن ها را انجام  دهد و میل و رغبتی برای ادامه به ان ها و کار های ثابت گذشته ی خود ندارد.

برای بسیاری از افراد این بیماری انقدر شدید و سخت است که فرد را از انجام دادن کارهای روزمره اش هم می اندازد. مثلا به مدرسه رفتن و رفتن به سر کار و حضور در اجتماع ها و و....
در اینجا پرستار ها در منزل می توانند به کمک شما بیایند و با تجربه ای عالی ای که در این زمینه ها دارند به شما کمک های ویژه ای کنند و روند بیماری شما را به سمت بهبودی و پیشرفت پیش ببرند.

خوبی پزشک در منزل این است که هر زمان شما بخواهید می توانید سوال های خود را در هر موردی از پزشک خود بپرسید و بدن منتظر شدن در مطب های شلوغ و .... پاسخ سوال های خود را بگیرید.

مشاوره های دیابتی

مراقبت کردن از زخم بستر در منزل

زخم بستر را می توانید با نام های دیگر مثل بد سور و یا زخم فشاری هم بشناسید . این بیماری به تغییر ها  و ضایعه هایی گفته می شود که در اثر فشار بر قسمت های بدن در همان ناحیه ها ایجاد می شود. زخم بستر معمولا جاهایی ایجاد می شود که زیر آن یک استخوان وجود دارد و یا به عبارتی ان جاهایی که زیر آنها سخت و سفت می باشد.

زخم افراد در افرادی می تواند ایجاد شود که مدت زمان طولانی ای را در یک وضعیت گذراند اند  و نتوانستند وضعیت خودشان را از آن حالت تغییر بدهند .

مثلا این بیماری می تواند در افرادی که فلج شده اند و توانایی حرکت را ندارند رخ بدهد و یا ممکن است به خاطر سن زیاد شخص و ضعفی که ممکن است داشته باشد ایجاد شود.

زمانی که یک پرستار از یک بیمار مبتلا به زخم بستر مراقبت می کند بیشتر وقت ها بیمار را روی یک ملحفه قرار می دهد این کار باعث کشیده شدن پوست می شود چرا که اگر پوست بیمار عرق کند و  کشیده شود به علت این که بیمار خیلی ضعیف شده است آسیب پذیری به بدن او هم بیش تر از هر زمان دیگری است .

مراقبت کردن از زخم بستر در منزل

زخم بستر را از 4 علامت می توان تشخیص داد:

1 – پوست قرمز تر از هر زمان دیگری می شود و پوست بدن به طور کلی گرم می شود به طوری که این گرما از حالت های اولیه خود بسیار بیش تر است . همچ چنین می تواند با خارش و یا سوزش هم همراه باشد.

2 – کم کم یک زخم قرمز و به صورت فرو رفته ایجاد می شود و یا حتی ممکن است که در رد  آن ها یک تاول به وجود بیاید.

3 – به خاطر آسیبی که به پوست وارد می شود این نوع از زخم شباهت به یک گودال دارد و کم کم می توان چربی زیر پوست را مشاهده کرد.

4 – به طور کلی آسیب های شدیدی به پوست وارد می کند و یا حتی ممکن است که باعث عفونت های پوستی بشود.

پرستار ها با رعایت کردن موارد زیر به بیمار خود در این زمینه ها کمک می کنند:

1 – کم کردن فشار به نقاطی که زخم بستر در ان ها ایجاد شده است. در واقع این موضوع مهم ترین نکته است و باید آن فشار مبتدی که باعث شده است زخم ایجاد بشود را کاملا از بین ببریم.

2 – جا به جایی بیمار به صورت مکرر : پرستار در این مورد بسیار می تواند کمک حال بیمار خود باشد به طوری که تمام وقتش را برای او بگذارد . در این شرایط پزشک یا پرستار مراقب بیمار باید هر چن دقیقه یک بار بیمار را حرکت دهد تا از ان حالت یکنواختش خارج شود.

3 – استفاده کردن سطح هایی که که به عنوان حمایت کننده آنها را می نامند. برای مثال اگر روی تخت می خوابید یک بالش را پشت خود قرار دهید و به یک سمت بخوابید و در این صورت از ان بالش به عنوان یک حمایت کننده استفاده کرده اید.

پرستار ها با رعایت کردن موارد زیر به بیمار خود در این زمینه ها کمک می کنند:

4 – خارج کردن بافتی که در اثر زخم بستر آسیب دیده است. این کا را با انجام دادن راه های زیر می توان انجام داد:

1 – با استفاده از عمل های جراحی مختلف که در این روش بافت آسیب دیده را خارج میکنند.
2 – استفاده از وسایل شست و شویی که تحت فشار هستند و یا استفاده از نوع خاصی از پانسمان ها که باعث می شود پوست آنها کنده شود.
3 – استفاده از مواد شیمیایی خاص  که عمل کرد آنها مثل آنزیم هاست  و می توانند در نهایت بافت های مرده را در خود حل کنند.

پرستار ها با رعایت کردن موارد زیر به بیمار خود در این زمینه ها کمک می کنند:

انواع تزریق ها در منزل توسط دکتر در منزل در تهران

یکی از انواع این تزریق ها  تزریق های وریدی نام دارد که باعث میشود مواد مورد نیاز زودتر وارد بدن بیمار بشود . این روش ها ی تزریقی و این نوع از تزریق ها زمانی اتفاق می افتد که فرد در شرایطی سخت و حاد قرار داشته باشد.

برای این که این کار را انجام بدهند با استفاده از سوزن و سرنگ سوزن را به رگ های زیر جلدی وارد می کنند .

این رگ ها نزدیک ترین رگ ها به پوست هستند به همین علت کم سرعت انتقال بالایی دارند.  و دارو ها را با سرعت بسیار بالا میتواند از طریق جریان خون و با همین طور بافت ها به بدن برساند.

انواع تزریق ها در منزل توسط دکتر در منزل در تهران

سونداژ کردن در منزل

یکی از سونداژ ها یی که معمولا پرستار های مراقب برای بیمار های خود استفاده می کنند و تقریبا ضروری هم هست استفاده و وصل کردن سونداژ های ادراری می باشد.

این نوع از سونداژ ها را برای بیمار هایی استفاده می کنند هیچ کنترلی بر روی ادرار خود ندارند. و در مثانه ی آنها انسداد هایی ایجاد شده که آنها به راحتی نمی توانند عمل تخلیه ی ادرار خود را انجام دهند .

جنس این نوع از پسوند ها می تواند از پلاستیک های پی وی سی و یا سیلیکون باشد و یا از جنس لاستیک باشد.

استفاده از سوند در منزل می تواند خوبی ها وبدی هایی داشته باشد این موارد عبارت اند از :
1 – زنانی که با استفاده از سوند مثانه تخلیه می شود یک تسکین خوبی برای مثانه که از حالت پر به حالت خالی در آمده است ایجاد می شود.

2 – این که کلیه ها و مثانه ی شخص بیمار چه طور عمل می کند را نشان می دهد.
3 – اگر در ادرار مشکل و یا عفونت هایی وجود داشت سریع می توان متوجه آن شد.

معایبی که استفاده از سوند در منزل می تواند برای شخص بیمار داشته باشد:

1 – بیمار ممکن است که هر بار سوند را عوض می کند  احساس ناراحتی و درد داشته باشد در رافع هر چه بیشتر بیمار از سوند استفاده کند شدت ناراحتیی ای که بابت این موضوع دارد بیشتر و بیشتر می شود. این احساس ناراحتی می تواند به خاطر سوزشی باشد که در هنگام ادرار برای فرد بیمار ایجاد می شود.

2 – سوند می تواند منجر به ایجاد عفونت هایی بشود البته طی چندین هفته طول می کشد که این عفونت ایجاد شود اما بعد از آن برای بیمار بسیار سخت و دردناک خواهد بود.

3 – سوند ها همچنین می توانند منجر به آسیب های پوستی شوند و درد هایی را در آن ناحیه ها که سوند وصل شده است ایجاد کنند.

تراشه گذاری در منزل توسط پزشک معالج

تراکستومی یا تراشه گذاری یک راهی است که از طریق ان یه لوله در زیر گلو قرار داده می شود و در واقع یک راه هوایی جدید برای بیمار باز می شود. تراکستومی به این بستگی دارد که بیماران را لازم داشته باشد یا نه بنابر این دو دسته است دائم و موقتی خوبی هایی که این تراشه ها دارند :

1 – یک نوع راه هوایی است که از نظر اطمینان می شود گفت 90 درصد مطمئن است .
2 – در بیمار هایی که شیوه ی تنفس ان ها از دستگاه های مکانیکی بوده است راه مطمئن و با کارکردی عالی می باشد.
3 – از ورود مواد اضافی به ریه ها نیز جلوگیری می کند و مانغ این کار می شود.
سپس ترا کستومی را با استفاده از یک نوار نازک دور گردن محکم می کنند و یک کاف به آن وصل می کنند. این کاف لازم است که پر از هوا باشد تا از خروج آن جلوگیری شود.

تراشه گذاری در منزل توسط پزشک معالج

تعرفه های خدمات پزشکی و دکتر در منزل در تهران

تعرفه ها و هزینه های پزشکی در هر خدمات متفاوت است.
1 – هزینه های ویزیت پزشک های عمومی 
2 – هزینه های ویزیت پزشک های متخصص 
3 – هزینه های ویزیت پزشک های فوق تخصص 
4 – هزینه های سونو گرافی توسط پزشک های متخصص 
5 – هزینه ی سونوگرافی های داپلر  توسط یک پزشک متخصص 
6 – هزینه های رادیولوژی 
7 – هزینه های تزریق سرم 
8 – هزینه های پانسمان معمولی.
9 – هزینه ی پانسمان های زخم بستر
10 – هزینه های سونداژ کردن مثانه 
11 – هزینه های کشیدن بخیه ها 
12 – هزینه ی آزمایش ها خون : هزینه ی نمونه گیری و فرستادن آن به آزمایشگاه متفاوت است.
13 – هزینه های نوار قلب گرفتن 
14 – هزینه های فیزیوتراپی در منزل
15 – هزینه های درمان های گفتار درمانی

تعرفه های خدمات پزشکی و دکتر در منزل در تهران


16 – هزینه های کاردرمانی در منزل 
17 – هزینه های  تزریق های عضلانی و وریدی 
18 – هزینه های تزریق کردن دارو های بیمار به وسیله ی میکرو تست ها  
19 – هزینه های  تزریق کردن دارو در سرم و یا تزریق کردن آن به داخل آنژیوکت 
20 – هزینه های تزریق مستقیم سوزن های وریدی 
21 – هزینه های برقرار کردن خط های وریدی و وصل کردن آن با آنژیوکت  برای بزرگسالان 
22 – هزینه های نصب کردن سوزن های ورید 
23 – هرینه های  پانسمان کردن زخم بستر های سوختگی (فقط یک زخم )  
24 – هزینه های پانسمان کردن زخم بستر  و یا سوختگی ها ( دو زخم و یا بیش تر 2 زخم) 
25 – هزینه های پانسمان کردن زخم بستر ها ی سوختگی یک زخم 
26 – هزینه های پانسمان کردن زخم بستر های سوختگی برای دو زخم و یا بیشتر 
27 – هزینه های انجام دادن تست های قند خون 
28 – هزینه های تعویض کردن باتل های سرم ها 
29 – هزینه های انجام دادن عمل های انما به همراه توشه ی رکتال ان
30 – هزینه های توشه های رکتال.
31 – هزینه های شست و شو دادن معده  و یا سوندهای فولی 
32 – هزینه های خارج کردن سوندهای فولی از آنژیوکت ها و تخلیه ی درن
33 – هزینه های چک کردن سوندهای فولی با معده و آنژیدکت آن 
34 – هزینه های کمک کردن به جراح ها بعد از نیم ساعت به ازای هر 15 مین 
35 – هزینه های کمک کردن به اجرا  بابت افدام هی پزشکی ای که انجام می دهد 
36 – هزینه های انجام دادن پانسمان های تراکئوستومی 
37 – هزینه های باز کردن گچ با استفاده از دستگاه ها 
38 – هزینه های حضور داشتن پزشک و پرستار ها در کنار بیمار  در صورتی که به آن نیاز داشته باشد  به ازای هر ساعت

تعرفه های خدمات پزشکی و دکتر در منزل در تهران

نتیجه گیری

همانطور که بالاتر راجب این موارد صحبت کردیم می توانی از آن ها این نتیجه را بگیریم که دکتر در منزل در تهران و کادر های درمانی آن ها می تواند بسیار مفید تر و تاثیر گذار تر در روند بهبودی ما باشند .

نتیجه گیری

همچنین می توان به راحتی از آنها هر سوالی که در ارتباط با بیماری مان داریم بپرسیم و هم این که از هدر رفتن وقت و  گذراندن وقت خود در ترافیک های شلوغ و اعصاب خورد کن و همچنین مطب های شلوغ جلوگیری کرده ایم .