قیمت پرستار تمام وقت

در این مقاله قصد داریم به طور مفصل در رابطه با قیمت پرستار تمام وقت به بحث و بررسی بپردازیم و اطلاعات مفید و سودمندی در اختیار شما مخاطبین گرامی قرار دهیم، پس از شما دعوت می کنیم تا پایان ما را همراهی نمایید.

قیمت پرستار تمام وقت

مجموعه آلفا طب با اخذ مجوز رسمی از دانشگاه علوم پزشکی ایران و وزارت بهداشت ، درمان و آموزش پزشکی و با در اختیار داشتن کادر متخصص و مجرب آماده است تا در سریع ترین زمان ممکن برای ارائه خدمات پزشکی و پیرا پزشکی در منزل یا محل کار شما در کنار شما باشد.

تمامی پرسنل دارای مدارک و تضامین کافی نزد شرکت می باشند.

*پوشش دهی کلیه مناطق تهران

*نازل ترین قیمت و بهترین کیفیت

*امکان صدور گواهی برای ارائه به بیمه درمانی شما

 

 

 

همان طور که همه واقف هستید، سلامتی مهم‌ترین و اساسی ترین حقیقت زندگی محسوب می شود که بدون داشتن آن، لذت بردن از بهترین و شیرین‌ترین اتفاقات در دوران زندگی غیر ممکن خواهد بود.

کمک در جهت بالا بردن سلامتی و کیفیت زندگی سالمندان، بازگرداندن سلامتی از دست رفته بیماران و هم چنین حفظ شادی، نشاط و سلامت کودکان جزء اصول اولیه و خط مشی خدمات پرستاری در منزل بوده و به همین خاطر کمک‌های مورد نیاز برای فراهم کردن و داشتن یک زندگی ایده‌آل را در اختیار شما خوبان قرار می‌دهند. 

استفاده بهینه از امکاناتی که در اختیار داریم مانند گرفتن یک پرستار خوب تمام وقت برای نگهداری از سالمند و یا کودک ما می تواند هم در تربیت کودک مثمر ثمر باشد و هم در ایجاد محیطی شاد و سالم برای افراد سالمند باشد.

لازم به ذکر است که شرکت آلفاطب در زمینه ی خدمات پرستاری در زمره ی بهترین ها می باشد و با داشتن نیروهای با دانش و ماهر می تواند آن چه را که شما خواهان آن می باشید، به صورت مطلوبی در اختیارتان قرار دهد، بنابراین توصیه می کنیم که از تجارب گران مایه ی آن ها استفاده نمایید.

قیمت پرستار تمام وقت

ما در این مقاله قصد داریم ابتدا ضرورت حضور یک پرستار در منزل را مورد بررسی و تجزیه تحلیل قرار دهیم و در ادامه به شرحی کامل از خدمات ارائه شده این افراد بپردازیم، سپس عوامل موثر و تاثیرگذار بر قیمت پرستاری در منزل و به خصوص قیمت پرستار تمام وقت را تشریح نماییم.

در شروع به ذکر سوالاتی چند و طرح موضوعاتی در ارتباط با قیمت پرستار تمام وقت خواهیم پرداخت و به دنبال آن به شرح جامع و کاملی از آن ها می پردازیم، پس با ما باشید:
خدمات پرستاری در منزل چیست و چه مواردی را شامل می‌شود؟
فواید استفاده و بهره گیری از پرستار سالمند در منزل چیست؟
مهم‌ترین فاکتورهای تاثیرگذار بر روی قیمت پرستار تمام وقت در منزل چه می باشند؟
تعرفه و قیمت پرستار تمام وقت در منزل
مزیت های استفاده از خدمات پرستاری تمام وقت در منزل چیست؟
وظایف و مسئولیت های پرستار شبانه روزی سالمند به چه صورت می باشد؟
خدمات پرستار شبانه روزی بیمار به چه صورت می باشد؟
وظایف و مسئولیت های پرستار شبانه روزی کودک در منزل به چه صورت می باشد؟
چگونگی استخدام پرستار شبانه روزی به صورت تمام وقت 
هزینه و قیمت پرستار تمام وقت در منزل به چه صورت می باشد؟
عوامل موثر بر قیمت پرستار تمام وقت و تعرفه خدمات پرستاری در منزل چیست؟
 قیمت پرستار تمام وقت سالمند در منزل؛ پرستاری، مراقبت و نگه داری ویژه از قشر سالمند 
قیمت پرستار تمام وقت سالمند در منزل؛ پرستاری، مراقبت و نگه داری ویژه از قشر سالمند 
عمده ترین فعالیت های منحصر به فرد پرستار تمام وقت سالمند چیست؟
بررسی هزینه و قیمت پرستار تمام وقت برای کودک
سخن پایانی در رابطه با قیمت پرستار تمام وقت

قیمت پرستار تمام وقت

خدمات پرستاری در منزل چیست و چه مواردی را شامل می‌شود؟

حرکت سریع و رو به جلوی زندگی و وجود مشغله‌های زیاد، جزو مهم ترین و اصلی‌ترین شاخص های دنیای مدرن امروزی بوده و همین موضوع موجب به وجود آمدن مسائل و مشکلات متعدد و بسیار برای افرادی با شرایط خاص گردیده است.

در این میان خانواده‌هایی که با مشکل بیماری یکی از افراد خود دست‌وپنجه نرم می‌کنند، از جمله گروه‌هایی می باشند که شرایط زندگی خاصی داشته و در زمینه‌های گوناگون دچار مشکل می گردند.

همان‌گونه که می‌دانید مراقبت‌های لازم پس از مرخص شدن از بیمارستان، مهم‌ترین قسمت از پروسه ی درمان بیماران به حساب می آید و به همین خاطر کوچک‌ترین اختلال در این دوره، بهبودی بیماران را به تعویق می اندازد و در مواقعی نیز باعث بروز مشکلات جبران ناپذیر برای این قبیل افراد می شود.

تحمل محیط بیمارستان برای خیلی از افراد سخت و دشوار می باشد و بازگشت به منزل و ادامه ی درمان در فضای آرامش‌بخش آن، یکی از مهم ترین و اصلی‌ترین خواسته‌های این گونه افراد محسوب می‌شود.

در یک چنین شرایطی، عدم تخصص لازم برای پرستاری و مراقبت از بیمار از یک طرف و نداشتن وقت لازم و کافی برای پرستاری از طرف دیگر، موجب بروز نگرانی در اطرافیان بیمار می شود و آن ها را برای مرخص کردن بیمارشان از بیمارستان دچار تردید می‌نماید.

خدمات پرستاری در منزل چیست و چه مواردی را شامل می‌شود؟

اینجاست که پرستار در منزل به یاری شما می آید و با ارائه ی خدمات تخصصی و مورد نیاز، امکان ادامه ی پروسه ی درمان در منزل را فراهم نماید.

خدمات پرستاری در منزل جزء بهترین خدمات ارائه شده در بخش سلامت به‌شمار می‌آید که در کنار بهبود شرایط زندگی برای بیماران و نیز اطرافیان آن‌ها، تاثیر خیلی زیادی در تسریع روند بهبودی و هم چنین ایده‌آل نمودن شرایط آن ها بر جا خواهد گذارد.

خدمات پرستاری در منزل برای بیماران، مشتمل بر طیف وسیع و گسترده ای از خدمات را می‌گردد و شما با اطمینان خاطر و خیالی آسوده می‌توانید کلیه امور مرتبط با بیمار خود را به پرستار وی بسپارید و بدون هیچ گونه نگرانی، روند عادی زندگی خود را دنبال نمایید.

از جمله خدماتی که در این رابطه به بیماران ارائه می‌گردد، تزریقات در منزل می باشد که باعث می شود، زحمت مراجعه به مراکز درمانی را از روی دوش شما و بیمارتان برداشته گردد.

با بهره گیری از خدمات تزریقات در منزل، دیگر احتیاجی به حضور در مراکز درمانی و صرف نمودن وقت و انرژی زیاد نخواهید داشت و به‌آسانی می‌توانید این خدمات را در منزل دریافت دارید.

حضور در بیمارستان‌ها و سایر مراکز درمانی، خطر ابتلا به انواع بیماری‌های عفونی و هم چنین ویروسی را افزایش می‌دهد که به کمک خدمات پرستاری و تزریقات در منزل می‌توانید این ریسک را از میان بردارید و سلامتی بیمارتان را تضمین کنید.

پیگیری منظم و مرتب مراقبت‌ها و اقدامات درمانی بیمار نیز جزء وظایف پرستار در منزل می باشد و شما می‌توانید با خیالی راحت، این مسئولیت خطیر را به پرستاری که به استخدام درآوره‌اید، سپرده و خود مشغول کارهای شخصی و روزمره تان شوید.

کارهایی مانند مصرف سر وقت و به موقع داروها، کنترل قند و هم چنین فشار‌خون از جمله مهم‌ترین وظایف و مسئولیت های پرستار بیمار در منزل می باشد و تاثیر خیلی زیادی در تسریع روند بهبودی بیماران بر جای خواهد گذاشت.

به جز موارد موارد گفته شده، انجام تمرینات فیزیوتراپی بیمارانی که برای بهبودی خود احتیاج به پیگیری دقیق و منظم این جلسات تمرینی دارند، نیز، جزء خدمات پرستاری در منزل به حساب می آید که شما را از مراجعه به مراکز فیزوتراپی و هم چنین انتظار در صف‌های طولانی بی‌نیاز می‌کند.

از جمله خدمات دیگری که پرستاران در منزل به شما ارائه می‌نمایند، می‌توان به انجام کارهای شخصی و نیز نظافت بیماران اشاره کرد.

این افراد، وظیفه ی انجام این امورات را نیز بر دوش داشته و تلاش خود را برای برطرف نمودن نیازهای ریز و درشت بیمار به‌کار می‌بندند.

شرکت آلفاطب در زمینه ی خدمات پرستاری بهترین می باشد که می تواند پرستاران با تجربه ای را به شما معرفی نماید تا وظایف مربوطه را به خوبی به انجام رسانند.

غیر از بیماران، گروه دیگری از افراد نیز هستند که برای داشتن بالاترین کیفیت زندگی و ادامه حیات به بهترین صورت ممکن، نیاز به پرستاری و مراقبت‌های خاص پیدا می کنند.

این گروه، سالمندانی می باشند که در خیلی از زمینه‌ها نیاز به کمک خواهند داشت و بدون دریافت این کمک‌ها، از داشتن یک زندگی مطلوب محروم خواهند بود. شرایط زندگی در عصر کنونی، امکان پرستاری و مراقبت مداوم از سالمندان را برای اکثر افراد غیرممکن کرده و آن ها را در این زمینه با مشکلات متعدد و بسیاری مواجه نموده است.

ممکن است، در نگاه اول، سرای سالمندان گزینه ای بسیار خوب و مناسب برای این قبیل افراد به‌ نظر برسد؛، ولی با بررسی دقیق‌تر این مسئله به این نتیجه خواهید رسید که این اقدام می تواند به روحیه ی فرد سالمند و حتی روابط خانوادگی شما آسیب‌های جبران ناپذیری وارد سازد.

در این گونه مواقع، استخدام یک پرستار سالمند و گرفتن کمک تخصصی از این شخص، نه‌فقط دغدغه ی شما را در این رابطه برطرف خواهد کرد، بلکه کمک قابل توجه و خیلی موثری نیز در بهبود شرایط سالمندتان خواهد نمود.

خدمات پرستاری در منزل چیست و چه مواردی را شامل می‌شود؟

فواید استفاده و بهره گیری از پرستار سالمند در منزل چیست؟

حضور داشتن پرستار سالمند در منزل، می‌تواند بزرگ‌ترین کمک را به شخص سالمند کرده و نیازهای وی را در همه ی زمینه‌ها برطرف سازد.

هم چنین روابط اجتماعی مناسب یا به عبارت بهتر داشتن یک همدم، از جمله مهم‌ترین نیازهای افراد سالمند به حساب می آید و نقش بسزا و خیلی زیادی در کیفیت زندگی این گونه افراد ایفا می نماید. وجود یک پرستار خوب در منزل می‌تواند این نیاز سالمندان را به بهترین وجه ممکن پاسخ داده و مشکل تنهایی این عزیزان را نیز برطرف سازد.

به همراه نیازهای روحی، نیازهای جسمی هم از اهمیت بسیار بالایی برخوردار می باشد و برطرف نمودن آن‌ها جزء وظایف و مسئولیت های اصلی پرستار به‌شمار می‌رود.

کارهای مربوط به نظافت شخصی سالمندان و اموراتی مانند استحمام نیز جزء برنامه هایی می باشند که سالمندان در خیلی از موارد به علت مشکلات و هم چنین ناتوانی‌های جسمی قادر به انجام آن‌ها نمی باشند.

در یک چنین شرایطی با کمک گرفتن از یک پرستار سالمند خوب می‌توانید این امورات را به وی سپرده و شرایطی مناسب و ایده آل را برای سالمندان خود فراهم نمایید.

محدودیت‌های حرکتی افراد سالمند در خیلی از اوقات، مانع از رسیدگی آن ها به امور منزل می گردد و گرفتن کمک از دیگران را به یک امر لازم و ضروری تبدیل نموده است.

پرستار سالمند در خانه، کمک‌های لازم را در این زمینه به سالمندان ارائه کرده و شرایط مطلوب و ایده‌آلی را برای آن ها فراهم می کند.

فواید استفاده و بهره گیری از پرستار سالمند در منزل چیست؟

در کنار همه ی این موارد، مراقبت‌های پزشکی یکی از مهم ترین و اساسی‌ترین نیازهای سالمندان می باشد، بنابراین وجود یک پرستار برای انجام این گونه کارها جزء ملزومات و نیازهای ضروری آن ها محسوب می شود.

پرستاری که برای مراقبت و نگه داری از سالمند خود استخدام می‌کنید، با داشتن اطلاعاتی جامع و تخصصی در این رابطه، مراقبت‌های مورد نیاز را از سالمندتان به‌عمل خواهد آورد و خدمات مناسب و خوبی را به وی ارائه می‌دهد.

نکته ی دیگری که باید در ارتباط با خدمات نگهداری سالمند در منزل به آن اشاره داشته باشیم، انجام امور اداری مختلف توسط پرستار سالمند می باشد که البته این گونه خدمات درصورت تمایل سالمندان و خانواده‌های آن ها ارائه می گردد و گره‌گشای خیلی از مشکلات آن ها خواهد شد.

شرکت آلفاطب با داشتن کادر پرستاری مجرب و خبره می تواند نیاز شما را در جنبه های مختلف تامین نماید.

هم چنین پرستار کودک در منزل جزء خدمات نگهداری بسیار محبوب به‌شمار می رود که درخواست های بسیار زیادی برای آن وجود دارد.

پدر و مادری که به عللی چون مشغله های کاری، قادر به مراقبت و پرستاری از کودک خود نیستند و ترجیح می‌دهند کودکشان در منزل و محیط آشنای همیشگی حضور داشته باشد، با استخدام کردن پرستار کودک در منزل می‌توانند خواسته ی خود را محقق نموده و شرایط دلخواهی را برای فرزند خود رقم زده و فراهم آورند.

پرستار فرزندتان، کلیه وظایف مربوط به کودکتان را متقبل کرده و زمینه را برای زندگی و رشد هرچه‌بهتر او مهیا و فراهم می‌سازند. کارهایی مانند تغذیه، استحمام، مراقبت و پر کردن اوقات فراغت، مهم‌ترین و اصلی ترین وظایف پرستار کودک در منزل به‌شمار می آید و در اولویت کاری وی قرار می گیرند.

دریافت خدمات نگهداری کودک در منزل خیال شما را از بابت فرزندتان آسوده کرده و رسیدگی به مشغله‌های شغلی را برای شما امکان پذیر می‌سازد.

مهم‌ترین فاکتورهای تاثیرگذار بر روی قیمت پرستار تمام وقت در منزل چه می باشند؟

در رابطه با قیمت پرستار تمام وقت باید خاطر نشان کنیم که فرقی نمی‌کند شما کدام‌یک از خدمات پرستاری در منزل را انتخاب کرده باشید؛ چه پرستار کودک در منزل استخدام نموده باشید، چه پرستار سالمند و چه پرستار بیمار، به هر حال هر کدام از این خدمات بهای مشخصی دارد و هزینه ی خاصی را برای شما به‌ همراه خواهد داشت. تفاوت‌های موجود در هزینه ی خدمات ارائه شده، تحت تاثیر 3 عامل مشخص قرار می گیرند که این عوامل عبارت است، از:

مهم‌ترین فاکتورهای تاثیرگذار بر روی قیمت پرستار تمام وقت در منزل چه می باشند؟

مدت زمان ارائه ی خدمات

نخستین و مهم‌ترین موضوع که در تعیین هزینه ی خدمات پرستاری و نگه داری در منزل تاثیر دارد و در تعرفه ی خدمات پرستاری در منزل سال 99 نیز مدنظر قرار گرفته است، فاکتور زمان می باشد.

اولین موضوعی که در زمان استخدام پرستار برای انجام مراقبت‌های گوناگون در منزل بایستی در مورد آن به توافق برسید، ساعت های کاری وی و بازه ی زمانی مورد نظر شما برای کسب خدمات مختلف می باشد.

این‌که پرستار شما در چه ساعاتی از شبانه‌روز بایستی مشغول به‌کار باشد و مراقبت‌های مورد نظر برای چه مدتی ادامه می یابند، نقش خیلی مهمی در تعیین هزینه ی خدمات پرستاری، مراقبت و نگه داری در منزل خواهد داشت.

در بعضی از موارد، شما احتیاج به یک پرستار پاره‌وقت خواهید داشت و مسلما هزینه‌ای که برای این شخص پرداخت خواهید نمود با قیمت پرستار تمام وقت که انتظار خدماتی را از او دارید، می باشد.

بازه ی زمانی نیز از جمله عواملی است که تاثیر قابل ملاحظه و بسیار زیادی در هزینه‌ای که برای خدمات پرستاری، مراقبت و نگه داری در منزل می‌پردازید، بر جا می گذارد.

بسته به‌ این‌که خدمات مورد نیاز شما در بازه ی زمانی کوتاه‌مدت ارائه گردد، یا این گونه خدمات مراقبتی در بلند مدت دریافت شود، هزینه‌های پرداختی‌ شما نیز متغیر خواهد بود و در نتیجه مبالغ متفاوتی را شامل خواهد شد.

مدت زمان ارائه ی خدمات

نوع خدمات ارائه شده

فاکتور خیلی مهم دیگر که در تعیین هزینه ی خدمات مراقبتی در منزل مطرح می باشد و در تعیین تعرفه ی خدمات پرستاری در منزل سال ۹۹ نیز منظور گردیده است، نوع خدمات ارائه شده از سوی پرستاران می باشد.

به طور کلی خدمات پرستاران و مراقبان در خانه به دو دسته کلی زیر تقسیم می شود که هر کدام از این خدمات نیز هزینه ی مشخصی را شامل می گردند:
خدمات درمانی
خدمات مراقبتی
اگر پرستاری را که قصد استخدام آن را دارید، وظیفه ی ارائه خدمات درمانی گوناگون برای بیمار، کودک و یا سالمند شما را بر عهده داشته باشد، لازم است، تعرفه ی مشخصی را برای این خدمات بپردازید.

این خدمات شامل موارد زیادی می‌گردند که بعضی از آن‌ها عبارت است، از: انواع پانسمان و تزریقات در خانه، سازماندهی و هم چنین رسیدگی به مصرف منظم و مرتب داروها، فیزیوتراپی، کنترل فشار خون و سایر علائم و نشانه های حیاتی.

به همراه خدمات درمانی، خدمات دیگری هم هستند که مربوط به مسائل غیر پزشکی می شود و طیف بسیار وسیع و گسترده ای از مراقبت‌ها را شامل می‌گردند.

رسیدگی به کارها و امور شخصی و نظافتی گیرنده ی خدمات، کارهای مربوط به نظافت خانه، پر کردن اوقات فراغت و نیز فراهم آورن شرایط مطلوب و ایده‌آل برای شخص مورد نظر، از جمله خدمات پرستاری- مراقبتی ارائه شده از سوی پرستار در منزل می باشد و تعرفه‌های مشخصی را برای دریافت آن‌ها بایست پرداخت گردد.

موقعیت مکانی و جغرافیایی گیرنده ی خدمات مراقبتی

عامل مهم دیگری که بر روی هزینه ی پرستار در منزل و به عنوان مثال قیمت پرستار تمام وقت تاثیرگذار بوده و در خیلی از موارد اهمیت آن نادیده گرفته می‌شود، موقعیت مکانی و جغرافیایی گیرنده ی خدمات می باشد.

موقعیت مکانی فرد گیرنده به علت تغییراتی که در هزینه‌های جانبی پرستار در منزل به وجود می آورد، حائز اهمیت بوده و تعرفه‌های خدمات پرستاری و مراقبت در منزل را تحت تاثیر خود قرار می‌دهد.

هزینه‌هایی که شخص پرستار برای حضور در محل کارش بایستی بپردازید تاثیر مستقیمی بر درآمد وی خواهد داشت و همین مسئله نیز اثری تعیین‌کننده بر هزینه‌های پرداختی شما بر می گذارد که باید به آن توجه و دقت داشت.

تعرفه و قیمت پرستار تمام وقت در منزل

یکی از مهم‌ترین دغدغه‌هایی که در رابطه با دریافت خدمات پرستاری و نگه داری در منزل برای افراد مطرح می شود، هزینه ی این خدمات و بار مالی ناشی از آن می باشد.

علاوه بر عواملی که در قسمت قبلی شرح دادیم و به آن پرداختیم، تعرفه‌های مشخص شده از طرف وزارت بهداشت نیز نقش بسزا و تعیین‌کننده‌ای در هزینه ی این خدمات بر جای گذاشته و آن‌ها دچار تغییر و نوسان می‌کنند.

تعرفه و قیمت پرستار تمام وقت در منزل

پرستار شبانه روزی در منزل

بعضی سالمندان و بیماران دارای شرایط خاصی می باشند که نیاز به پرستاری و مراقبت به صورت شبانه روزی و تمام وقت پیدا می کنند تا این که مشکلی برایشان به وجود نیاید، به همین خاطر و در این راستا شرکت آلفاطب که در زمینه ی خدمات پرستاری بهترین می باشد، خدمات پرستاری را به صورت شبانه روزی و با قیمتی مناسب ارائه میدهد.

همان گونه که میدانید در میان سالمندان و بیماران، کسانی هستند که دارای شرایط خاص و حساس تری می باشند و از این رو پرستاری و نگهداری از آن ها بایستی به صورت دائم و یا اصطلاحا شبانه ورزی و تمام وقت باشد تا درمان آنها آسان تر و سریع تر انجام شود.

حالا در این میان شرکت هایی هستند که خدمات پرستار شبانه روزی را در لیست خدمات پرستاری در منزل خود قرار داده اند تا بتواند نیازهای هموطنان را برطرف نمایند.

شرکت آلفاطب یکی از بهترین و معتبر ترین شرکت ها در زمینه ی پرستاری و درمانی در منزل می باشد که دارای چندین سال سابقه و تجربه درخشان در این زمینه است که با کادری از پرستاران و پزشکان دلسوز و کاربلد تمامی خدمات پرستاری از سالمندان و بیماران در منزل را ارائه میدهد.

پرستار شبانه روزی به این صورت می باشد که بایستی 24 ساعته در منزل حضور داشته باشد تا هر وقت که بیمار یا سالمند نیاز به کمک یا درخواستی داشته باشد، پرستار مورد نظر اقدامات لازم را انجام دهد که البته لازم است، بدانید که قیمت پرستار تمام وقت با دیگر موارد متفاوت می باشد.

این گونه پرستاران به علت این که تمام وقت در کنار فرد مورد نظر هستند، بایستی بتوانند رابطه ی خوب و مناسبی با وی برقرار نمایند و مانند مونس و همدمی در کنار بیمار یا سالمند باشند و کلیه کارها را با دلسوزی و مهربانی انجام دهند، به گونه ای که فرد هیچ گونه احساس ناراحتی و مزاحمت در خود نداشته باشد و به طور کلی دارای شرایط خوب، مطلوب و مناسبی باشد.

پرستار شبانه روزی در منزل

مزیت های استفاده از خدمات پرستاری تمام وقت در منزل چیست؟

افزایش کیفیت پرستاری و مراقبت
پیشگیری از بستری شدن غیر ضروری
کاهش دفعات و مدت زمان بستری
بالا بردن ایمنی و آسایش بیمار و سالمند و کودک
درمان سریع تر و آسان تر
عدم برخورد با ترافیک شهری
کاهش خطرات ابتلا به عفونت و دیگر بیماری ها
عدم نیاز به جا به جایی فرد

مزیت های استفاده از خدمات پرستاری تمام وقت در منزل چیست؟

وظایف و مسئولیت های پرستار شبانه روزی سالمند به چه صورت می باشد؟

هنگامی که سالمندان یا والدین مسن علاوه بر روز ها، شب ها نیز به پرستاری و مراقبت نیاز پیدا کنند، به این معنی نیست که دیگر نمی شود و نمی توان از آنها پرستاری کرد و بهترین راه بردن آن ها به خانه سالمندان است.

یکی از بهترین راهکارها در چنین مواقع برای حل این موارد استفاده از خدمات پرستاری سالمند شبانه روزی می باشد که می تواند به صورت شبانه روزی و 24 ساعته در کنار سالمند باشد و همه ی کار های سالمند را انجام دهد و نیازهایش را برطرف نماید.

این قبیل پرستاران مجموعه ی ما آموزش دیده و باتجربه می باشند و کلیه نکات را در مورد همگی سالمندان با شرایط مختلف را می دانند تا اگر خدایی نکرده هر موقع در طول روز مشکلی پیش آمد، بتوانند بهترین کار ممکن را انجام دهند.

شما مخاطبین عزیزان با استخدام پرستار سالمند در منزل می توانید کلیه نیاز های والدین خود را بدون هیچ گونه نگرانی حل و فصل کنید و آرامش و آسایش را برای آن ها در منزل خودشان ایجاد و فراهم نمایید

زیرا تمامی افراد به خصوص افراد مسن در منزل خود احساس راحتی کامل دارند که این خود موردی بس مهم است که بر روی روحیه ی آن ها اثری مضاعف خواهد داشت.

هم چنین لازم است، بدانید که کلیه پرستاران شرکت آلفاطب همه ی نکات را در رابطه با کمک های اولیه را می دانند و در شرایط حساس می توانند بعضی خدمات را انجام دهند و دیگر احتیاج نیست که با هر مشکل کوچکی به بیمارستان و یا مراکز درمانی مراجعه نمایید.

با در نظر گرفتن هزینه های سنگین و گزاف پرستاری و مراقبت از سالمندان در بیمارستان یا سرای سالمندان، می توان فهمید که این خدمات در منزل چه قدر به صرفه می باشند و برای سالمند نیز مناسب است و حتی قیمت پرستار تمام وقت در مقایسه با دیگر سایر حالت های ممکن خیلی مقرون به صرفه می باشد.

وظایف و مسئولیت های پرستار شبانه روزی سالمند به چه صورت می باشد؟

وظایف و مسئولیت های پرستار سالمند تمام وقت

کمک به کارهای شخصی سالمند در طول شبانه روز به صورت تمام وقت
کمک به حمام کردن و لباس پوشیدن شخص سالمند
رسیدگی به نظافت و تمیزی محیط زندگی سالمند و شستن لباس‌ها و ملحفه‌ها
بادآوری و دادن داروهای شخص سالمند در سر وقت
تهیه ی غذا برای سالمند متناسب با رژیم غذایی سالمندان
هم نشینی با سالمند و ایجاد سرگرمی برای وی مانند کتاب خواندن، شعر خواندن و غیره
در صورت نیاز و درخواست کارفرما همراهی با سالمند برای تفریح خارج از منزل
در صورت نیاز و درخواست کارفرما انجام خریدهای کوچک منزل
تماس فوری با اورژانس و اطلاع دادن به خانواده ی سالمند در صورت بروز حادثه
مراقبت های بعد از عمل در صورت نیاز و ضرورت
انجام تمرین های ورزشی برای کمک به بازگشت سلامتی به فرد سالمند

خدمات پرستار شبانه روزی بیمار به چه صورت می باشد؟

به غیر از افراد سالمند که نیاز به پرستار تمام وقت پیدا می کنند، بعضی از بیماران حاد هم هستند که نیاز به خدمات پرستاری شبانه روزی به صورت وقت دارند، چرا که هر لحظه امکان دارد، حالشان بد شود و یا به دارو نیاز پیدا کنند.

کسی که خدمات پرستاری از بیمار در منزل را عهده دار می گردد، بایستی در این زمینه آموزش دیده باشد و دارای تخصص و تجربه لازم باشد تا بتواند در هر شرایطی نیازهای شخص بیمار را برطرف سازد و از او پرستاری، نگه داری و مراقبت نماید.

خدمات پرستار شبانه روزی بیمار به چه صورت می باشد؟

پرستار بیمار شبانه روزی بایستی دارای صبر و حوصله بالایی هم باشد و در ضمن به عنوان یک مونس و همدم دلسوز و مهربان در کنار بیمار حضور داشته باشد تا روند درمان شخص بیمار و بهبودی او به خوبی انجام شود.

پرستار بیمار وظایف و مسئولیت هایی دارد که نسبت به شرایط تعیین شده از سوی بیمار باید به درستی و بدون مشکل انجام گیرد تا فرد بیمار هیچ گونه نگرانی و استرسی نداشته باشد و هم چنین احساس راحتی و آرامش کند.

در این راستا شرکت آلفاطب با داشتن کادر پرستاری قوی می تواند خواسته های شما را از هر لحاظ و به نحو مطلوبی تامین کند و رضایت کامل شما را حاصل کند.

خدمات پرستار شبانه روزی بیمار به چه صورت می باشد؟

وظایف پرستار بیمار تمام وقت

ایجاد فضایی امن و آرام برای شخص بیمار
چک کردن پرونده ی بیمار و گزارش تغییرات وی به پزشک
آموزش به اطرافیان بیمار برای جلوگیری از آسیب زدن به او
نمونه گیری از خون و ادرار به منظور انتقال به آزمایشگاه
پانسمان زخم و تزریقات
ماساژ و جلوگیری از زخم بستر بیمار
کنترل دمای بدن، فشار خون و علائم و نشانه های حیاتی
همکاری با پزشک و خانواده ی شخص بیمار

وظایف پرستار بیمار تمام وقت

وظایف و مسئولیت های پرستار شبانه روزی کودک در منزل به چه صورت می باشد؟

شغل بیرون از خانه، دوری از خانواده ها و به طور کلی زندگی مدرن امروزی فرصت کم تری به پدر و مادرها می دهد تا بتوانند در تمامی ساعات در کنار فرزندان باشند و نیازهای مختلف آن ها را تامین کنند.

پدر و مادر بودن تجربه ی دلنشین و در عین حال سختی می باشد که وظایف گسترده و فراوانی به همراه دارد. پدر و مادرهای شاغل نیاز دارند، هنگامی که در منزل حضور ندارند، پرستار کودک از کودکشان مراقبت و نگه داری کند.

مهدکودک ها به علت شلوغی و ساعت های طولانی دور بودن از منزل یعنی محل آسایش کودکان، در داراز مدت خوب و مناسب نیستند. به همین دلیل اکثر خانواده ها ترجیح می دهند، کودکشان در محیط امن خانه و به همراه پرستار کودک در منزل روز را سپری نمایند.

وظایف پرستار کودک تمام وقت

اطمینان از ایمنی و سلامت کودک
تهیه وعده های غذایی و میان وعده مناسب سن کودک
بازی کردن با بچه ها و سرگرم کردن آن ها
کمک کردن در امر تکالیف بچه ها
تعویض کردن پوشک
به موقع خواباندن کودک
استحمام و پوشاندن لباس به کودک
و به طور کلی ایجاد محیطی شاد و پاسخ به نیازهای عاطفی و روزمره ی کودک.

وظایف پرستار کودک تمام وقت

چگونگی استخدام پرستار شبانه روزی به صورت تمام وقت

در گذشته به کلیه مراقبین بیماران و سالمندان، پرستار می گفتند، ولی امروزه به فردی پرستار گفته می شود که در این رابطه دارای تحصیلات دانشگاهی، تخصص، مهارت و تجربه لازم و کافی باشد.

پرستار شبانه روزی همانند دیگر پرستاران در مراکز پرستاری و درمانی یا بیمارستان ها استخدام می گردند که به کلیه سالمندان و بیماران خدمت رسانی کنند.

چنان چه دارای سالمند یا بیماری هستید که به خدمات شبانه روزی و 24 ساعته نیاز داشته باشد، می توانید یک پرستار شبانه روزی استخدام کنید.

برای آگاهی از شرایط استخدام می توانید با کارشناسان ما در شرکت آلفاطب که مشاوره نمایید تا اطلاعات مفید و کاملی در اختیار شما قرار دهند. لازم به ذکر است که این شرکت در زمینه ی خدمات پرستاری در زمره ی بهترین ها می باشد.

چگونگی استخدام پرستار شبانه روزی به صورت تمام وقت

هزینه و قیمت پرستار تمام وقت در منزل به چه صورت می باشد؟

قیمت پرستار تمام وقت بر اساس فاکتورهای مختلف و متعددی تعیین می گردد،قیمت پرستار تمام وقت غالبا از دست مزدهای پرستاران روزانه و ساعتی در منزل بیشتر می باشد که آن هم بخاطر این است که خدمات ارائه شده به وسیله ی پرستار و مراقب شبانه روزی بیشتر از پرستاران روزانه و هم چنین ساعتی می باشد.

غالبا پرستار 24 ساعته، هفته ای یک روز استراحت خواهد داشت و می تواند به مرخصی برود. هم چنین در روزهایی که تعطیل رسمی می باشد، پرستار نیز تعطیل است، ولی در صورت توافق و رضایت طرفین امکان کاهش مرخصی های پرستار نیز وجود دارد و پرستار می تواند در این روزها هم به سر کار برود.
در واقع چون قیمت پرستار تمام وقت بستگی به شرایط سالمند، بیمار و کودک دارد، نمی توان قیمت مشخصی را برای آن تعیین کرد.

عوامل موثر بر قیمت پرستار تمام وقت و تعرفه خدمات پرستاری در منزل چیست؟

سوالی که در این بخش مطرح می باشد، این است که چه مواردی بر روی تعرفه ی خدمات پرستاری در منزل تاثیرگذار می باشد؟ و این که شما به عنوان خدمت گیرنده چگونه باید با مراکز ارائه دهنده ی خدمات پرستاری در منزل گفتگو کنید؟

لازم است، بدانید که سالمندان تمایل دارند تا آن جا که امکان دارد، در منزل خود بمانند. حضور پرستار سالمند در منزل یکی از مهم ترین نیازهای سالمندان تنها می باشد. ما در این نوشتار به شما خواهیم گفت که قیمت پرستار تمام وقت در منزل چگونه تعیین می شود؟
مواردی که قصد داریم به آن ها بپردازیم عبارتند از:
عوامل موثر و تاثیرگذار بر روی هزینه و قیمت پرستار تمام وقت در منزل
هزینه ی پرستار سالمند و قیمت مراقب سالمند در منزل 
هزینه و قیمت پرستار تمام وقت در منزل 

عوامل موثر و تاثیرگذار بر روی هزینه و قیمت پرستار تمام وقت در منزل

دوران پیری برای سالمندانی که مایل هستند، مستقل باشند، با مشکلاتی همراه می شود. این موضوع اهمیت هزینه های پرستاری و نگه داری از سالمند در منزل را نشان می دهد. حقوق پرستار سالمند در منزل بر اساس وظایف و مسئولیت های نگهدار سالمند در منزل سالمند تعیین می گردد که شامل: آشپزی و امور منزل برای سالمند و هم چنین رسیدگی به امور شخصی سالمند می باشد. 

این گونه مراقبت ها شرایطی را فراهم می آورد تا سالمند قادر باشد، به صورت مستقل زندگی کند. شما این کار را با در مدنظر قراردادن بودجه ای در ذهن خود شروع می کنید. بودجه ی شما بایستی شامل: حقوق پرستار سالمند در منزل، هزینه ی مرکز خدماتی پرستاری و نیز هزینه های مربوط به سالمند باشد.

عوامل موثر و تاثیرگذار بر روی هزینه و قیمت پرستار تمام وقت در منزل

هزینه ی پرستار در منزل به طور کلی به 4 عامل زیر بستگی پیدا می کند:

تاثیر مقطع زمانی مراقبت از سالمند بر روی هزینه ی پرستار در منزل
تاثیر خدمات مورد نیاز مددجو بر روی هزینه ی پرستار در منزل
نوع سرویس مورد نیاز و هم چنین تاثیر آن بر روی هزینه ی پرستار در منزل
تاثیر محل زندگی خدمت گیرنده بر روی هزینه ی پرستار در منزل
حال هر کدام از عوامل گفته شده در بالا را مورد بررسی قرار می دهیم و به شرح آن خاهیم پرداخت:

مقطع زمانی مراقبت و پرستاری از سالمند

از مهم ترین و اساسی ترین عوامل تاثیرگذار بر هزینه ی پرستار در منزل مقطع زمانی نگه دار و مراقبت از سالمند می باشد. امکان دارد، سالمندان به مدت چندین و چند سال احتیاج به داشتن همراه داشته باشند. 
لازم به توضیح است که در سال های مختلف و با توجه به وضعیت جسمانی سالمند مقطع زمانی مراقبت از وی می تواند متغیر و در نوسان باشد.

معمولا مراکز خدمات پرستاری در زمان های زیر اقدام به اعزام نیرو می کنند:

پرستار سالمند 24 ساعته و یا پرستار سالمند شبانه روزی 
پرستار سالمند 8 ساعت در روز و یا پرستار سالمند روزانه
پرستار سالمند 12 ساعت در روز و یا پرستار سالمند شبانه
پرستار سالمند پاره وقت که می تواند شامل هر کدام از شیفت های بالا را گردد.

معمولا مراکز خدمات پرستاری در زمان های زیر اقدام به اعزام نیرو می کنند:

قیمت پرستار تمام وقت؛ قیمت پرستار سالمند تمام وقت، روزانه و پاره وقت

قیمت یا هزینه ی پرستار سالمند شبانه روزی و یا تمام وقت به ازای 3 شیفت مراقبتی مشخص می گردد. در این مقطع زمانی پرستاری، مراقبت و نگه داری از سالمند، پرستار سالمند نیاز به رفت و آمد نخواهد داشت و پرستار از کلیه امکانات منزل سالمند استفاده و بهره برداری می کند و حتی مراقب سالمند هزینه ی خورد و خوراک در بر نخواهد داشت.

به علل عنوان شده در شرایط مراقبت 24 ساعته دست مزد و هزینه ی ساعتی پرستاری از سالمند کم تر می باشد. بعضی از سالمندان احتیاج به مراقبت روزانه خواهند داشت. 

لازم است، حقوق دریافتی پرستاربه صورت روزانه باشد و هزینه های رفت و آمد وی را تحت پوشش قرار دهد. هم چنین حقوق پرستار سالمند پاره وقت بر اساس مدت زمان مورد نیاز و خدمات مورد نیاز وی تعیین می گردد و قیمت پرستار تمام وقت نیز موارد مخصوص به خود را دارد.

خدمات مورد نیاز مددجو و تاثیر آن بر روی هزینه ی پرستار در منزل

خدمات مورد نیاز مددجویان ( سالمند، بیمار، کودک ) به دو دسته ی اصلی تقسیم می گردد که در زیر به اشاره شده و به تشریح آن پرداخته ایم:
دسته ی اول: فعالیت های روزانه زندگی سالمند یا مددجو
دسته ی دوم: کارهای مراقبتی سالمند یا مددجو.

خدمات مورد نیاز مددجو و تاثیر آن بر روی هزینه ی پرستار در منزل

تأثیر فعالیت های روزانه زندگی سالمند یا مددجو بر هزینه ی نگه داری سالمند

دسته ی اول فعالیت های روزانه و شخصی شخص سالمند جزء موارد اولیه ی خدمات مورد نیاز سالمند می باشد. وظایف و مسئولیت های مهم و اساسی برای حفظ سلامتی سالمندان انجام می گردد. فعالیت های روزانه ی سالمند شامل:

خوردن، حمام کردن، لباس پوشیدن، دستشویی رفتن و هم چنین داشتن تحرک بدنی مانند بیرون آمدن از رختخواب یا تحرک در خانه می باشد. این نوع خدمات در صورتی ارائه می گردند که سالمند قادر به انجام کارها و امور شخصی خود نمی باشد.

تأثیر کارهای نگه دار و مراقبتی سالمند بر هزینه ی پرستار در منزل

دسته ی دوم بهبودی و ارتقاء دهنده ی وضعیت سلامت سالمندان می باشد. این فعالیت ها توانایی سالمند را ارتقاء داده و به استقلال آن ها کمک می نماید. این فعالیت ها شامل: تهیه غذا، خرید و امورات منزل می باشد، ( از جمله تمیز کردن و لباسشویی ) که در شرایطی انجام می شود که سالمند قادر به انجام کارها و امورات شخصی خود می باشد.
 نوع سرویس مورد نیاز برای مددجو
سرویس های مورد نیاز مددجویان شامل موارد زیر می باشد:
همدم سالمند خانم برای سالمند و انجام امور خانه
مراقبت شخصی از شخص سالمند
همدم سالمند و انجام امور منزل

در این نوع سرویس اولویت با فعالیت های ارتقاء دهنده سلامتی سالمندان می باشد، به این معنی که تمرکز بر این موضوع می باشد که استقلال سالمندی که سلامت می باشد، برای انجام کارها و امور شخصی اش حفظ گردد.

غیر از خدماتی که در لیست خدمات ارتقاء دهنده سلامتی سالمندان عنوان گردید، همدم سالمند هم چنین می تواند ارتباطی سالم با سالمند برقرار نماید، داروهای سالمند را به وی یادآوری کند و سالمند را برای رفتن به درمانگاه و یا مطب پزشک همراهی نماید.

مراقبت شخصی از سالمند

در این نوع سرویس ارائه ی خدمات به سالمندان اولویت مهم با فعالیت های روزانه و شخصی سالمند می باشد، یعنی مراقب و نگه دار سالمند در خانه، وظیفه دارد، به سالمندی که قادر به انجام امور شخصی خود نیست، کمک کند تا سلامت خود را حفظ نماید.

به همان اندازه که ممکن است، شما هم انتظار داشته باشید، هر چه فرد سالمند به نگه داری و مراقبت های شخصی بیشتری نیاز داشته باشد، به همان اندازه قیمت پرستار تمام وقت در منزل هم افزایش پیدا می کند

مراقبت شخصی از سالمند

بسیاری از مراکز مراقبت از سالمندان در منزل می باشند که مراقبان ویژه ای را برای نگه داری از سالمندان مبتلا به بیماری های خاص آموزش داده اند، مانند افراد سالمندانی که دچار سکته های قلبی و مغزی شده اند، بیماری آرتریت روماتوئید، سالمندان مبتلا به پارکینسون و غیره بعضی از مراقبان آموزش دیده یا با تجربه نیز قادر می باشند، از اشخاصی که درگیر بیماری های مغزی مانند سالمند مبتلا به دمانس، سالمند مبتلا به آلزایمر و سالمند مبتلا به اختلال حافظه پرستاری، مراقبت و نگهداری نمایند.

شرکت آلفاطب در هم ی زمینه ها و از جمله موارد گفته شده بهترین گزینه می باشد که می تواند خواسته های تمامی متقاضیان را تامین کرده و آن را به نحوی شایسته پوشش دهد.

تاثیر مکان زندگی سالمند بر هزینه و قیمت پرستار در منزل

مکان زندگی مددجو به عنوان جغرافیا آیتمی موثر و تاثیرگذار بر حقوق می باشد. موقعیت جغرافیایی اهمیت دارد، چون بر قیمت همه چیز تاثیر خواهد گذاشت. این مهم است که شما در کجا سکونت دارید، به عنوان مثال دسترسی محل زندگی مددجو به وسایل نقلیه عمومی از اهمیت زیادی برخوردار می باشد. 

شخص پرستار برای دسترسی به محل کارش بایستی هزینه ی بیشتری پرداخت نماید. این موضوع بر روی هزینه ای که پرستار در منزل دریافت می کند، تاثیرگذار می باشد و به همین خاطر پیشنهاد ما به شما در این شرایط این است که از خدمات پرستاری 24 ساعته استفاده کنید.

مراقبت و نگه داری 3 شیفته موجب می گردد تا هزینه ی پرستار برای رفت و آمد کم تر شود و مددجو اوقات کم تری تنها بماند که البته برعکس این موضوع نیز صادق است.

قیمت پرستار تمام وقت سالمند در منزل؛ پرستاری، مراقبت و نگه داری ویژه از قشر سالمند 
عموما بر حسب آمار به اشخاص بالای 60 سال، سالمند می گویند.

این دسته از افراد به دلیل کهولت سن، نیاز به نگه داری و مراقبت های ویژه و بسیار زیادی دارند. استخدام کردن پرستار تمام وقت سالمند در منزل می تواند بهترین گزینه و انتخاب پیش رو برای همه ی کسانی باشد که با مشغله های بسیار زیاد در طول شبانه روز، فرصت پرستاری، نگه داری و مراقبت از پدر و مادر پیر و کهن سال خود را ندارند. 

برای این که پرستار خوبی باشید، لازم است، حتما آموزش های اولیه در این رشته را دیده باشید تا به محض مواجه شدن با انواع و اقسام موقعیت ها، بتوانید به راحتی آن را حل کنید.

در این راستا برای آن که شغل پرستاری و عمده ی فعالیت های پرستاران را به طور دقیق و کامل تری مورد تعریف قرار دهیم، در ادامه به یک سری اطلاعات مورد نیاز می پردازیم.

در صورتی که پدر و مادر سالمندی در منزل دارید و به دلیل مشغله های زیاد کاری، فرصت مناسبی برای رسیدگی به کارها و امورات شخصی آن ها را ندارید؛ با ما همراه نمایید تا شما را در این باره راهنمایی کنیم.

شرکت آلفاطب با داشتن کارشناسان و مشاورین باتجربه و متخصص می تواند در این زمینه شما را به نحو احسنت راهنمایی کند و هر آن چه که مدنظر دارید، تامین نماید.

تاثیر مکان زندگی سالمند بر هزینه و قیمت پرستار در منزل

استخدام پرستار تمام وقت سالمند در خانه

چنان چه سری به آگهی های استخدامی مختلف در روزنامه ها، مجلات، رسانه های اجتماعی و به خصوص اینترنت زده باشید؛

غالبا یکی از آگهی های مورد توجه، استخدام پرستار تمام وقت سالمند می باشد و متوجه می شوید، فرزندان یک خانواده در پی جذب یک پرستار تمام وقت سالمند می باشند تا این که ایشان بتواند در نبود فرزندان شخص سالمند، تمامی کارهای شخصی پدر و مادر سالمند آن ها را به خوبی و شایستگی انجام داده و در مقابل آن هزینه ی لازم را دریافت نمایند.

در صورتی که دوره های لازم و کافی را برای این تخصص دیده باشید؛ می توانید به عنوان کار در خانه به انجام این تخصص پرداخته و اشخاص سالمند و سالخورده را به صورت تمام وقت پرستاری، مراقبت و نگه داری کنید.

عمده ترین فعالیت های منحصر به فرد پرستار تمام وقت سالمند چیست؟

حال که با خصوصیات پرستار تمام وقت سالمند در منزل به خوبی آشنا شده اید و می دانیم که جمعیت افراد سالمند در کشور روز به روز در حال افزایش است، بنابراین باید با عمده ترین و مهم ترین فعالیت های پرستار نیز آشنا گردید.
عمده ترین فعالیت های و مشخصه های اصلی پرستار سالمند عبارتند از:

امین بودن

اولین مشخصه ای که باید از پرستار تمام وقت سالمند انتظار آن را داشتف بحث اطمینان خاطر داشتن از وی مطرح می باشد.

به این منظور که جدا از حیطه ی کاری و تخصصش، وی بایستی شخصی کاملا مطمئن باشد تا در نبود فرزندان اقدام به هیچ گونه دستبردی از منزل نزده و حتی شرایط نامناسبی را به وجود نیاورد. در نهایت، این اشخاص وظیفه دارند، فقط به پرستاری و مراقبت کردن از افراد سالمند بپردازند.

امین بودن

داشتن شمه ی پزشکی

همان گونه که از نام پرستار تمام وقت سالمند برمی آید، او بایستی اطلاعاتی در زمینه ی پرستاری و نکات تخصصی آن داشته باشد تا در صورت بروز هرگونه مسئله و اتفاق، بتواند به خوبی آن را حل و فصل نماید.

به عنوان نمونه ایشان بایستی حتما نحوه ی تزریقات را به صورت حرفه ای آموزش دیده باشد تا در صورتی که فرد سالمند احتیاج به زدن آمپول داشته باشد، آن را تزریق کرده و مثل یک پرستار در منزل به صورت تمام وقت از شخص سالمند مربوطه مراقبت و نگه داری کند.

توجه و دقت نظر به تغذیه ی فرد سالمند

پرستار تمام وقت سالمندی که کاملا با نوع بیماری و سن شخص سالمند مربوطه آشنا می باشد، باید حتما به تغذیه ی فرد سالمند توجه و دقت لازم و کافی داشته باشد. 

به عنوان نمونه چنان چه سالمند مورد نظر بیماری قند داشته باشد، پرستار بایستی به خوبی بداند که رژیم غذایی او را به نوعی انتخاب کند که هیچ گونه مواد قندی در آن قرار نگرفته باشد و تغذیه ای کاملا سالم و درست با رعایت نکات پزشکی برای ایشان تهیه کند، چرا که توجه به تغذیه ی این گونه افراد بسیار حائز اهمیت می باشد.

آشنایی اولیه با بعضی از لوازم پزشکی

پرستار تمام وقت سالمند با توجه به این که به صورت دائمی در اختیار فرد سالمند می باشد، بایستی به خوبی با بعضی از لوازم پزشکی آشنا باشد و در صورت لزوم از آن ها نهایت استفاده و بهره را به عمل آورد.

به عنوان نمونه ایشان بایستی بداند که چگونه از دستگاه فشار خون می توان استفاده کرد؟ یا دیگر دستگاه ها و لوازم پزشکی چه نوع کاربردی دارند و چگونه باید از آن ها استفاده نمود؟

شناخت این گونه اطلاعات پزشکی لازمه ی کار پرستار تمام وقت سالمند می باشد و شخص پرستار با استفاده از تخصص و تجربه ی خود در این زمینه، می تواند به این شناخت برسد و از سالمند مورد نظر پرستاری، مراقبت و نگه داری کند.

شناخت کامل روحی - روانی از وضعیت بیمار

پرستار در همان روز اول که وارد محیط کاری خود می شود، باید به شناخت درست و صحیحی از وضعیت روحی و روانی بیمار خود دست پیدا نماید و فرزندان فرد مذکور باید اطلاعات اولیه ی زیادی را به پرستار تمام وقت سالمندشان ارائه دهند. 

به عنوان نمونه در صورتی که پدر سالمند آن ها آلزایمر دارد، بایستی به پرستار مربوطه این نکته را بگویند تا ایشان در آماده کردن قرص های شخص بیمار دقت و توجه بیشتری به خرج دهد و خود پرستار همه ی قرص و داروهای او را درست در سر موعد مقرر شده به شخص سالمند بدهد.

شناخت کامل روحی - روانی از وضعیت بیمار

به طور کلی بعد از گذشت مدت زمانی ناچیز پرستار خود به خود به درک درست و کاملی از شناخت فرد سالمند خواهد رسید و به خوبی می داند که تحت هر شرایطی باید دست به چه اقداماتی بزد.

مراقبت ویژه از قشر سالمند جامعه

قشر سالمند جامعه افرادی هستند که توانایی انجام دادن کارهای شخصی خود را ندارند. به همین دلیل نیاز به یک پرستار تمام وقت سالمند به خوبی احساس می گردد تا با دلسوزی در خدمت این قشر از جامعه باشد و بتوانند به خوبی و شایستگی از آن ها مراقبت نماید.

پرستار کسی است که توانایی پرستاری، نگه داری و مراقبت های ویژه از هر نوع سالمندی را داشته باشد. لازم است، بدانید که پرستار تمام وقت سالمند بودن کار ساده ای نمی باشد و لازم است، تعلیمات و آموزش های لازم در مورد آن دیده شود. 

گاهی وقت ها این شغل خیلی سخت تر شده و این موضوع دقیقا وقتی است که سالمند مورد نظر بسیار از کار افتاده و ناتوان باشد و پرستار باید حتما حافظ جان او باشد و تمامی برنامه های او را به نحو احسنت و سر موعد مقرر انجام دهد تا این که اتفاق ناخوشایندی برای شخص سالمند رخ ندهد.

با توجه به توضیحاتی که عنوان شد، یک پرستار تمام وقت سالمند بایستی با صبر و حوصله زیاد، عشق، علاقه و هم چنین دلسوزی بسیار، کار خود را صرفا به منظور مراقبت و نظافت از این قشر از جامعه انجام دهد.

او باید دغدغه های مالی را در اولویت های آخر خود قرار دهد تا با شور و شعف بیشتری به پرستاری و مراقبت از سالمندان روی آورد.

ما در شرکت آلفاطب خدمات پرستاری، نگه داری و مراقبت از سالمندان هم به صورت روزانه و ساعتی و هم به صورت دائمی و شبانه روزی تمام وقت ارائه می دهیم.

بررسی هزینه و قیمت پرستار تمام وقت برای کودک

در حال حاضر با توجه به مشغله های جوامع پیشرفته و نیاز روز افزون برای پرستار، نگه داری و مراقبت از کودک توسط پرستار کودک باعث ایجاد موسسات پرستاری گردیده.

برخی مواقع پیش می آید که احتیاج به پرستار کودک تمام وقت احساس می شود که در این مواقع موسسات ارائه دهنده ی خدمات پرستاری در دسترس ترین راه حل ممکن در این زمینه می باشند و هزینه هایی به مراتب کم تر را به خانواده تحمیل می کند که البته لازم به بیان است که قیمت پرستار تمام وقت در منزل برای کودک مقدار متفاوت تر است.

بررسی هزینه و قیمت پرستار تمام وقت برای کودک

راهنمای جامع و کامل انتخاب بهترین پرستار کودک در منزل

قبل از گزینش و انتخاب پرستار بایستی به وظایف یک پرستار و حق و حقوق آن آشنا بود تا هم حق و حقوق دو طرف رعایت گردد و هم انتخابی آگاهانه تر در این رابطه انجام شود.

پرستار کودک با توجه به سن کودک دارای مسئولیت ها و وظایف مشخص شده ای می باشد. در صورتی که کودک در سن نوزادی باشد، پرستار بیشتر نقش مادریار را خواهد داشت.

یعنی کلیه کارهایی که یک مادر برای کودک انجام می دهد، را بایستی انجام دهد، مانندغذا دادن به نوزاد، آرام کردن آن در هنگامی که گریه و بی تابی می کند، تعوض نمودن پوشک و تمیز کردن نوزاد و در صورت احتیاج حمام نمودن کودک. 

چنان چه لباس های نوزاد کثیف شد بایستی پرستار لباس ها و هم چنین ملحفه های کثیف را شست و شو نموده و در کل محیطی امن و پاکیزه و دور از بیماری را برای نوزاد فراهم آورد.

چنان چه فرزند شما از دوره ی نوزادی عبور نموده و کودک باشد، بایستی پرستار نقش کودک یار را برای او ایفا نماید، یعنی علاوه بر سیر کردن کودک بایستی به بازی و آموزش او نیز پرداخته و به رشد ذهنی و خلاقیتی کودک یاری رساند و در ضمن پرستار کودک باید غذا را در خانه تهیه کرده و در کل محیطی امن و تغذیه ای سالم و درست برای کودک فراهم نماید.

اگر کودک به لحاظ جسمی مشکل داشته باشد و درگیر اختلالات رفتاری باشد، بایستی پرستار متخصص در این زمینه استخدام گردد تا روی مشکل کودک تمرکز کرده و در منزل مشکل مورد نظر برطرف شود.

حقوق پایه ی پرستار و قیمت پرستار تمام وقت کودک

با توجه به این مورد که پرستار در چه رابطه ای استخدام شده است، دارای حقوق و مزایای متفاوتی می باشد و قیمت پرستار تمام وقت نیز تابع مقررات مخصوص به خود می باشد.

پرستار کودک 24 ساعته تمام وقت و پرستار کودک حرفه ای دارای حقوق و مزایای بیشتری در مقایسه با سایر پرستاران می باشد، چرا که پرستار تمام وقت، همه ی وقت و انرژی خود را در 24 ساعت صرف کودک نموده و پرستار کودک حرفه ای دارای تخصص در این رابطه بوده و تحصیلات آکادمیک دارد و این باعث افزایش کیفیت کار پرستار می گردد.

جهت اطلاع از حقوق و مزایای پرستار مورد نیاز در زمینه ی مذکور شخص می تواند با مشاورین مربوطه ارتباط برقرار کرده و از آن ها راهنمایی های لازم را کسب نماید و به عنوان مثال قیمت پرستار تمام وقت، پاروقت و... را مطلع شوید.

سخن پایانی در رابطه با قیمت پرستار تمام وقت

همان طور که در مقاله ی مربوط به قیمت پرستار تمام وقت ملاحظه کردید با توجه به تغییراتی که در جوامع پیشرفته ی کنونی به وجود آمده است که مشغله های بسیاری دامن گیر افراد شده است و معمولا افراد خانواده از صبح تا عصر در بیرون از خانه مشغول کار و یا تحصیل می باشند،

بنابر این زمانی برای تربیت کودک وپرستاری و مراقبت ازسالمندان، بیماران و افراد ناتوان و از کار افتاده و غیره برای اعضای خانواده باقی نمی ماند.

به همین خاطر بهترین گزینه ی پیش رو برای رفع کردن مشکلات در این زمینه استخدام پرستار می باشد تا خود بتوانیم با کارها دیگر زندگی بپردازیم، چه بسا که پرستاران در این زمینه علاوه بر تحصیل و آموزش در این رشته، از تجربه ی بسیار بهتر و بالاتری نسبت به افراد خانواده برخوردار می باشند

البته باید در نظر داشته باشیم که برای گرفتن پرستار خوب باید به مراکز مخصوص مراجعه کرد و یا از افراد قابل اطمینانی که ممکن است، به ما معرفی کنند، با توجه به شناختی که از معرف داریم، استفاده کنیم.

شرکت آلفاطب در این رابطه بهترین انتخاب می باشد و می تواند در این راستا شما را به بهترین شکل ممکن یاری نماید. امید که از مقاله ی قیمت پرستار تمام وقت نهایت بهره را برده باشید.